BoarDirector מכניסה חדשנות לעולם הדירקטוריונים

864 צפיות

הפיתוח הישראלי של קבוצת SQLink מאפשר לנהל ביעילות את ישיבת הדירקטוריון בעידן החדש. BoarDirector היא מערכת תוכנה עשירה בפיצ׳רים חדשניים, מושלמת לעבודת דירקטוריון, מאפשרת ניהול חכם וחדשני של עבודת מזכירות החברה, פלטפורמה לשיתוף מידע המאפשרת לדירקטורים לגשת למסמכים בקלות, ביעילות, והכי חשוב-בצורה מוצפנת – והכל במקום אחד!


מאת: מערכת VOOOMשינויים בחקיקה, רגולציה, תפיסות ניהול מתקדמות ומורכבות יותר וצורך בתהליכים מהירים של קבלת החלטות – הם רק חלק מהמאפיינים של עולם הדירקטורים בעידן החדש, אותם גופים המפקחים, מנחים ומבקרים תהליכים בניהול חברות. תוסיפו לכל זה את מגפת הקורונה וקיבלתם מציאות עסקית המחייבת גמישות מקוונת חוצת גבולות וניהול תהליכים מוצפן ומאובטח.
קבוצת SQLink, המיטיבה לשלב במוצריה הבנה טכנולוגית מעמיקה עם ראייה עסקית רחבה, תוך התבססות על ניסיונה העשיר, זיהתה את הצורך העכשווי בשירותים מתקדמים ועדכניים, שיוכלו לייעל ולקצר את תהליכי העבודה של הדירקטוריונים, ופיתחה את פלטפורמת BoarDirector, מערכת חכמה וידידותית שמעניקה מענה ותמיכה מלאה בכל עבודת הדירקטוריון על כל רבדיה, מעבודת הבאק אופיס המורכבת של מזכירות החברה וההכנה לפני ואחרי כל ישיבה, דרך יצירה ועריכה של פרוטוקולים ומסמכי החלטות ועד לצרכיו של משתמש הקצה – הדירקטור.

מערכת BoarDirector נמצאת היום בשימושם של עשרות דירקטוריונים בארגונים מובילים במשק הישראלי, מתחומים שונים ומגוונים, דוגמת בנקים, חברות פיננסיות, פנסיה וביטוח, חברות ממשלתיות, רשויות מוניציפליות, פארמה, טכנולוגיה ועוד.

פיצ׳רים מרכזיים לשימוש כללי:

• תזמון ישיבות, זימון משתתפים, הפצת סדר יום וחומרים נלווים.
• יצירת ועריכת פרוטוקול וקבלת הערות ממשתתפי הישיבה.
• מעקב אחר החלטות תוך הקצאת משימות וביצוע בקרות שוטפות על ביצוען.
• הרשאות גישה ספציפיות לעובדים.
• שיתוף ושליפת מידע וקיום דיונים על -גבי מסמכים באופן מאובטח
• ניהול מידע אישי ונוכחות של חברי הדירקטוריון, ההנהלה והצוות.
• ארכיב לשמירת זיכרון ארגוני.
• שליפת מידע באמצעות מנוע חיפוש חכם

 

  לתיאום שיחת הדגמה/דמו השאירו את פרטיכם>>

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  הסטנדרט החדש בעולמות מזכירות החברה והדירקטוריונים

  ברמה המקצועית, המערכת מייצרת סטנדרט חדש למזכירות החברה, כך שכל עבודתה מתנהלת בצורה חכמה, מאורגנת ומסודרת עם תיעוד מלא ובקרה החל מתזמון הישיבה וזימון המשתתפים, כולל יצירת סדר יום, העברת חומרים נלווים, הפצה להערות ויצירת פרוטוקולים, ניהול גזירונים, ניהול הרשאות בארגון, יצירת מסמכי החלטות, יצירת מעקב החלטות ומעקב משימות, הפקת דוחות, ניהול מידע אישי, נוכחות של דירקטורים ועוד ועוד.

  https://youtu.be/09mEIYUHg8Y

   

  יתרה מכך, ייחודה של המערכת הוא שהיא נבנתה מהשטח תוך למידת הצרכים המדוייקים של עבודת מזכירות החברה והדירקטורים. המערכת נבתה תוך היא נותנת מענה לכל הכאבים של הדירקטוריונים. בנוסף, למערכת יכולת התאמה לארגון, כך שהיא עוברת התאמות לפי דרישות הלקוח ותהליך העבודה הספציפי שלו.


  פרוטוקולים, החלטות ומשימות – הכל במקום אחד

  במקביל לעבודת מזכירות החברה, המערכת הופכת ליד ימינם של משתמשי הקצה-הדירקטורים. היא מספקת תמיכה מלאה לדירקטורים בכל הקשור לקיום דיונים ועריכה של הערות ותגובות. למעשה מתאפשר לדירקטורים להתכונן לישיבה בצורה מסודרת, לקיים ישיבה בצורה מאובטחת ומכל מכשיר קצה, להשתתף בישיבה, וגם לתת תשומות ותגובות לאחר הישיבה על גבי המסמכים בצורה נוחה, גמישה, קלה ומסודרת.
  "מחשבה רבה הושקעה בחוויית המשתמש של המערכת. היא נבנתה שלב אחר שלב, שכבה אחר שכבה, באופן שמדייק את הדרך שעובר דירקטור בעבודתו, כדי להקל ולייעל את התהליך המורכב." מוסיפה נורית קנר-יהב, מנהלת הפיתוח העסקי ב-SQLINK.

   

  שמירה על כללי ממשל תאגידי תקין

  פיצ׳רים מרכזיים לשימוש דירקטוריונים:

  • תמיכה בשמירה על כללי ממשל תאגידי ורגולציה וסיוע במניעת הפרות טרם התממשותן.
  • ניהול הרשאות חכם ויצירה אוטומטית של ורסיות מותאמות משתמשים.
  • איתור חכם של פוטנציאל ניגוד עניינים.
  • שיתוף ושליפת מידע וקיום דיונים על-גבי מסמכים באופן מאובטח.
  • התראה על אי קיום ישיבות עיתיות בנושאים בהם קיימת חובה לדון בהם.
  • שמירה על מצבה חוקית של דירקטורים בכל הישיבות.
  • סיוע בניהול סיכוני ציות בהתאם להוראות הרגולטוריות אשר חלות על עבודת הדירקטוריון וההנהלה של הארגון (ציבורי, ממשלתי, פיננסי ועוד).

  מנוע חוקים המסייע בשמירה על כללי ממשל תאגידי בחברות המחויבות בדיווח

  מתוך הבנה שממשל תאגדי תקין הוא אחד הנושאים, העומדים כיום במרכז תשומת הלב של הרגולטורים, מנוע החוקים של מערכת BoarDirector מאפשר חישוב סיכונים. זהו אחד הפיצ'רים החשובים שמגיעים עם המערכת החדשנית ומסייע בשמירה על כללי ממשל תאגידי תקין לחברות המחויבות בדיווח. המערכת יודעת לשלוח תזכורות והתראות חכמות עוד לפני שמתרחשת הפרה פוטנציאלית.

  בנוסף למערכת יכולת סינון תוכן בהתאם להרשאות שהוגדרו בארגון לגבי כל אחד מהמשתמשים, כך שכל גורם יצפה בחומרים אשר נועדו לו אישית ויחשף רק למידע שמותאם לו. המערכת יודעת להציף ולתריע מפני פוטנציאל ניגוד עניינים. היכולת לייצר גירסאות ייחודיות לפי הרשאות בארגון ולפי חוקים שהוגדרו במערכת, מורידה את התלות בגורם האנושי ומכניסה כלי אוטומציה שמאפשרת למשתמשיה לעבור לארגון חכם תוך שליטה ובקרה מלאה על כל התהליכים המורכבים.

  נורית קינר יהב, מנהלת פיתוח עסקי ב SQLink

  "חברות וארגונים רבים הבינו את הצורך החיוני והבלתי מתפשר לייעל תהליכים רבים בעבודת ההנהלה והדירקטוריונים מבלי להיות תלויים רק בגורם האנושי. כמו גם הבנת הצורך בסטנדרטים גבוהים של אבטחת מידע והצפנה של החומרים הרגישים ביותר של כל חברה״, אומרת קנר יהב.

  מערכת BoarDirector מעניקה מענה לכל הצרכים של ניהול מזכירות החברה וישיבות הדירקטוריון. היא הפלטפורמה היחידה בשוק שנותנת פתרון כה מקיף. ״כל נקודת חולשה בתפעול מערכים גדולים, זכתה באמצעות המערכת למענה כשגם המגבלה הפיזית הוסרה. אתה יכול לשבת בפלורידה או בברזיל, לנהל ישיבת דירקטוריון, לשתף מסמכים עם מישהו שיושב בישראל ולקיים למעשה דיון שלם ולבצע כל פעולה בצורה מאובטחת מכל מכשיר קצה", מסכמת קנר יהב.

   לתיאום שיחת הדגמה/דמו השאירו את פרטיכם>>

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך