מארגנת אירוע חברה? הכירי את ההרצאה שתשאיר חותם בכל עובד

448 צפיות

למנהלות משאבי אנוש תפקיד מאתגר במיוחד בכל הנוגע לרווחת העובדים ולשמירה על המורל • עליהן להפיק אירועים מעשירים וחווייתיים, כאלו עם ערך מוסף משמעותי • הרצאות שונות נהיו לאחרונה שם דבר בתחום, אבל איך בוחרים את ההרצאה שלא רק תעניין את כל העובדים, אלא גם תעשיר אותם ותיתן להם משהו לקחת איתם לדרך? הצעה להרצאה מנצחת

מחלקת משאבי אנוש מזמן לא רק אחראית על גיוס עובדים ודאגה לתנאי העסקה; מנהלות משאבי אנוש הפכו בשנים האחרונות לכוח אינטגרלי בכל חברה, כאלו המובילות תהליכים משמעותיים ודואגות באופן יומיומי לפני הארגון ולחדשנותו.

המשימה: להפיק לעובדים פעילות עם ערך מוסף

אחד התפקידים החשובים ביותר של מנהלת משאבי אנוש הוא שימור העובדים. בעולם בו בכל יום ניתן למצוא הצעה מפתה קצת יותר בחברה השכנה, למנהלות משאבי אנוש תפקיד מאתגר במיוחד בכל הנוגע לרווחת העובדים ולשימורם. עליהן להפיק אירועים מעשירים וחווייתיים, כאלו עם ערך מוסף משמעותי, שיראו לעובדים שהם חיוניים לארגון; אלו יכולים להיות ימי גיבוש, ימי עיון, חופשות, או אפילו סתם דוכן שייקים בצהריים של יום קיץ חם.

הרעיון המנצח: הרצאות מעוררות השראה, במגוון תחומים ונושאים

אם את מנהלת משאבי אנוש שצריכה לארגן אירוע חברה, ורוצה להפיק אחד כזה שיעניק לעובדים ערך מוסף משמעותי ולא ימחזר את הרעיונות של שנה שעברה – הרצאה מרתקת היא כנראה מה שאת מחפשת. הרי כולנו נשאבים באופן יומיומי לתוך קצב החיים המטורף, ולפעמים קשה לנו למצוא זמן לקחת נשימה עמוקה ולהזין את המוח שלנו במשהו קצת חדש ולא מוכר. הרצאות הן הפתרון המושלם לאירוע חברה שישאיר חותם אמתי, אחד כזה שיישאר אצל העובד גם אחרי האירוע, וייתן לו משהו לחשוב עליו מלבד מרוץ החיים האוטומטי.

למזלנו, לא קשה למצוא הרצאות מרתקות שמועברות על ידי מרצים מפתיעים ומלאי השראה. ישנן חברות המאגדות בתוכן מגוון עצום של מרצים מכל תחומי החיים – היסטוריה, משפחה, תיאטרון, אקטואליה, יזמות, כלכלה, ועוד ועוד ועוד… היופי הוא שמתוך המגוון הרחב הזה, אין בעיה למצוא הרצאה שמתאימה אישית לארגון ולעובדים, כזו שתעניין את כולם ללא יוצא מן הכלל.

הרצאה שכולם מתחברים אליה, וגם מושלמת ליום האישה: המדע של האהבה

אם את מחפשת הרצאה שתשאיר חותם אמתי אצל כל אחד ואחת מהעובדים, כדאי להכיר את ההרצאה "המדע של האהבה והזוגיות", של המרצה ליאת יקיר. ד״ר יקיר, שאולי שמה נשמע לך מוכר מהריאליטי הפופולרי "חתונה ממבט ראשון", היא מרצה מרתקת שעוסקת בדבר היחיד שבאמת מסובב את העולם: אהבה. הדבר שמעסיק את כולנו ללא הבדלי דת, גזע ומין, כוח שמניע את העולם בכזו עצמה, שלא ניתן להישאר אליו אדישים.

ההרצאה הזו, באופן כמעט מתבקש – עשויה להתאים באופן מושלם ליום האישה, אבל לא רק. נושא האהבה, כאמור, מעסיק את כל אחד מאיתנו. 

ההרצאה של ד"ר ליאת יקיר עוסקת בשאלה שמטריפה את כולנו: מה זו בכלל אהבה? ממה היא נובעת, למה היא מעסיקה אותנו, מה קורה לנו כשאנחנו מתאהבים והאם יש באמת "אחד" יחיד?

ד"ר ליאת יקיר // צילום: רונן אקרמן

ולא על האהבה לבדה, ד"ר יקיר עוסקת גם במה שהיא מכנה "מכונת הרגשות האנושית": מאהבה לשנאה, מפחד לחמלה, הרגשות שלנו מניעים אותנו, במידה רבה מאוד, מיום היוולדנו ועד יום מותנו.

מה זה רגש? מהם החומרים מהם עשויים הרגשות שלנו, כיצד הם פועלים על מוחנו? ומהו הרגש שמניע אותנו יותר מכולם? אלמנטים אלו רלוונטיים ומעניינים עבור כולם, גם אלו מאיתנו שאינם רומנטיקנים חסרי תקנה.

"ההרצאה של ד"ר יקיר השאירה את כל העובדים מרותקים"

"במהלך ההרצאה היה חלק בו הבחנתי כי כל העובדים מרותקים" מספרת מנהלת משאבי האנוש בחברת הייטק ידועה, אשר הזמינה את ההרצאה לאירוע חברה, "כשד"ר יקיר סיפרה על מחקרים חדשים מחזית תחום מדעי המוח – כיצד המוח שלנו לומד? מהם התהליכים המרתקים המתרחשים באזורים וחלקים שונים של המוח שיוצרים את הלמידה והזיכרון ומה ההשפעה של התובנות האלו על הדרך בה אנו מחנכים את ילדינו".

ד"ר ליאת יקיר במהלך הרצאה

אין פלא שהחלק הזה בהרצאה נגע בכולם, מאחר וכל אלו, משפיעים באופן ישיר על ההתנהגות שלנו במהלך חיי היומיום, אם בעבודה ואם בבית, ולכן העובדים יכלו לקחת איתם לדרך כלים חדשים ותובנות שיסייעו להם להתמודד עם סיטואציות חברתיות ואישיות שאנו חווים בשגרה שלנו.

נוסחה מנצחת לאירוע חברה – הרצאה שכל אחד ייקח ממנה משהו לדרך

אין ספק שההרצאה של ד"ר יקיר מוציאה את המשתתפים בה עם חומר למחשבה, כלים לקחת איתם הביתה וליישם בחייהם האישיים והמקצועיים. זו הזדמנות להוציא את העובדים מהמרחב הנוח, ולהתמקד לרגע בהרצאה מעשירה ומרתקת, עם טעם של עוד ועצות ליישום בבית ובעבודה ולשיפור החיים.

ניתן להזמין את ההרצאה בטלפון: 0544996652

הקליקו להזמנת ההרצאה המנצחת – שתרתק ותעשיר את העובדים, ותהפוך את אירוע החברה להצלחה >>>

    השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך