האפליקציות שיעשו לכם חתונה מושלמת!

571 צפיות

מתחתנים? מזל טוב!

לצד ההתרגשות הגדולה, אתם וודאי טובעים בים של אינסוף משימות כדי להפיק חתונה מושלמת: בחירת אולם, מדידת בגדים לאירוע, בחירת רב, בחירת ספקים, רשימות מוזמנים, סידורי הושבה ועוד (ועוד ועוד) כשמעל הכל ישנו הלחץ שהאירוע יתקתק לפי התכנית.

שוק האפליקציות גדוש באפליקציות שנועדו להקל עליכם בתכנון האירוע הכי חשוב של חייכם ולעזור לכם בעשיית סדר וארגון בשלל המטלות. אז לקראת החגיגה הגדולה, הכנו עבורכם רשימה של 7 אפליקציות חתונה שממש כדאי שתכירו לקראת היום הגדול:

1. ANY.DO אפליקצית ניהול משימות  

אפליקציה שעושה סדר באינסוף המטלות שעליכם לבצע לקראת האירוע. האפליקציה מאפשרת סנכרון בין כל המכשירים שברשותכם והרכבת רשימת ביצוע מסודרת. ישנה אופציה לשתף את את המשימות עם אנשים נוספים, וכשמישהו מסמן משימה ככזו שבוצעה, האחרים מקבלים התראה על כך. כלי ארגון מעולה, עוזר בחלוקת המשימות בדרך הטובה ביותר ומייעל את תהליך ההכנות.

להורדה באייפון

להורדה באנדרואיד

2. PINTEREST עולם של השראה    

 אוקיי נכון, אמנם לא מדובר באפליקציית חתונות, אבל אין ספק שתוכלו לשאוב משם המון השראה לקראת האירוע שלכם. החל מסגנון שמלת הכלה וכלה ברעיונות יצירתיים לחפצי נוי מקסימים, אותם תוכלו לפזר על שולחנות המוזמנים.

אין נושא בעולם שקשור לחתונות, שלא מככב בתמונות האתר והאפליקציה הזו, על כל גווניו.

להורדה באייפון

להורדה באנדרואיד                                                                           

3.  UChoose בחירת המוסיקה באירוע ע"י האורחים

מכירים את זה שמישהו חוזר מחתונה ואומר: "היה מעפאן… המוסיקה היתה נוראית"  ?

עם האפליקציה הזו, אין סיכוי שזה יקרה. האפליקציה תאפשר לאורחים שלכם לבחור, בצורה קלה ומהנה, איזו מוסיקה הם ירצו שתתנגן במהלך האירוע, ואתם יכולים לראות את שכלול תוצאות האורחים.

אל דאגה, גם אם סבתא שלכם תבחר לשמוע מחרוזת שירי פרנק סינטרה לאורך כל הערב, זה כמובן לא מחייב אתכם להתחשב בכך. את תוצאות הבחירות של המוזמנים שלכם אתם יכולים לשמור לעצמכם או להעביר לדי.ג'יי בכדי שיתחשב בנתונים.

עם אפליקצייתUCoose  תוכלו גם לשלוח הזמנות דיגיטליות בעיצוב שלכם והמוזמנים שלכם יכולים לאשר הגעתם, ואפילו לנווט לאירוע, דרך האפליקציה.

להורדה באייפון

להורדה באנדרואיד

 4. Wedding countdown ספירה לאחור עד האירוע

לא שיש לנו איזה חשש שתשכחו להתייצב ליום החתונה של עצמכם, אבל אפליקציה שמזכירה כמה זמן נשאר עד לאירוע המיוחל, ועוד כזו שניתן להוסיף לה שירים ותמונות וממשיכה להזכיר לך ימי הנישואין … נשמעת לנו כמו משהו די מגניב לסמארטפון.

להורדה באייפון

להורדה באנדרואיד

5. IPLAN סידורי הושבה דרך הסמארטפון

כמעט כל מי שהתחתן זוכר את נושא סידור הושבת האורחים כמטלה שלוקחת המון זמן ואנרגיה.

ישנתם אילוצים שיש להתחשב בהם, בקשות מיוחדות מההורים וקרובי משפחה וכל זאת, כשרשימת אישורי ההגעה, לרב, איננה סופית.

אפליקציית I plan  נועדה כדי להקל עליכם את התהליך המייגע ומציעה פלטפורמה נוחה וידידותית לסידור מקומות ההושבה בחתונתכם ובכך תמנעו פאדיחות הושבה

להורדה באייפון

להורדה באנדרואיד

6. BUDGETBOOK  אפליקציה לניהול תקציב

אין ספק כי אחד הנושאים המרכזיים שמעסיקים את הזוג המאורס הוא הנושא הכספי. ואיך לא? חתונה זו חתיכת הוצאה! מעל לכל הכספים שיש לשלם, מרחפת עננת ה"שאלה הגדולה"- האם הצ'קים יחזירו את הוצאות החתונה או שנסיים במינוס? הסוד הגדול הוא לא לאבד את הראש (ולאבד את הראש זו תופעה נפוצה בתכנון חתונות) ולשם כך יש להתנהל ביסודיות ובארגון. אפליקציית BUDGETBOOK  עוזרת לכם במשימה ע"י ניהול מעקב ורשימות מסודרות ע"פ קטגוריות כך שבאמת לא יהיה הרבה מקום לחריגות משמעותיות מהתקציב.

להורדה באפל

כרגע עדיין לא זמינה באנדרואיד

7.SEVEN MINUTE WORKOUT אפליקצית שמכניסה אותך לכושר

כולנו רוצים להיראות במיטבנו ביום החתונה. הבעיה היא שעם כל המשימות החדשות שנכנסו ליומן, למי יש זמן לעשות ספורט? האפליקציה הזו נותנת מענה לבעיה. כל שדרוש מכם הוא 7 דקות אימון ביום. האימון אמנם אינטנסיבי ולא קל, אבל הוא ממוקד, אפקטיבי וכאמור, לוקח רק 7 דקות ביום.

זמינה להורדה באייפון

זמינה להורדה באנדרואיד

מזל טוב!