היום כבר לא חייבים ליטול תרופות או להיזקק לטיפול פולשני בכדי להתמודד עם כאבי ברכיים וגב

2,925 צפיות

כולנו באיזשהו שלב בחיינו סובלים מבעיה רפואית או כאב כזה או אחר, אם זה בברכיים או בגב. רובנו מטופלים בכדורים וחלקינו אף זקוקים לעבור ניתוח אחד או שניים, לרוב מתוך שחיקה. פרופסור נמרוד רוזן מספר לנו על טיפול רפואי מתקדם ללא כדורים וללא זריקות, המשתמש ביכולות הריפוי הפיזיולוגיות של הגוף.

מאת: פרופסור נמרוד רוזן

"כרופא, מה שמנחה אותי הוא טובת המטופל ,ועל כן אני מנסה לרפא את המטופלים תוך הימנעות מקסימלית ממתן תרופות, זריקות ומשאיר את האפשרות של התערבות כירורגית כמוצא אחרון".

פרופסור נמרוד רוזן אימץ את הטיפול של אפוסתרפיה המציעה טיפול רפואי טבעי, פורץ דרך, ללא תרופות וללא התערבות פולשנית."בבעיות מפרקים כמו כאבי ברכיים, גב, ירך, וקרסול – ברוב המקרים, הכאב מחמיר לסירוגין ומושפע מפעילות, מזג אוויר ומצבו הכללי של המטופל לרבות הטיפול התרופתי. לכן, האפשרות לסייע לו במכאוביו ללא צורך בשימוש בתרופות נוספות קסם לי והחלטתי, בסיוע חברת אפוס, לפתוח את האפשרות של טיפול אפוסתרפיה לטובת האנשים המטופלים במרכז הרפואי העמק והגרים בסביבתו. מחד, מדובר בטיפול שלעיתים מייתר את הצורך בהתערבות כירורגית ומאידך מהווה טיפול שיקומי לאלה שעברו ניתוח. הטיפול פונקציונלי, קל וביתי, מוביל לירידה בעוצמות הכאב ולרוב מחזיר את הסובלים לתפקוד מלא. למעשה מדובר בהליך דמוי פיזיותרפיה, המתבצע באופן עצמאי ונמשך על פני פרקי זמן קצרים שבו מתבצע לימוד מחדש של חלוקת העומס בהליכה ובמאמץ. התוצאה היא שהתרגול היומיומי נשמר בזיכרון השרירי ובכך מהווה כלי שיקומי ממדרגה ראשונה".

בקצרה על טיפול אפוסתרפיה

מדובר בטיפול טבעי לחלוטין, המוכח מחקרית כמפחית כאב ומשפר תפקוד, שפותח על ידי שני רופאים ישראליים, ד"ר אבי אלבז וד"ר עמית מור. שני הרופאים התבססו על מחקרים רבים שבוצעו על ידם ועל תובנות מדעיות שהצטברו בספרות הרפואית, המדגישות את תפקיד וחשיבות השרירים והעצבים בטיפול בבעיות ברכיים, ירך, קרסול וגב.

טיפול אפוסתרפיה מבוסס על הליכה של עד 60 דקות ביום, בעזרת מערכת ההליכה הביו-מכאנית של אפוס, אשר מותאמת אישית לכל מטופל, ומסייעת לגוף לאזן את עבודת השרירים התומכים במפרקים, להפחית את העומסים מהמפרק הכאוב ולהטמיע תבניות הליכה רצויות. המערכת מורכבת מארבע יחידות ביו-מכאניות המוצמדות לסוליות של נעליים ייעודיות, וממוקמות באזורי הדריכה של כף הרגל. לכל מטופל מותאמת מערכת ברמת הקושי והתצורה המתאימה לו, בהתאם לבעיה ממנה הוא סובל, תבנית ההליכה שלו ומבנה גופו. הטיפול מפעיל מחדש את השרירים המייצבים את מפרקי הברך, הירך, הקרסול והגב ומחזיר את שיווי המשקל הביולוגי למפרק הפגוע. העומס יורד והכאב פוחת, ההליכה משתפרת ואיכות החיים עולה. כך בדיוק מאפשרת אפוסתרפיה לנצח את הכאב ולחזור לתפקוד תקין.

בדיקה פשוטה ומשמעותית למקור הכאב שלכם

לאלו שסובלים מכאבי ברכיים, ירך, קרסול או גב, מומלץ בחום להגיע לאבחון ובדיקת התאמה במעבדת ההליכה הממוחשבת של אפוסתרפיה, לבדוק ולאתר את מקורות הכאב. החיים עם כאב אינם כורח המציאות ויש לאפשר לכל אחת ואחד חיים איכותיים נטולי כאב.אודות פרופסור נמרוד רוזן:

פרופ' נמרוד רוזן הוא מנהל מערך אורתופדיה ושיקום במרכז הרפואי העמק שבעפולה, וכן מנהל מערך אורתופדיה-שיקום וממקימי בית החולים הפרטי החדש RMC. בעל התמחויות בטראומה אורתופדית, ניתוחי אגן מורכבים, החלפות מפרקי ירך, מחלות מפרקים על רקע ראומטי ופגיעות AVN לאחר הקרנות וטיפול תרופתי. למד ​בפקולטה לרפואה על שם רפפורט, טכניון, חיפה.

אם אתם סובלים מכאבים – הנכם מוזמנים לפנות אלינו ולתאם אבחון ובדיקת התאמה במעבדת הליכה, ללא עלות, באחד ממרכזי הטיפול שלנו ברחבי הארץ, ולהתחיל טיפול שמראה תוצאות >>

    השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך