הגעת לגיל 50? הסיכוי שלך לפטור ממס הכנסה גדל

208 צפיות

הגברים והנשים בני ה-50+ נהנים מחיים מלאים בפעילויות, תרבות, באירועים משפחתיים וערבי קולנוע ותיאטרון. מעטים מהם מממשים את זכויותיהם מהמדינה, בעוד מרביתם כלל אינם מודעים למלוא הזכויות המגיעות להם – זכויות שעשויות להגיע למאות אלפי שקלים!

מאת: שירה ברזיליאז נכון, המועדון היוקרתי והאמיד של גיל 50+ מלא בכל טוב, חיים טובים עם משפחה ונכדים, חיי חברה והנאה משלל תחביבים. אין ספק שאף אחד לא היה רוצה לצרף למעגל הזה בעיות בריאותיות – כמו סכרת, לחץ דם או בעיות בלב – בעיות המצריכות טיפוליים תקופתיים או שוטפים, זהו כבר מועדון פחות נחשק והרבה פחות יוקרתי. הרי אתם נמצאים תחת טיפול רפואי מתאים והולם, לא מרגישים בבעיות הרפואיות בחיי היומיום, ולמעשה, פשוט ממשיכים בחייכם, אולי עם נטילת כדור או שניים מדי יום ובדיקות פה ושם. אחרי הכל, אתם אומרים לעצמכם, יש המון גברים ונשים מסביבי הנמצאים במצב שלכם. בגלל הגישה הזו, מעטים האנשים המודעים – או בכלל בודקים – האם מגיעות להם זכויות בעקבות הצטברות הבעיות הבריאותיות, ורובם פשוט לא מממשים את מלוא הזכויות שלהם!

אם מה שנכתב עד פה לגמרי מגדיר אתכם, כנראה שאינכם מודעים לכך, אבל ישנו סיכוי שמגיע לכם פטור ממס הכנסה ואולי אף החזר רטרואקטיבי של מאות אלפי שקלים ששילמתם למס הכנסה בעבר. על אף שמדובר במידע שכל אחד רשאי וזכאי לדעת על מנת לממש את מלוא זכויותיו, מעטים מודעים אליו ומנצלים אותו!

תגידו שלום למועדון החדש שלכם

ישנם לא מעט אנשים באוכלוסייה שעבדו קשה כל חייהם, השתכרו יפה ולא רואים את עצמם כסובלים מבעיה רפואית ובוודאי שלא כנכים. אבל רובם סובלים ממספר בעיות בריאותיות האופייניות לגילם וכשמחברים את כל הבעיות יחדיו, עשויים להגיע לשיעור של 90% נכות המקנה להם פטור משמעותי ממס הכנסה. יותר ויותר נשים וגברים מצטרפים למועדון זכאי הפטור, ואותם אנשים לא תיארו לעצמם בכלל שהם זכאים לזכויות הללו!

אז איך מקבלים זכאות לפטור?

על מנת לקבל זכאות לפטור ממס הכנסה – שכאמור עשוי להצטבר לעשרות אחוזים – יש לעבור מספר שלבים. ראשית, יש להגיש בקשה לזכאות לפטור ממס הכנסה. לאחר מכן נשלח זימון לבדיקה ע"י ועדות רפואיות מטעם הביטוח הלאומי, אשר קובעות את אחוזי הנכות של מגיש הבקשה, בהתאם למצבו הרפואי. הוועדה דנה בתביעה, דבר אשר עשוי לקחת מספר חודשים, עד שבסופם מתקבלת החלטה.במידה ונקבעת נכות רפואית העולה על 90%, מתקבל אישור זכאות לפטור ממס הכנסה וכן גם אפשרות לקבל החזר רטרואקטיבי. הפטור יכול להיות זמני או קבוע, בהתייחס למצב הבריאותי. כך, למשל, אם מדובר במחלת הסרטן, וקיימים סיכויים גבוהים להלחמה, הרי שהפטור יהיה זמני. אם המחלה מוגדרת כמחלה כרונית (נשארת עם המטופל לעד), הרי שסביר כי הפטור יהיה קבוע. לבסוף, אם המחלה ליוותה את המטופל מספר שנים טרם הגשת התביעה, המטופל זכאי לקבל החזר רטרו-אקטיבית – כלומר, יקבל החזר על מס ההכנסה ששילם בעבר.

הזמן של כולנו יקר ולכן זקוקים לעזרה

לרובנו אין זמן להתעסק אפילו בדברים חשובים כמו הזכויות שלנו. כולנו היינו שמחים לפיתרון קל שלא גובה מאיתנו זמן וכוח, בעיקר כיוון ומדובר בתהליך מורכב וארוך, הדורש התעסקות עם הרשויות הנוטות מטבען להקשות, וכן התמודדות עם כמות מתסכלת של בירוקרטיה. לזה תוסיפו את הדקויות הקטנות של מוסד ביטוח לאומי בהתאם לכל מצב רפואי, את המסמכים הרבים שתאלצו לספק ואת ההוכחות הרבות שתידרשו להציג. לכן, אין זה מפתיע שנוצר מצב כי מטופלים מגישים מספר בקשות ונדחים שוב ושוב, ולעיתים רבות מוותרים לחלוטין ומפסידים כסף רב.

כדי להימנע מההתמודדות המתישה עם הרשויות ועל מנת לייעל את התהליך ולקבל גיבוי רפואי, קיים פיתרון נהדר: פשוט לפנות לגורם מקצועי, ותיק ומנוסה במימוש זכויות רפואיות. גורם מוסמך יסייע לכם בכל שלב ושלב בתהליך, עד למיצוי זכויותיכם וקבלת הפטור המיוחל ממס הכנסה.

הארגון המנוסה ביותר בתחום מימוש זכויות רפואיות הינו חברת לבנת פורן, שמעסיקה כ 170 עובדים, מתוכם כ-25 רופאים, אחיות סיעודיות, צוות רפואי ואנשי מקצוע מנוסים בתחום מימוש הזכויות. העובדים של לבנת פורן מכירים את כל המערכות הבירוקרטיות המורכבות לעומקן, ומתנהלים מולן למעלה מעשור בצורה האפקטיבית והטובה ביותר. הניסיון רב השנים של לבנת פורן, ביחד עם ההיכרות העמוקה עם המצבים הרפואיים השונים והאפשרויות הנובעות מהם, הפכו את לבנת פורן לחברה המובילה בתחום. עד כה, סייעה חברת לבנת פורן לאלפי אזרחים מרוצים לממש את זכויותיהם אל מול מוסדות ממשלתיים מלאי בירוקרטיה, אם זה בקבלת קצבאות מביטוח לאומי, מס הכנסה, אובדן כושר עבודה או קצת סיעוד מחברות ביטוח, פנסיית נכות מקרן הפנסיה, ועוד – ובכך חסכה זמן יקר עבור לקוחותיה.

המפגש הראשון עם נציגים של החברה הינו ללא עלות או התחייבות, ובמהלכו יוצג בפניכם כל המידע הנדרש וכן כל הדרכים בהן החברה תוכל לסייע לכם בתהליך. הבחירה אם להיעזר בסיוע מצד לבנת פורן או לא, נשארת בידיכם!

חיים עם סכרת, לחץ דם או אולי בעיות בלב – הינכם זכאים ליעוץ ללא עלות והתחייבות – להשארת פרטים >>

    השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

    .השירות אינו משפטי