"הבנתי שהזדמנות כזאת לרכישת דירה עבור בני – כנראה לא תחזור"

278 צפיות

אב לילדים מאזור המרכז, מספר מדוע החליט לרכוש דירה שתשמש את משפחת בנו בעוד כעשור • הטרנד הולך ועולה – הורים לצעירים משקיעים בדירות עתידיות עבור ילדיהם – ולמעשה קופצים על הזדמנות, שככל הנראה לא תחזור על עצמה • פרויקט דירות בתל אביב שכדאי להכיר"במהלך 56 שנותי הספקתי לבצע כמה וכמה עסקאות נדל"ן, ואחד הדברים החשובים שלמדתי הוא שכאשר נקרית בדרכך הזדמנות יוצאת מגדר הרגיל, זה פשע לא לממש אותה". מספר אבי שחר, בן 56, אב לשני ילדים מתל אביב. "כאדם שמשקיע בנדל"ן, אני מכיר פרויקטים למגורים, אולם כאשר חברים סיפרו לי על פארק תל אביב הבנתי שזה מתאים בדיוק עבור הבן שלי".

"הבן שלי צעיר, ודירה בבניין המיועד למשפחות היא עניין רחוק עבורו. הוא רק בן 22, סיים את שירותו הצבאי ונמצא כעת בטיול הגדול בדרום אמריקה. אמנם הוא כבר נרשם ללימודי מנהל עסקים, אבל זה הכי רחוק שהוא היה מוכן לחשוב. אני כאן כדי לחשוב בשבילו על העתיד".

מהם ההבדלים בגישה – כשאתה ניגש לקנות דירה לעצמך לעומת דירה עבור בנך?

אני כבר לא צעיר, וכשאני משקיע עבורי ועבור אשתי אני רוצה את התשואה בהקדם האפשרי. כשמדובר בהשקעה בשוק ההון אני רוצה לראות רווחים במהירות, וכאשר מדובר בדירה אני רוצה לעבור לגור בה באופן מידי. כשקנינו את הדירה שלנו בצהלה, לפני בערך חמש שנים, חיפשנו פרויקט שנמצא בשלבי סיום, כדי שנוכל להיכנס אליה מיד.

כך אני מתנהל ברכישות שאני עושה עבורי, אולם כאשר מדובר בילדים נקודת המבט שונה. הילדים שלי עדיין צעירים, ועד שהם יזדקקו לדירה שתתאים למשפחה יעברו כמה שנים טובות. כמובן שאם הדירה תהיה מוכנה מוקדם יותר – נוכל להשכיר אותה ולהרוויח בינתיים, אולם אין שום לחץ ואפשר לקנות דירה בפרויקט שנמצא בשלביו הראשונים.

שוק הנדל"ן בישראל משתגע ואין לדעת לאיזה סכומים יגיעו מחירי הדירות כשהילדים שלי יתחילו לחשוב על קניית דירה משלהם בעוד שמונה  או עשר שנים. החלטתי שאני חייב לדאוג להם.

מהי ההזדמנות יוצאת הדופן שמצאת לקניית דירה בתל אביב?

כשראיתי את הפרויקט הזה הבנתי שזה הזמן לרדת מהגדר – הזדמנות כזאת כנראה לא תחזור.

על פארק תל אביב שמעתי מחברים שקנו שם דירה עבור ילדיהם. הם סיפרו לי על המרחבים הירוקים והדירות המעוצבות, ואני הלכתי לבדוק את זה מקרוב.


[pojo-slideshow id="7384"]


זה מתחם חדש הממוקם בסמוך לפארק מנחם בגין, וכולל בניינים חדישים המעוצבים באופן מודרני ובטוב טעם. פארק מנחם בגין מתחבר לפארק אריאל שרון, יחד הם יוצרים מרחב עצום של שטחים ירוקים, מתקני ספורט, שבילי אופניים ועוד – מה שהופך את האזור לאידאלי עבור המשפחה. אני גידלתי ילדים, ואני יודע כמה המרחבים חשובים עבורם, והפרויקט הזה מאפשר לילדים מרחבים, וחוסך להורים את הצורך להתרחק מהעיר.

זה דומה, במובן מסוים, לשכונת בבלי, שיושבת בסמוך לפארק הירקון בצפון העיר. שכונת פארק תל אביב יושבת בסמוך לפארק בדרום העיר, ושני האזורים אידאלים למשפחות, והערך של שניהם, אני מאמין, רק ילך ויעלה. בבבלי המגמה הזו ברורה למדי בשנים האחרונות.

האם דירות כאלה מיועדות רק למי שיש הרבה כסף נזיל?

אתם רואים אותי, תושב תל אביב, וחושבים שיש לי תקציב בלתי מוגבל, אבל זה לא  בדיוק ככה. המחירים בפרויקט נוחים ביחס למרכז תל אביב, ומסלול התשלום הגמיש מאפשר לי לשלם רק 20% בשלב הראשון, ולשלם את השאר בהמשך.

תמיד טוב לשלב דברים טובים, ובמקרה הזה זה בדיוק מה שקרה לי. גם סידרתי לילדים שלי עתיד בטוח יותר, וגם הסתדרתי על עסקה מצוינת.

גם לכם יש הזדמנות ליהנות מהשקעה משתלמת ולבסס את עתיד הילדים!

* החל מ-2,290,000 ₪ לדירה.

    השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך