"משבר מטופל" – פתרון חדש למתגרשים ולמשפחות במשבר.

אבחון משפחתי תוך 48 שעות, המלצות, אנשי מקצוע וליווי צמוד שיהפכו את התהליך לחיובי, יעיל וחסכוני.
9,052 צפיות
יוצרים משפחה חדשה. מאוחדת יותר, למרות הכל
יוצרים משפחה חדשה. מאוחדת יותר, למרות הכל

משבר זוגי וסכסוך הורי פוגעים משמעותית באיכות החיים של כל בני המשפחה, ודורשים התערבות יד מקצועית. גישה חדשה, שפותחה על ידי אחיעד שריג – מגשר משפחה ומתאם הורי, מרכזת בקליניקה אחת את כל אנשי המקצוע הרלוונטיים, במטרה להעניק את הטיפול והפיתרון הנכונים ביותר, במינימום זמן ועלויות, לשמור עליכם ועל הילדים במסלול הבריא, לאפשר להורים לתכנן את המשפחה מחדש בליווי מקצועני תחת חיסיון ולנווט יחד את ספינת המשפחה מהמים הסוערים, לאופק חדש ואיכות חיים, לכם וילדים.

זוגיות היא דבר נפלא, עד שהיא לא. כעסים, לחצים נפשיים, מצב רוח ירוד, תפקוד לקוי בעבודה ואווירה רעה בבית, משפיעים גם על הילדים שלכם. מושגים פחות נעימים כמו גישור, גירושין, בית משפט ורבנות הופכים להיות חלק מהשיח הקבוע שלכם, וזה כמו להוסיף שמן למדורה. אבל זה לא חייב להיות ככה.

הקליניקה הרב-תחומית של אחיעד שריג – מגשר משפחה ומתאם הורי, מציעה פתרון חדש, המסייע לזוגות ומשפחות במשבר, באופן מאחד ומחבק. הקליניקה פועלת בשיתוף צוות מומחים ומקצוענים מעולמות הגישור, האימון, הפסיכולוגיה, הטיפול, המשפט, הכלכלה והבריאות, המעניקים יחד חיבוק מקצועי ועוטף, עד כוס הקפה שאחרי אישור ההסכם בבית המשפט.

מלווה מקצועי קבוע אנושי ואמפטי מתחילת התהליך ועד סופו

הגישה החדשה פשוטה, הגיונית ובעיקר אנושית ואמפטית. בני הזוג מגיעים לפגישת אבחון ראשונה בת שעה עם מנחה משפחה מקצועי שיעניק לכם כלים, וודאות ראשונית והמלצות לתהליכים ולאנשי המקצוע שמתאימים לספק מענה לצרכים הספציפיים שלכם בתהליך.

מנחה המשפחה שלכם, ישמש "המלווה המקצועי" הקבוע שלכם ויקדם בכלים של גישור, אימון, תיאום הורי והנחייה את הדיאלוג ביניכם עד לסיומו. לאורך התהליך, ישולבו שירותים תומכים כמו "הדרכת הורים" או "ליווי רגשי לכם ולילדים", יוצמד עו"ד בכיר לדיני משפחה למתן מענה עד הסכם, לצד פתרונות נקודתיים לעניינים הדורשים טיפול מיידי, כמו למשל: אם קיים צורך באיזון משאבים כלכליים, יוצעו פתרונות כמו ייעוץ מס, שמאות מקרקעין, אקטואר וכו'.

אחד החידושים שהפתרון החדש מביא עמו, היא האפשרות לפגישות אונליין עם מרבית אנשי המקצוע בתהליך וכלים דיגיטליים שחוסכים המון זמן וכסף, זאת לצד זמינות טלפונית או בוואטסאפ ככל שנדרש, של מנחה המשפחה שלכם, שיצעד אתכם משבוע לשבוע ויספק מענה ברגעים של משבר או צורך במענה מקצועי.

פגישת אבחון וסיוע ראשוני חינם כשירות לציבור המוענק עד סוף החגים אנונימיות, חיסיון כחוק וללא התחייבות השאירו פרטים ונטפל ברגישות בפנייתכם

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  טיפול יעיל ומותאם אישית

  הקליניקה חרטה על דגלה לקיים תהליכים נכונים ויעילים במינימום זמן, בלי לגרור רגליים ומבלי להסתבך, כפי שבדרך כלל קורה היום שבני זוג צריכים לדבר עם מספר גורמים שונים, ולהתחיל לספר את הסיפור שלהם מהתחלה בכל פעם ולמעשה אין תיאום בין אנשי מקצוע שמלווים באותם שבועות את המשפחה. הקליניקה מציעה מעטפת, כמו יחידת סיוע המורכבת מאנשי מקצוע בתחומים שונים, כגון ייעוץ זוגי, תיאום הורי, תקציב משפחתי, גישור גירושין, מגשר משפחה, הסכם ממון, הסכם גירושין וכו׳. אנשי מקצוע פועלים בתיאום מנחה המשפחה והמעבר ביניהם, אם נדרש, חלק ונטול עיכובים, תוך שמירה על חיסיון מלא.

  כך לדוגמא, משפחות שיצטרכו "הסדרת חיים משותפים", יכולים לעבור תהליך קצר של 3 שבועות בממוצע, עד שלושה מפגשים בסך הכל, עד להגעה להסכם משפטי. תהליכים מקצה לקצה, כמו "משפחה בגירושין", נמשכים בין 6 ל-16 שבועות ומשלבים כמעט את כל השירותים הנדרשים בקליניקה.

  הקליניקה מציעה גם שירותים כגון "תכנון תקציב משפחה", "כסף וכנפיים לילדים", "תכנון שגרת זמנים במשפחה", "כסף ורכוש", כמו גם מענה טיפולי ממוקד למצבים של ביטוי רגשי ללחץ בבית אצל ילדים, או ויסות רגשי להורה הסובל מביטויי אלימות, הדרכת הורים ואפילו פתרונות צמיחה אישיים באמצעות כתיבה נרטיבית.

  הקליניקה מציעה בתקופה הלא פשוטה הזו שעוברת על אזרחי ישראל, לזמן מוגבל, פגישת אבחון, סיוע ראשוני והתאמת תהליך משפחתי-הורי מדויק,ללא עלות, כשירות לציבור, עד סוף תקופת החגים, במקרים בהם הקליניקה מזהה קושי כלכלי, ההורים מופנים לפתרונות מסובסדים מומלצים, מתוך רצון לתת מענה בסיוע עמותות וגורמים ציבוריים (כגון פעמונים, דאנא, משפחה חדשה, טנ"א ועוד).

  פגישת אבחון וסיוע ראשוני חינם כשירות לציבור המוענק עד סוף החגים אנונימיות, חיסיון כחוק וללא התחייבות השאירו פרטים ונטפל ברגישות בפנייתכם

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

   "נפגשנו לאבחון, קיבלנו מכתב סיכום משפחתי… זה סידר לנו את הראש״

   אחיעד שריג, מפתח הפתרון החדש, אשר עקרונותיו יפורסמו בספר מקצועי בקרוב אומר: ״ב-85% מהמקרים, התקיעות משתחררת במפגש הראשון, מרגישים שינוי חיובי ושקט לפסוע צעד קדימה… האדמה רועדת בהתחלה, ולפני הכל מייצרים וודאות".

   הוא מוסיף כי ״כל משפחה היא עולם ומלואו ומקבלת מענה ייחודי לה. משפחות מעידות שהתהליך השיג את תוצאותיו, ההסכם החדש הולם וגמיש למציאות החיים המשתנה ויחסי ההורות נותרים מיטיבים״. וכשאחיעד מדבר על תוצאות הוא מדבר על הפחתת רמות הלחץ של בני המשפחה, שיפור במצב הבריאות הגופנית, הגברת הביטחון וההערכה העצמית, תחושה גדולה יותר של אחריות אישית ושליטה על החיים, מודעות והבנה טובה יותר של הצרכים, הרצונות, החוזקות והחולשות של האדם האחר בזוגיות, ומעל הכל – מענה מיטבי לצרכים של הילדים. כנפיים לילדים, קורא לזה שריג.

   משפחות שחוו את התהליך מגיבות בחיוב על השיטה החדשה:

   "נפגשנו לאבחון, קיבלנו מכתב סיכום משפחתי… זה סידר לנו את הראש. קיבלנו ערכה לדיאלוג צעד צעד, המלצות על תהליכים ואנשי מקצוע… הכלים שקיבלנו אפשרו לנו להמשיך בצורה מדהימה, בסלון בבית בעצמנו.. נעזרנו בעו"ד שהומלץ לנו להכנת הסכם וסיימנו את זה תוך חודש וחצי " (ש. רחובות)

   "אפילו לתכנן את תשלומי כלכלת הילדים והתקציב המשפחתי הפך להיות נעים, קליל ומשעשע – בעזרת כלי דיגיטלי שנעזרנו בו בקליניקה" (ג. הרצליה)

   "עברנו תהליך של 100% און-ליין, שלושה חודשים, התחלנו מנתק מוחלט בינינו וסיימנו בתל אביב בחתימות ובטקס קטן עם מנחה המשפחה ועו"ד. סיום נקי, התחלה חדשה בלי משקעים, אמרנו תודה זה לזה, סלחנו זה לזה״ (ע. תל אביב)

   נקלעתם למצב בו הזוגיות והמשפחה הגרעינית כבר לא מרגישים לכם בנוח כמו פעם, ואתם מחפשים כל יום מחדש תירוצים להגיע באיחור הביתה, מבינים שמשהו גדול קורה ביניכם והמחשבות על פרידה, גירושין או לתבוע את ההורה השני כבר מרצדות לכם בראש חופשי, אתם כנראה זקוקים ליד מכוונת מקצועית חיצונית שתסייע לכם לנשום רגע ולהכניס אור לחיים שלכם.

   המפגש הראשון כאמור ניתן ללא תשלום והתהליכים בקליניקה של אחיעד שריג זמינים גם אונליין, גם באנגלית, מה שמאפשר נגישות רבה יותר, ללא מגבלות מרחק וזמן ומענה להורים שמדברים שפות שונות או מתגוררים בעיר או ארץ אחרת, לעבור תהליך בריא ואפקטיבי.

   פגישת אבחון וסיוע ראשוני חינם כשירות לציבור המוענק עד סוף החגים אנונימיות, חיסיון כחוק וללא התחייבות השאירו פרטים ונטפל ברגישות בפנייתכם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך