הילד קיבל רישיון? כך תדאגו שהוא לא ינהג לבד

406 צפיות

קשה לשחרר את הרגע הזה בו הם מתחילים לנהוג ללא מלווה, ואין מישהו נוסף שמשגיח עליהם ברכב • החדשות הטובות: יש משהו שמהווה "עין שלישית" שתשמור עליהם גם כשהם נוהגים לבד – מערכת בטיחות מצילת חיים • אם תשכילו למהר – תוכלו גם ליהנות מהנחה משמעותיתקשה להאמין, אבל הגוזלים שלכם גדלים ואפילו מתחילים לנהוג לבד. לצד ההתרגשות הגדולה, מסתמנת גם דאגה מהולה בתחושה של איבוד שליטה – אתם לא יכולים להיות שם פיזית בכל פעם שהם עולים על ההגה, והחרדה מוצדקת בהחלט.

חשבתם שאתם עושים הכל למען הבטיחות שלהם – אבל מה לגבי הדבר הזה?

לאורך כל תקופת "הנהג המלווה" ישבתם לצידם בכל פעם שהם יצאו לכביש. הסברתם להם את כל החוקים, העברתם להם את כל הטיפים הקטנים שרק נהג מנוסה מכיר ווידאתם שהם הכי זהירים שאפשר.

אבל מה יקרה ברגע שכבר לא תהיו לידם ברכב?

קשה לשחרר את הרגע הזה בו הם מתחילים לנהוג ללא מלווה, ואין מישהו נוסף איתם ברכב, שיוודא שהם נוהגים כמו שצריך. בוודאי תשמחו לשמוע שיש משהו שיכול לתת לכם את הביטחון, ולהוות "עין שלישית" שתסייע לשמור עליהם גם כשהם נוהגים לבד – מערכת בטיחות מצילת חיים.

מהו הגורם העיקרי לתאונות הדרכים?

בניגוד למה שרבים טועים לחשוב, תנאי הדרך ותקלות במכונית הם לא הגורמים העיקריים לתאונות דרכים. מרבית תאונות הדרכים נגרמות בשל הגורם האנושי. במכונית יושב נהג בשר ודם והוא המשפיע העיקרי על הנסיעה, וכאשר הנהג מסיט את מבטו, מתבלבל או פשוט עייף ולא מרוכז, בתוך שניות עלולה להתרחש תאונה.

"העין השלישית" שתסייע לנהג להימנע מתאונה

מערכת בטיחות לרכב מספקת מענה בדיוק לבעיות האלה, ומהווה מעין "עין שלישית" ומרוכזת בתנאי הדרך. היא לא מחפשת מסלולים חלופיים ב-Waze, ולא מעבירה תחנות ברדיו, אלא סורקת את השטח מקדימה כל הזמן ומתריעה מפני סכנות.

על מנת למנוע תאונות, מתבססת המערכת של מובילאיי על טכנולוגיה מתקדמת המשלבת שבב חכם, מצלמה המורכבת על השמשה הקדמית וצג המורכב על לוח המחוונים. המצלמה קולטת את המידע מהסביבה, השבב החכם מתרגם אותו ומציג אותו על הצג, ומערכת השמע מתריעה מפני סכנות שונות שצצות במהלך הנסיעה.

מהר לפני שייגמר: למה זהו הזמן הטוב ביותר להתקין מערכת בטיחות ברכב?

אם עד היום ישבתם על הגדר והתלבטתם האם כדאי להתקין מערכת בטיחות, כדאי שתדעו שעכשיו זה הזמן הטוב ביותר להתקין אותה. הסיבה לכך היא ההנחה שתקבלו, שכן על פי תקנה 151 של משרד התחבורה, מי שיתקין בשנת 2018 מערכת בטיחות ברכב יזכה להחזר של עד 1,500 ש"ח באגרת הרישוי השנתית.

כמות הרכבים הזכאים להנחה מוגבלת ולכן כדאי למהר

התקציב שהקצה משרד התחבורה לשנת 2018 מוגבל, לכן אם לא תקדימו ותתקינו מערכת בטיחות מצילת חיים אתם עלולים שלא לזכות להטבה.

איך מקבלים את ההנחה?

כדי לקבל את ההנחה יהיה עליכם לרכוש מערכת בטיחות לרכב, ובמשך שלוש השנים הבאות תקבלו החזרים במסגרת הנחה באגרת רישוי הרכב. גובה ההחזר יהיה כמעט כעלות המערכת, כאשר בכל שנה מתוך השנתיים הראשונות תקבלו עד 700 ש"ח הנחה על אגרת הרישוי, ובשנה השלישית עד 100 ש"ח.

כך תדעו האם גם אתם זכאים להנחה:

בהתאם לנוהל 151 של משרד התחבורה יש מספר תנאים בסיסיים בהם יש לעמוד בין היתר כדי להיות זכאים להנחה:

  • המבצע תקף לרכבים בהם לא הותקנה מערכת בטיחות בעבר.
  • המבצע תקף לרכבים משומשים, בבעלות פרטית שמשקלם אינו עולה על 3.5 טון.
  • המבצע תקף לרכבים ששנת ייצורם משנת 2000, ונרשמו בישראל לפני 1.5.17.

אתם לא יכולים להשגיח על הנהיגה של הילד שלכם מרחוק, ומערכת בטיחות שאתם יכולים לעשות עבורו כשאתם לא שם. כל שנותר לכם הוא למהר להתקין מערכת בטיחות, לפני שהתקציב יגמר ולא תוכלו לקבל את ההטבה של משרד התחבורה.

הורים, דאגו שהילד ינהג בבטחה! התקינו מערכת בטיחות ברכב

    ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!
    השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך