4 סיבות להשקעה בדרום תל-אביב

396 צפיות

רכישת נדל"ן היא עניין טריקי ומבלבל, שכן מגוון האופציות, המחירים המשתנים ומשמעות הרכישה עשויים לגרום לנו להרבה ספקות וסימני שאלה | לכן יש כמה דברים בסיסיים שצריך לשים לב אליהם בכדי לבצע רכישת נדל"ן נכונה – השכונה, המחיר, ומבט לעתיד | איזו שכונה חדשה בתל-אביב משלבת את כולם בצורה הטובה ביותר?


שכונה, מחיר ומבט לעתיד – בדיוק מסיבות אלו השקעת נדל"ן בדרום-מזרח תל-אביב היא הרכישה שאתם צריכים לבצע אם אתם מעוניינים לגור במרכז, או אם אתם מעוניינים לבצע השקעה טובה עבור ילדיכם ומשפחתם. אזור דרום תל-אביב הוא אזור מתפתח, צעיר וקהילתי, שצפוי להגדיל את ערכו באופן משמעותי במהלך השנים הבאות.אם עוד לא השתכנעתם, הסיבות הבאות ידגישו למה רכישת השקעה בדרום תל אביב זו ההשקעה הכי שווה בשטח נכון להיום, ולמה אסור לכם לפספס אותה  >>

כל הסיבות להשקיע דווקא בדרום-מזרח תל-אביב

1. אזור ירוק ושקט – תל-אביב נתפסת כעיר שלא ישנה, עיר גדולה המאופיינת בחיי לילה סוערים ולא נחה לרגע, מקום מצויין לרווקים וזוגות חסרי מנוח אך לא בדיוק המקום שאנחנו רוצים לגדל בו ילדים. לעומת זאת בדרום תל-אביב, וליתר דיוק דרום מזרח העיר, בסמוך לפארק הגדול של תל אביב, החיבור בין פארק מנחם בגין (פארק דרום) לפארק אריאל שרון, יש את השכונה המושלמת למשפחות ומאפשרת את האיזון הנכון בין הקצב של החיים עירוניים לבין מרחבים ירוקים, שקט ורוגע, בעיקר אם אתם מסתכלים אל העתיד ומעוניינים להקים משפחה בשנים הקרובות. האזורים הסמוכים לפארק מנחם בגין הם המקבילה הדרומית לשכונת בבלי ומאפשרים מגורים באזור ירוק ושקט יותר משכונות אחרות באזור, כמו פלורנטין לדוגמה, ומספק בדיוק את האיזון בין עכבר העיר לעכבר הכפר.

2. מחיר – אי אפשר לדבר על דירה בתל-אביב בלי לדבר על המחירים הגבוהים של העיר הזו. לרבים, השקעה בתל-אביב בכלל לא באה בחשבון. אבל כל אחד שמבין בנדל"ן יודע שזיהוי הזדמנויות וטרנדים הוא חצי מהמשחק. המחירים במרכז תל-אביב יקרים משמעותית יותר, לפעמים פי שתיים ויותר למ"ר מדרום מזרח העיר, זה ברור לכולם שבשנים הקרובות האזרו הולך ומתפתח ולכן זו פנינת נדל"ן שלא כדאי לוותר עליה, והיא גם צפויה להעלות רבות את ערכה בשנים הקרובות.

3. קהילה של זוגות צעירים – אזור דרום תל-אביב משנה את צורתו והופך לאזור צעיר וקהילתי, אידאלי עבור משפחות צעירות וזוגות צעירים. זהו אזור ירוק השוכן לצד פארק גדול ומופלא לילדים, חינוך איכותי שהולך ומשתדרג, והשקעה בלתי נדלית של העיריה בחינוך וביצירת אזור קהילתי, אינטימי ומחבק.

4. פארק תל אביב – דוגמה לאטרקטיביות של האזור הוא מתחם פארק TLV החדש, שעונה על כל הצרכים של משפחות צעירות המחפשות מקום להקים ולגדל משפחה במרכז הארץ. הפרויקט נמצא בתהליכי בנייה והוא מהווה את אחד השינויים המרכזיים בשכונה. אם אתם הורים לילדים בוגרים, ומחפשים לרכוש נכס להשקעה עבור ילדיכם, נראה כי השקעה בפרויקט מסוג זה הוא בדיוק מה שאתם מחפשים – שכן בשנים הקרובות המחירים באזור יעלו, ובינתיים אתם תהנו מרכישה שתממש את ייעודה בעוד מספר שנים, כשילדיכם יהיו בשלים להקמת משפחה.


[pojo-slideshow id="7384"]


גם לכם יש הזדמנות לרכוש דירה באחד האזורים המתפתחים באזור המרכז – ועם ערך שרק יעלה >>

* החל מ-2,200,000 ₪ לדירה.

    השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך