לא תאמינו כמה פשוט להתקין מובילאיי ולקבל הנחה של 1500 ש"ח

2,138 צפיות

בארבעה צעדים פשוטים, תוכלו להתקין את מערכת הבטיחות של מובילאיי ברכב וליהנות מהנחה בסך 1500 ש"ח ממשרד התחבורה • גם בטיחות וגם חיסכון משמעותי

כל הקודם זוכה: משרד התחבורה מסייע לשמור על חייכם ועל חיי המשפחה – ומעניק הנחה משמעותית על אגרת הרכב למי שמתקין מערכת בטיחות לרכב. מספר הרכבים שיהיו זכאים להנחה של עד 1500 ש"ח על רישיון הרכב מוגבל, ולכן כדאי למהר ולהזמין את מערכת הבטיחות, כשהמומלצת ביותר, שגם עומדת בתנאים של משרד התחבורה – היא לא אחרת ממובילאיי, ששמה כבר הולך לפניה בכל העולם.

1. יוצרים קשר עם מובילאיי (דרך הטופס שכאן למטה)

שם יבדקו עבורכם בחינם, האם הרכב שלכם עומד בתנאים של משרד התחבורה לקבלת ההטבה. במידה ואכן כך – תוכלו להזמין באותה השיחה את מערכת הבטיחות, שתגיע הביתה באמצעות שליח.

2. מתקינים את המערכת ברכב

מספר ימים לאחר ההזמנה,  מובילאיי תיצור עמכם קשר לתיאום התקנה, כאשר ברשותכם שתי אפשרויות התקנה: ניתן יהיה להגיע לנקודת התקנה הקרובה לביתכם (הנקודות בפריסה ארצית), או שהמתקין יגיע אליכם עד הבית (בתוספת תשלום).

3. המתקין ידווח למשרד התחבורה על ההתקנה

קראתם נכון, בשלב הזה אתם משוחררים – פעולת הדיווח למשרד התחבורה על זכאותכם לקבל הנחה, היא באחריות חברת מובילאיי.

4. חודשיים לאחר ההתקנה – תוכלו לראות את ההחזר הכספי

ההנחה תופיע בעת חידוש רישיון הרכב. את ההתקנה יש לבצע חודשיים בטרם משלמים את אגרת הרכב, על מנת שמערכות המחשב במשרד התחבורה יתעדכנו ותוכלו ליהנות מההנחה בהתאם. 

    ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!

    השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך