לעצב חדרי ילדים מעולם לא היה יותר כיף מזה

1,134 צפיות

המיטה של ג'ואי עוצבה ותוכננה על ידי שני מעצבים ישראלים מוכשרים – רז ואיתי, בעלי מותג הנגרות Joey Room. רז ואיתי יצרו מיטה בצורת בית שקוסמת גם לילדים וגם להורים.

פעם, היו ממש מעט חנויות לרהיטי ילדים בישראל, ורוב חדרי הילדים בארץ נראו פחות או יותר אותו הדבר. אבל כיום, בעידן האינטרנט, יש כל כך הרבה חנויות און-ליין מגניבות לתינוקות וילדים מהארץ ומהעולם, שהאפשרויות לעיצוב חדרי הילדים הפכו לבלתי מוגבלות ומהנות ביותר! המבחר הגדול בהחלט מרשים, אך גם עלול לעיתים לבלבל.

לתחושת הבלבול מצטרפת גם היצירתיות של מעצבי מוצר שהופכים אפילו מוצרים פשוטים ומוכרים למיוחדים במינם, קחו לדוגמא את מיטת הילדים המוכרת. בארץ אפשר לרכוש מיטות ילדים רבות, אבל רובן די משעממות ופשוטות – לבנות יציעו לכם מיטה בדוגמת הלו קיטי ולבנים מיטה בצורת רכבת. עם כל הריגושים והחידושים שילדינו רגילים אליהם כיום, רוב המיטות הללו פשוט לא עושות להם את זה, שלא לדבר עלינו, ההורים. המיטה של ג'ואי לעומת זאת, היא כבר סיפור אחר לגמרי.

mamaknows.co.il
mamaknows.co.il

המיטה של ג'ואי עוצבה ותוכננה על ידי שני מעצבים ישראלים מוכשרים – רז ואיתי, בעלי מותג הנגרות Joey Room. רז ואיתי יצרו מיטה בצורת בית שקוסמת גם לילדים וגם להורים. כל מיטה נבנית בהתאמה אישית, על פי גיל הילד או הילדה והמידות המדוייקות של החדר אליו היא מיועדת. השאיפה להגשמת חלומות הלקוחות, הובילה את המעצבים להחלטה לאפשר ללקוחות הקטנים (או להוריהם…) לבחור את סוג העץ ממנו בנויה המיטה, את צבע מחברי המתכת שמייחדים את המיטה, ואפילו את צבע הברגים שמנקדים אותה. שיטת העבודה שלהם מאפשרת התאמה מלאה של המיטה לעיצוב החדר, ופתאום המבחר כבר לא נראה כל כך מבלבל.

mamaknows.co.il
mamaknows.co.il

המיטה של ג'ואי מעוצבת בסגנון שתואם את שיטת החינוך המונטסורית, המעודדת סביבה עצמאית עבור ילדים ותינוקות, ובין היתר גם ממליצה על לינה כמה שיותר קרוב לרצפה. בניגוד למיטות המעבר או הילדים הרגילות, מיטה קרובה לרצפה מאפשרת לילד יותר חופש תנועה. בחדר מונטסורי, כל אלמנט נבחר בקפידה ומותאם במיוחד עבור התפתחות הילד. המחשבה העיקרית מאחורי העיצוב היא לאפשר לילד להיות בחדרו לבד עם עצמו, מבלי שיזדקק למבוגרים ומבלי שיפריעו לו כל הזמן, כשהוא מאותגר בעיקר על ידי סביבתו. בהתאמה, המיטה של ג'ואי מאפשרת לילד להעסיק את עצמו לבד כשהוא מתעורר, ולהיכנס אליה לבד מתי שהוא רוצה. מיטה כזו היא גם כמובן בטיחותית יותר בהשוואה למיטות רגילות, שכן היא מונעת פציעות אפשריות שיכולות להיגרם מנפילה ממיטות כאלו.

עיצוב חדרי הילדים מעולם לא היה כיף כמו שהוא היום, עם אינסוף רעיונות יצירתיים ומקוריים לעיצוב, שלא רק יעשו את ילדכם לשמחים יותר, אלא גם יכולים לתרום לתהליך ההתבגרות שלהם ולחינוכם. לא חשוב באיזה שיטת חינוך אתם נוקטים אצלכם בבית, תוכלו למצוא כיום מגוון רחב של רהיטים ומוצרים מעוצבים שיעזרו לכם בדרך האישית שלכם. חוץ מהמיטה המהממת של ג'ואי, ישנם עוד מוצרים רבים ומגוונים איתם ניתן לעצב את חדר הילדים שלכם בצורה ייחודית ויצירתית ולייצר לילדים סביבה נעימה ובטוחה לישון, לחלום, לשחק ולהתפתח.

20160621_175337_HDRמיטת הבית "החדר של ג'ואי" עולה החל מ-3,800 ש"ח וניתן להזמין אותה דרך האתר של Joey Room.

רוצים להעניק לילדיכם חווית שינה ייחודית עם המיטה של ג'ואי? לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים