מסתמנת מגמה: מביני עניין החלו להשקיע בדירות לילדיהם בתל אביב

710 צפיות

אדם מנוסה המשקיע בדירה עבור עצמו יחפש תשואה מהירה ככל האפשר, אולם כאשר מדובר בהשקעה עבור הילדים, למעשה אין בעיה להמתין כמה שנים • מגמה חדשה: הורים לצעירים רוכשים עבורם דירות המבססות את עתיד משפחתם


אנחנו רגילים לשמוע על אנשים שמשקיעים את כספם כדי שיניב להם רווחים ואפשרויות נוספות, אולם בשנים האחרונות ניתן לזהות תופעה המעוררת עניין: אנשים שמחפשים השקעה ארוכת טווח עבור הילדים. מדובר בבעלי משפחות וממון, אנשים בשנות ה-50 לחייהם, שהבינו שאם הם לא ידאגו עכשיו לילדיהם, לא יהיה מי שיעשה זאת בעתיד, ושיש לזהות הזדמנויות משתלמות כבר עכשיו.


[pojo-slideshow id="7485"]


בניגוד לקניית דירה לעצמכם, כשאתם קונים דירה לילדים – אין בעיה להמתין לתשואה

מי שעוסק בהשקעות נדל"ן ובשוק ההון, יודע שאחת השאלות החשובות היא מתי אתה מצפה לקצור רווחים. אדם מנוסה שמשקיע עבור עצמו יחפש תשואה מהירה ככל האפשר, אולם כאשר מדובר בהשקעה עבור הילדים, למעשה אין בעיה להמתין כמה שנים. הזמן שצפוי לעבור עד שהפרויקט יהיה מוכן למגורים לא מהווה פקטור, כיוון שכרגע הילדים, שעדיין לומדים בתיכון, רק סיימו צבא או החלו את לימודיהם באוניברסיטה –  מן הסתם, עדיין לא בכיוון של משפחה וילדים.

הם אנשים צעירים, בתחילת חייהם. משתחררים מהצבא, עובדים קצת ומיד טסים לחו"ל, לטיול הגדול. אחר כך הם ילמדו מקצוע ויטיילו עד קצת בעולם, ורק אחרי מספר שנים, עם החתונה והילדים יתעורר צורך בדירה מסודרת למגורים. הורים חכמים ובעלי אמצעים חושבים צעד אחד קדימה, מזהים את ההזדמנות, ובעוד הילדים רק סיימו צבא, הם כבר קונים להם דירה.

ההזדמנות שזיהו ההורים מביני העניין – קניית בית בפארק תל אביב

כדי להצליח בחיים צריך כישרון, מזל וגם חושים חדים לזיהוי הזדמנויות. פארק תל אביב הוא הזדמנות מצוינת, והורים שזיהו אותה יוכלו לחייך כשהילדים יתחתנו בעוד עשר שנים והם יתנו להם מפתח לדירה במתנה לחתונה.

מדובר בפרויקט חדש, המתאים במיוחד למשפחות צעירות שמחפשות התחלה מבוססת. המתחם ממוקם בצמוד לחלקו הצפון מערבי של פארק מנחם בגין, פארק טבעי וירוק המתחבר לפארק אריאל שרון, מה שיוצר רצף של 9,000 דונם של מרחבים ירוקים המשלבים טבע, מים, מסלולי אופניים, מתקנים לילדים, מרכז ספורט ועוד. לגדל ילדים במרכז תל אביב, כידוע, היכן שסואן, רועש ופחות נקי ונעים – זה לא אידאלי, ומגורים בצמוד לפארק הם בחירה מושלמת למשפחה, בדומה לשכונת בבלי, הממוקמת בסמוך לפארק הירקון, ומהווה אופציה מצוינת עבור משפחות. כמו כן, ניתן ללמוד מהמגמה של עליית ערך הדירות שם בשנים האחרונות.

הפרויקט לא רק מציע  שטחים ירוקים ודירות מעוצבות, אלא גם מיקום אטרקטיבי בסמוך לצירי תנועה מרכזיים (נתיבי איילון, כביש 4 וציר משה דיין). גם המחירים הנוחים מהווים יתרון משמעותי, שכן במרכז תל אביב המחירים יקרים ביותר, ואילו בפארק תל אביב אפשר למצוא דירה בתל אביב במחיר שפוי.

"הבנתי שהזדמנות כזאת כנראה לא תחזור"

יורם יועז, בן 55, אב לשלושה המתגורר עם אשתו וילדיו בצפון תל אביב, מספר כי הבין שעל הזדמנות כזו אי אפשר לוותר. לדבריו "לפעמים יושבים על הגדר ומחכים לעוד הצעות ואפשרויות, אבל כאן הבנתי שהזדמנות כזאת כנראה לא תחזור".

יועז מסביר שאם הוא רוצה שלילדים שלו יהיה מקום אידיאלי לגדל את נכדיו הוא חייב לפעול עכשיו. "זה בטח ישמע לכם קצת רחוק. הבת שלי בדרום אמריקה עכשיו. היא נרשמה ללימודי משפטים ותתחיל ללמוד מיד כשתחזור, אבל החיים עוברים מהר וכשהיא תחליט שהגיע הזמן לילדים יהיה לה מקום נוח לגדל אותם".

במקום לחשוב על המחר, תחשבו על העתיד. דאגו עכשיו לעתיד ילדיכם, ובעוד עשר שנים תסתכלו לאחור בגאווה ותהיו שמחים על שההזדמנות הזו לא חמקה מעיניכם.

גם לכם יש הזדמנות ליהנות מהשקעה משתלמת ולבסס את עתיד הילדים! 

*דירות החל מ-2,200,000 ₪.

    השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך