חרטות קטנות: הדברים שהלוואי ולא היינו עושים ב-2018

523 צפיות

"בחיים נותנים הזדמנות שניה רק לחרטה" – קרלוס רואיס סאפון (מתוך הספר "צלה של הרוח")

הנה היא מסתיימת לה, עוד לא הספקנו לומר "בן אל תבורי קרא לבן שלו איך?!" וכבר היא חלפה, שנת 2018. אז איך נסכם? אנחנו די בטוחים שיש דברים גדולים, נהדרים ומוצלחים שעשיתם השנה. קחו אותם איתכם – ואמצו הלאה. אבל מה לגביי הדברים שאנחנו מתחרטים עליהם והיינו רוצים לשפר?

הנה רשימה של כמה מעשים שעשינו השנה – וכשחושבים על זה, אנחנו מתחרטים עליהם מכל הלב. לחיי החרטות שישפרו אותנו ובתקווה להיות טובים יותר ב-2019:

1. לא ביקרנו מספיק את ההורים – אבא ואמא, אנחנו באמת מעריכים ואוהבים. אז הבטחנו לבקר יותר, ובפועל מצאנו את עצמנו בים, עם חברים, באירוע, או סתם מנמנמים על הספה. אז השנה נשתדל יותר. כמובן, אם כבר מבקרים – לא נשכח את הדבר החשוב ביותר!

2. לא ניצלנו מספיק את המנוי לחדר כושר – חייבים להודות בזה. יש איזושהי תחושה שמרגע שהתשלום החודשי לחדר הכושר יורד מהאשראי, יורדות איתו גם לפחות 200 או 300 קלוריות. אז זהו, שלא. בשנה הבאה נשתדל יותר להיות להגיע באופן קבוע לחדר כושר, ניתן בראש ונרגיש בריאים ומאושרים, או לפחות נצטלם ככה לאינסטגרם.

3. אכלנו יותר מידי ג'אנק – אם נספור לרגע את כמות השבתות שבהן הבטחנו לעצמנו שהשבוע נשנה את ההרגלים, נחתוך מהפיצה, השווארמה וההמבורגר, נגיע למספר לא מבוטל. אז כן, גם השנה נורא ניסינו להידבק בחיידק הבריאות, אבל מסתבר שאנחנו מחוסנים – איכשהו, בעוד השכנים או החברים החטובים במשרד מקפידים לאכול רק קמח כוסמין וניזונים מצ'יה וספירולינה, עם קצת גוג'י ברי בצד, ברור.

בטח, בטח…

4. הצצנו בפלאפון יותר מפעם אחת בזמן נהיגה – כולנו מזדעזעים כששומעים על תאונות דרכים קטלניות, ומצד שני – לא עומדים בפיתוי ברגע שמקבלים הודעת סמס בזמן הנהיגה. השנה נהיה טובים יותר? זה בהחלט נושא שלא כדאי להקל בו ראש. נרחיק את הסלולרי כמה שאפשר ממושב הנהג ונבטיח לעצמנו להשתפר בעניין.

5. חתכנו נתיב מבלי להתחשבן – אחח, כמה שאנחנו מקללים כשמישהו חותך אותנו בכביש. ומצד שני, כשחושבים על זה, חטאנו בזה כמה פעמים השנה, נכון? אז השנה נהיה קצת יותר מנומסים, לא רק ליד השולחן, אלא גם בכביש. נאמץ גינונים אירופאים ונישמר קצת יותר.

6. לא התקנו מערכת בטיחות ברכב – בכל פעם שהייתה לנו "כמעט" תאונה הבטחנו לעצמנו להיזהר יותר ולהתקין מערכת שבאמת תשמור עלינו בכביש. זה קרה כשכמעט דרסנו ילד שחצה את הכביש – כי פשוט לא ראינו אותו, וזה קרה כשרצינו לעבור נתיב וברגע האחרון הרכב לידינו צפצף בקולי קולות והבהיר לנו שהוא שם.

אז כן, הגיע הזמן שנשתפר ונישמר. אחרי הכול, מדובר במערכת חכמה שמתריעה בדיוק ברגע הנכון כשאנחנו מוסחים בנהיגה. ואם הטכנולוגיה כבר שם, אז – למה לא, בעצם?

2018, אנחנו מודים לך על כל השיעורים שלימדת אותנו ומצהירים בזאת שב-2019 נהיה קצת יותר סלחניים כלפי עצמנו ונפתח את השנה במעשה אחד שיש בו יותר מהצהרת כוונות לשנה הבאה: נתקין מערכת בטיחות ברכב שלנו, נבטיח לעצמנו למשפחה שלנו שנה בטוחה הרבה יותר, ואולי גם נקבל הטבה של 1,500 ₪ שתעשה לנו קצת יותר נוח בכיס.

איך בדיוק? השאירו פרטים וגלו.

אין לכם עדיין מובילאיי? להתקנת מערכת בטיחות שתשמור עליכם בדרך ולבדיקה האם אתם זכאים להטבה של 1,500 ₪ השאירו פרטים >>

 

    ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!
    השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך