למה ישראלים חושבים שזוהי מערכת הבטיחות המומלצת ביותר?

572 צפיות

מתלבטים איזו מערכת בטיחות לרכוש לרכב? לקוחות מובילאיי ישמחו לספר לכם מהי מערכת הבטיחות המומלצת ביותר – ויש להם סיבות טובות מאוד. זוהי מערכת הבטיחות המסייעת למניעת תאונות דרכים המובילה בארץ

תגובה חיובית על מערכת הבטיחות הטובה ביותר

אתם עולים על הרכב בסוף יום עבודה, וכל מה שאתם רוצים בעולם מסתכם לרגע אחד – הרגע בו תפתחו את הדלת לבית, תניחו את התיק ותמרחו על הספה. בשביל זה אתם צריכים להגיע הביתה בשלום ולהתמודד בדרך עם נהגים אחרים בכביש, הולכי רגל ורוכבי אופניים חשמליים. כולם ביחד יהפכו את הדרך הביתה למאתגרת מאוד, ולפעמים גם מסוכנת.

ומה אם אנחנו לא הכי זהירים? מה אם קורה לפעמים שאנחנו חורגים קצת, ממש טיפה, מהמהירות המותרת, גונבים רמזור או לא מאטים לפני מעבר חציה? עזבו רגע את הנקודות והקנסות שנקבל: רגע אחד לא זהיר יכול לפגוע בחיי אדם.

כשזה מגיע לבטיחות שלכם, אין מקום להתפשרות או להסתמכות על עצמכם בלבד. גם אם אתם הנהגים הזהירים ביותר, הכביש הוא עדיין מקום מסוכן עם הרבה גורמים להתחשב בהם, ולפעמים אנחנו צריכים קצת סיוע ממערכת חיצונית.

אז הנה הפתרון: מובילאיי, מערכת הבטיחות המומלצת ביותר שנועדה לשמור על הבטיחות שלכם בזמן שאתם ברכב, להגן על הנוסעים שאיתכם ועל שאר משתמשים הדרך, וגם לחסוך לכם לא מעט כסף. אז איך עובד העסק הזה ולמה הוא כל כך מוצלח בעיני הלקוחות של מובילאיי?

איך מערכת מובילאיי עובדת?

במערכת מובילאיי יש 5 התרעות המיועדות לסייע לנו להמנע מהסכנות העיקריות המאיימות עלינו בכביש – בין עירוני ועירוני:

1. התרעת התנגשות חזית-אחור בדרכים עירוניות ובין-עירוניות

2. התרעה לפני התנגשות בהולכי רגל או רוכבי אופניים (באור יום)

3. התרעת סטייה מנתיב

4. התרעת אי שמירת מרחק

5. התרעת זיהוי תמרורי מהירות

ברגע שתחרגו ממרחק הבטיחות מהרכב שמלפנים או מהמהירות המותרת לפי מה שמופיע בשלט המהירות, המערכת תתריע על כך באמצעות התרעות קוליות והתרעה חזותית על צג LED המותקן על לוח המכוונים, אשר מציג לנהג את כל ההתרעות בזמן אמת.

ויש גם את העניין הזה של 1,500 ש"ח הנחה שתקבלו

על פי הגדרות תקנות התעבורה "נוהל 151" – התוכנית החדשה של משרד התחבורה שנכנסה לתוקף בספטמבר 2017, הנחה בסך 1,500 ש"ח תוענק לכלי רכב פרטיים ומסחריים עד 3.5 טון שנרשמו לתנועה מיום ה-1.1.2000 ועד ליום 1.5.2017, וזאת בתנאי שהותקנו בהם החל מהתאריך 19.9.2017 (ולא לפני) מערכת הבטיחות של מובילאיי.

ההנחה באגרת הרישוי נפרסת על פני 3 שנים, כאשר בשנה הראשונה והשנייה תקבלו הנחה של 700 ש"ח באגרת הרישוי לרכב, ובשנה השלישית תקבלו 100 ש"ח הנחה באגרת הרישוי.

בשורה התחתונה – מערכת הבטיחות המומלצת והמתקדמת ביותר כיום שמסייעת לשמור עליכם בטוחים וגם חוסכת לכם כסף, קנסות ונקודות.

לבירור זכאותכם להתקנת מערכת מובילאיי והצטרפות אל עשרות אלפי הלקוחות המרוצים שלנו, השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם >>

    ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!
    השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך