7 סיבות – למה נהגים ברחבי העולם מעדיפים את הטכנולוגיה של מובילאיי

283 צפיות

איך הפכה החברה הישראלית למובילה בתחומה בעולם? הטכנולוגיה המתקדמת לא רק הוכחה כיעילה ביותר במניעת תאונות – היא גם מקדמת אותנו אל עתיד המכונית האוטונומית. למעלה מ-15 מיליון נהגים ברחבי העולם לא טועים

אם יש משהו משותף לכל מדינות העולם, זה הניסיון להילחם בתאונות הדרכים. לכן, לא מפתיע שההצלחה של מובילאיי הישראלית הולכת וצוברת תאוצה אצל נהגים ברחבי העולם.

כבר 27 יצרניות אימצו את הטכנולוגיה הייחודית, שהוטמעה בלמעלה מ -15 מיליון כלי רכב בעולם – בארה"ב, בסין, בצרפת, באנגליה, באוסטרליה, ביפן, בסינגפור, בהודו, בתאילנד, בשוודיה ובגרמניה, והיד עוד נטויה.

ניסיון של מעל 18 שנה הביא לפיתוח טכנולוגיה חדשנית, שכבר הוכיחה עצמה בנהיגה בכבישים בעולם ובתנאי מזג אוויר שונים. הנוכחות הגלובלית המרשימה של מובילאיי נובעת גם בזכות המערכת הנוחה במחיר והתוצאות המרשימות בשטח – כל אלו הופכות אותה למובילה בתחומה.

שבע הסיבות הבאות הן רק חלק קטן מהפיכתה של מובילאיי למעצמה עולמית:

1. טכנולוגיית ראייה מלאכותית ברמה המתקדמת ביותר:

מובילאיי נחשבת כמובילה עולמית בתחום הראייה המלאכותית. מהסיבה הזו, הטכנולוגיה שלה נבחרה על ידי מגוון רחב של חברות רכב גלובליות, כמו וולוו, פולקסוואגן, אאודי, BMW, GM, ניסן, פורד, פיג'ו, קיה, הונדה, יונדאי ועוד. למעשה, מובילאיי בעלת מרכז המחקר והפיתוח הגדול ביותר בעולם בנוגע לראייה מלאכותית.

2. החבילה השלמה

המערכת מובילאיי מאגדת שש התרעות בחבילה אחת: התרעה לפני התנגשות ברכב לפנים, התרעת סטייה מנתיב, התרעה לפני התנגשות בהולך רגל או רוכב אופניים, התרעת אי שמירת מרחק, וזיהוי תמרורי מהירות. זוהי חבילה מקיפה ומאוגדת המתפקדת ברמה הגבוהה ביותר, ושומרת על הבטיחות שלך.

3. קריאת תמרורים

מעבר לזיהוי אובייקטים כמו הולכי רגל ורכבים אחרים בכביש, מערכת מובילאיי יכולה להבחין גם בתמרורי מהירות ולהבדיל בין הסימנים השונים. המערכת מציגה את מהירות התמרור המותרת על המסך, ובכך מתריעה על נסיעה במהירות מופרזת.

4. מערכת אקטיבית: בלימה אוטומטית שיכולה להציל חיים

הטכנולוגיה של מובילאיי שמתקינות יצרניות הרכב במפעל הייצור יכולה להיות אקטיבית ולבצע בלימה אוטומטית ותיקון סטיה מנתיב. זאת לעומת כלי רכב שבהם המערכת מותקנת אצל מתקין מקומי שיכול להתקין את המערכת עם התרעות בלבד. הסיבה לכך היא שהמתקין המקומי לא רשאי לבצע שינויים במחשב של הרכב, לעומת היצרן שבעת ייצור הרכב יכול לבצע שינויים במחשב של הרכב כדי לאפשר לרכב לבלום אוטומטית ולמנוע סטייה לא רצויה מנתיב.

5. מערכת Mobileye Shield+tm: השבב הייחודי של מובילאיי

מערכת Mobileye Shield+TM מובילאיי שילד פלוס, היא למעשה מערכת התרעה היקפית לכלי רכב ארוכים, כמו אוטובוסים ומשאיות. המערכת כוללת בתוכה את השבב הייחודי של מובילאיי ומערך היקפי של חיישני ראייה המוצבות במיקומים אסטרטגיים, ב”שטח המת” של הנהג. מצלמות אלו מצויות במעקב מתמיד אחר סביבת הנסיעה ובמידת הצורך הן נכנסות לפעולה ומתריעות בפני הנהג על הימצאותם של הולכי רגל, רוכבי אופניים, רוכבי אופנוע וכדומה הנכנסים לאזור הסכנה אשר איננו חשוף לעיניו ובמראות הצד של הנהג.

המערכת מתריעה על כך בפני הנהג בזמן אמת, באמצעות מערכת התרעות קוליות וויזואליות הפועלות בתא הנהג כדי למנוע תאונה אפשרית.

6. אחוזים מדהימים של מניעת תאונות דרכים

בסופו של דבר, התוצאות בשטח מדברות בעד עצמן. מחקרים מראים שמערכת מובילאיי מפחיתה את הסיכון לתאונה בכ-39%. אפילו בהודו, זום קאר הודיעה שחלה ירידה של 78% בתאונות באותם כלי רכב שהותקנה בהם מובילאיי, ולא צריך ללכת עד הודו- אצלנו בארץ, מנכ״ל החברה למתנ"סים העיד על ירידה של 87% בתאונות של רכבי החברה. ירידה חדה מאוד לכל הדעות.

7. דואגת גם לאיכות הסביבה

על אף שהמטרה העיקרית של מובילאיי היא בטיחות בדרכים, תוצרי לוואי חיוביים של התקנת המערכת כוללים הקניית הרגלי נהיגה נכונים יותר, חיסכון בדלק, צורך מופחת בחלקי חילוף והפחתת זיהום האוויר.

חברת מובילאיי היא ללא ספק גאווה ישראלית כחול-לבן, המובילה בעולם בפיתוח טכנולוגיה מבוססת ראיה ממוחשבת ולמידת מכונה למניעת תאונות דרכים. מובילאיי כבר מזמן הפכה לסטנדרט בטיחות בשל הטכנולוגיה המתקדמת והייחודית שלה, ומצילה חיים רבים על הכביש מדי יום ביומו.

    ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!
    השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך