האם מגיע לכם 1,500 ₪ ממשרד התחבורה? בדקו את זכאותכם עכשיו אונליין!

3,418 צפיות

בדיקה חדשה ומהירה תגלה לכם האם אתם זכאים להנחה מצטברת בגובה 1,500 ₪ על אגרת הרישוי שלכם. כך תממשו אותה, שלב אחר שלב!שלב 1 – ההטבה

בתאריך 19.9.2017 נכנסה לתוקפה תכנית חדשה של משרד התחבורה – תקנות התעבורה (נוהל 151), התשע"ז-2017 לפיה תינתן הנחה מצטברת בגובה של 1,500 ₪ באגרות הרישוי לכלי רכב פרטיים ומסחריים שיתקינו מערכת בטיחות הכוללת 2 מאפיינים מרכזיים: התרעה מפני סטייה מנתיב והתרעה מפני התנגשות מלפנים.

האם אתם זכאים להטבה הזאת?

אתם זכאים להטבה אם:

1. יש בבעלותכם כלי רכב פרטי או ליסינג פרטי או כלי רכב מסחרי מסוג N1 (עד 3.5 טון) שנרשם לתנועה בין התאריכים 1.1.2000 – 1.5.2017

2. בכלי הרכב הותקנה מערכת הבטיחות של מובילאיי לאחר התאריך 19.9.2017

3. טרם התקנתם את מערכת הבטיחות של מובילאיי ברכב

אין לכם מובילאיי ברכב? לחצו וגלו האם אתם זכאים ל-1,500 ₪ ממשרד התחבורה >>>

וידאתם את זכאותכם? מצוין! התקדמו לשלב הבא:

שלב 2 – זה כל כך פשוט לממש את ההטבה:

1. לאחר שהתקנתם את מערכת הבטיחות של מובילאיי ברכב שלכם, מובילאיי מעבירה דיווח שוטף על ההתקנה למשרד התחבורה, לפי מספר הרישוי והשילדה של הרכב שלכם. כלומר – המתקין מדווח באמצעות מובילאיי למשרד התחבורה
. מעבר לכך, מומלץ לשמור את אישור ההתקנה שניתן לכם במעמד ההתקנה.

2. ההטבה בגובה 1,500 ₪ תתבטא כהנחה באגרת הרישוי השנתית של הרכב שלכם, למשך 3 שנים. בשנה הראשונה והשנייה תינתן הנחה של 700 ₪ (סה"כ 1,400 ₪) ובשנה השלישית תינתן הנחה של 100 ₪. כמו כן, ההנחה נרשמת על שם הרכב ולא על שם בעל הרכב. לכן, במקרה שהבעלות על הרכב תועבר לאדם אחר, ייהנה הבעלים החדש מיתרת ההנחה שטרם מומשה.

3. את ההנחות תוכלו לראות בדרישות אגרת הרישוי שישלחו אליכם לקראת מועד חידוש רישיון הרכב (הטסט השנתי).

שימו ❤️️: תוכלו ליהנות מההנחה כבר באגרת הרישוי הקרובה אותה תדרשו לשלם, במידה והדיווח למשרד התחבורה על התקנת מערכת מובילאיי ייעשה חודשיים לפחות לפני מועד חידוש הרישיון.

אם הדיווח על ההתקנה למשרד התחבורה בוצע פחות מחודשיים לפני חידוש רישיון הרכב, תידחה תחילת ההנחה לשנה הבאה, אבל בכל מקרה תקבלו את ההנחה במלואה במשך 3 שנים כמו כולם.

או בקיצור:

האם אתם זכאים ל-1,500 ₪ ממשרד התחבורה? לחצו וגלו >>>

שלב 3 – התקנתם? הרווחתם פעמיים

מעבר להטבה המתמשכת, מערכת הבטיחות של מובילאיי מזכה אתכם גם בהנחה הניתנת מדי שנה על ידי חברות הביטוח בדמי ביטוח החובה לרכב בו מותקנת מערכת בטיחות (בחלק מחברות הביטוח ההנחה ניתנת גם בביטוח המקיף). כך שהכסף שחסכתם בגין התקנת מערכת בטיחות מתקדמת של מובילאיי, עשוי להיות שווה ערך לעלויות התקנת המערכת.

וההטבה השנייה, שאותה לא ניתן לכמת בכסף, היא הביטחון האישי שלכם על הכביש.

אתם זוכים במערכת הבטיחות המתקדמת ביותר, הכוללת 5 התראות שנועדו לשמור על חייכם ועל חיי הנהגים מסביבכם. מערכת הבטיחות של מובילאיי מתריעה כאשר היא מזהה את אחת מהסכנות הבאות:

סטייה מנתיב הנסיעה

סכנת התנגשות ברכב שמלפנים

סכנת התנגשות בהולכי רגל ורוכבי אופניים (באור יום)

אי שמירת מרחק מכלי הרכב שלפנים

חריגה מהמהירות המותרת וזיהוי מגוון תמרורים

בואו נהפוך את 2019 לבטוחה – ומשתלמת, הרבה יותר לכולנו. בדקו עכשיו את זכאותם להטבה או השאירו את פרטיכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם.

בדקו עכשיו וגלו האם אתם זכאים להנחה!