לא מפחדים לקחת את הנכדים לבריכה

החופש הגדול הגיע והילדים שוב מתקשרים אליכם כדי שתעזרו עם הנכדים. אבל הם רוצים רק ים ובריכה ואתם חוששים מסיבות מובנות, אז מה עושים? פשוט: מלמדים אותם לשחות. קורס אינטרנטי מהפכני יכשיר אתכם ללמד את הנכדים לשחות תוך חודש בלבד
53,941 צפיות

 

סבא וסבתא, אל תוותרו על בילוי עם הנכדים הקיץ

אתם נהנים להיות סבא וסבתא, לבלות עם הנכדים ולפנק אותם, עד שמגיעה חופשת הקיץ. הם בבית, גם אתם, וההורים שלהם משוועים לעזרה כדי שיוכלו להמשיך לעבוד כרגיל, אבל אתם מתלבטים, אפילו חוששים, כי לחופש הגדול יש משמעות אחת עיקרית: בילוי בסביבת מים, חוף הים או בריכה, העיקר שיהיה רטוב ומרענן.

יש פתרון נפלא שיכול להתאים בדיוק לכם: למדו אותם לשחות. אתם אפילו לא צריכים לחפש מורה פרטי או לקחת אותם לחוג, אתם יכולים לעשות את זה בעצמכם. קורס אינטרנטי מהפכני ללימוד שחיה לילדים, שפותח על ידי מדריכת השחייה הדר פריש, ילווה אתכם צעד אחר צעד, כיצד ללמד את הנכדים לשחות, וזאת תוך 30 ימים בלבד.

צפו חינם בשיעור הראשון של שיטת הכוכבים, תקבלו הנחה של 50% לצפייה בקורס המלא ועדכונים נוספים.


תכנית הלימוד הייחודית, הנקראת שיטת הכוכבים, פותחה על ידי הדר פריש, בעלת בית ספר לשחייה וניסיון רב שנים בספורט ובתחום הטיפול הרגשי, לילדים ומבוגרים. הדר פריש לימדה עד היום אלפי תלמידים לשחות באופן מושלם. 

שיטת הכוכבים  מבוססת על עקרון הלימוד החוויתי, הגורם לכל ילד להרגיש כוכב, ומשתמשת במטאפורות ובדמיון של הילדים, על מנת ללמד אותם את סגנונות השחייה השונים בקלות ובהנאה גדולה, ולהקנות להם יכולות שחיה מעולות. הוא מתאים לילדים בגילאי 4 ומעלה גם לאלה שלא יודעים לשחות, וגם למי שרוצים לשפר את השחייה שלהם ו/או ללמוד סגנון שחיה נוסף. הילד מקבל בקורס את כל הכלים הדרושים לשחייה טובה, מהרגלי מים בסיסיים, דרך יכולת צלילה נכונה, ועד לימוד סגנונות שחיה כמו חזה וחתירה באופן קל וחווייתי.

הדרך הנכונה לחופשת קיץ בטוחה

כשתלמדו את הנכדים שלכם לשחות, מעבר לעובדה שהם ירכשו כישורי שחייה מצוינים, גם אתם תזכו לחוויה מדהימה של בילוי משותף וקרוב, שישרה ביטחון עליכם וגם עליהם.
במידה ואתם מתקשים לראות את עצמכם נכנסים למים עם הנכדים ומתחילים ללמד אותם לשחות, זו יכולה להיות מתנה נפלאה לילדים שלכם, ההורים של הנכדים שלכם. הקורס האינטרנטי אינו מוגבל בזמן, אתם פשוט קונים להם כרטיס כניסה לעולם השחייה של שיטת הכוכבים. 
החששות מבילוי עם הנכדים בקרבת מים הוא ברור, בין אם מדובר בחוף הים, בריכת שחיה ציבורית, בריכה פרטית בבית או אפילו בריכת ילדים מתנפחת. הקניית כישורי שחיה לנכדים הינו פתרון מושלם כדי לאפשר בילוי מוצלח ובטוח יותר, ללא לחצים מיותרים, כשהם נמצאים תחת השגחתכם.

צפו חינם בשיעור הראשון של שיטת הכוכבים, תקבלו הנחה של 50% לצפייה בקורס המלא ועדכונים נוספים.