ג׳וש התחיל לקחת VINIA בכל בוקר: הייתי קם זומבי לבית הספר – ועכשיו אני מאוד ערני

קשה להאשים את אלה שלא מאמינים כי כמוסה קטנה, המכילה אבקת תאי ענבים אדומים יכולה לסייע בשיפור בזרימת הדם, האנרגיה והחדות. אפילו בני משפחתו של מנכ״ל החברה היו סקפטיים - עד שניסו את VINIA בעצמם
36,428 צפיות

אילן סובל, מנכ״ל ביו הרווסט, האחראית על פיתוח VINIA, אוהב לחלוק את החוויה האישית שלו והשינוי החיובי בחייו שחולל תוסף התזונה. אבל דווקא בקרב בני משפחתו לא היו לו תומכים ובתחילת הדרך היו די סקפטים. אילן לא ויתר, החליט לאתגר אותם והציע להם לקחת את תוסף התזונה ולראות בעצמם אם הוא צודק.

לאחר מספר חודשים בהם לקחו VINIA מדי יום, אילן, בנו ואביו נפגשו שוב כדי לראות האם חל שינוי כלשהו בחייהם של שני הספקנים.

אביו של אילן שמח לספר: ״בהתחלה הייתי מאוד סקפטי. כפיזיותרפיסט שטיפל באנשים כל חייו, לא בהכרח האמנתי בתוספים נוספים. אבל כשגיליתי את המדע שמאחורי זה, איך מגדלים את זה בצלחת פטרי ומכניסים את זה לביוריאקטור ואז לכמוסה כאבקה, ולקחתי את הכמוסות האלה וזה מדהים כי זה יצר שינוי עצום בחיים שלי״.

אביו של אילן מספר כי חווה אי נוחות בחיי היום יום ומאז שהתחיל לקחת VINIA הוקל לו: ״כפי שאתה יודע, יש לי הרבה מוגבלויות ואני צריך להתמודד איתן בכל יום, זה קשה לי, וזה נתן לי יותר אנרגיה, זה הקל על חלק גדול מהבעיות ומאי הנוחות שהרגשתי, וזה שינה לי את החיים בענק, בעיקר מבחינת אנרגיה״.

כשאילן שאל את אביו לגבי החיים שלו לפני ואחרי VINIA, הוא ענה: ״זה נותן לי יותר זמן לשבת מול המחשב במשך שעות וללמוד ברידג׳, לעסוק בצילום, בלייטרום, בפוטושופ, והייתה תקופה שבה לא היתה לי אנרגיה לשבת ולעשות את הפעילויות האלה״.

VINIA, העוצמה הטמונה ב- 1000 ענבים אדומים

ג׳וש, שהיה סקפטי עוד יותר מסבו, סיפר: ״אתה מכיר אותי עם איך שאני בבקרים בבית, אני קם ונהיה זומבי… אני לא תורם לאווירה המשפחתית כל כך, אני ממש עייף״, מעיד על עצמו ג׳וש.

״ואז, ברגע שהתחלתי לקחת VINIA, הרגשתי שיש לי את העוד פוש של הכוחות הזה בבוקר. אפילו שהייתי מגיע לבית הספר, על הבוקר בדרך כלל הייתי נרדם ולא כל כך מפוקס בשיעורים הראשונים, ואחרי שהתחלתי לקחת VINIA אני מאוד ערני״,

ג׳וש המשיך לספר שהשיפור ברמת האנרגיה שלו, ניכר לאורך כל שעות היום: ״וגם אחרי בית הספר, אם אני מתאמן, אני מרגיש שהביצועים שלי הרבה יותר טובים ואני גם רואה תוצאות הרבה יותר מהירות, אפילו אם זה בתנועה, אם זה בעבודה, אני באמת מרגיש שיש לי הרבה יותר כוחות, אני מרגיש את השינוי״.

החוויות של אביו ובנו ריגשו מאוד את אילן, שאמר להם: ״…אני ממש שמח שסגרנו פה מעגל… תודה שהצטרפתם אליי למסע וסיפרתם לי על החוויות שלכם, וכיף לראות ש-VINIA נהייתה חלק חשוב כל כך בחיים שלכם, כמו שזה חלק חשוב בחיי״.

רוצים ליהנות מסיוע לשיפור רמת האנרגיה והחדות? התחילו לקחת VINIAגם אתם יכולים! שפרו את איכות החיים שלכם עם VINIA. מלאו את פרטיכם לקבלת מידע נוסף על VINIA:

  עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים למדיניות הפרטיות של ויניה

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  VINIA הוא התוסף היחיד בעולם המכיל פיסאיד-רסברטרול מקליפת הענב האדום

  VINIA הוא תוסף תזונה, פרי פיתוח טכנולוגיה ישראלית חדשנית, בעזרתה הצליחו לראשונה בעולם לגדל תאי ענבים אדומים, כך שבסופו של תהליך נמצא פיסאיד רסברטרול שנשמר במבנה המולקולרי הטבעי הקיים בענב. כתוצאה מכך המסיסות שלו גבוהה והוא זמין ביולוגית למשך 12 שעות. ועכשיו VINIA בהשגחת הבד"ץ של העדה החרדית.

  רסברטרול משתייך למשפחת הפוליפנולים המצויים בסוגי מזון שונים, בעיקר פירות וירקות. מחקרים שונים לאורך עשרות השנים האחרונות הראו כי לרסברטרול סגולות בריאותיות רבות, שהבולטות בהן היא פעילות אנטי חימצונית וסיוע בתפקוד של כלי הדם. אחד המקורות האיכותיים מהם ניתן לצרוך רסברטרול הוא הענבים האדומים או לחילופין שתיה מתונה של יין אדום המופק כמובן מענבים.

  לאורך השנים אומנם פותחו בעולם טכנולוגיות מיצוי שונות שניסו להנגיש את המולקולה הייחודית לצרכן, אך לרסברטרול שהופק בשיטות אלה אין את יתרון המסיסות המופיע בפיסאיד רסברטרול הקיים ב-VINIA. המסיסות כידוע מהווה תנאי בסיסי המנבא פוטנציאל לזמינות ביולוגית ובכך להשפעה ממשית.

  רוצים ליהנות מסיוע לשיפור רמת האנרגיה והחדות? התחילו לקחת VINIA  גם אתם יכולים! שפרו את איכות החיים שלכם עם VINIA. מלאו את פרטיכם לקבלת מידע נוסף על VINIA:

   עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים למדיניות הפרטיות של ויניה

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

   היתרונות הבריאותיים של הענבים האדומים בכמוסה אחת קטנה

    VINIA סופר פוד המסייע בשיפור זרימת הדם
   מבוסס על מחקרים קליניים

   מחקרים שבוצעו על ידי החברה מצאו כי VINIA מסייעת:
   • באופן משמעותי לשיפור האלסטיות של כלי הדם (148% בממוצע ביחס לערך הבסיס) דבר שגורם להרחבה של כלי הדם*
    ⧫ ידוע בספרות כי הרחבה של כלי הדם מסייעת בשיפור בזרימת הדם ובאספקת החמצן דבר שגורם לעליה באנרגיה ובעירנות.
   • בהתמודדות עם רמות הסוכר בייחוד אלו הנגרמות כתוצאה מגיל ומטאבוליזם וכתוצאה מכך גורם להרגשה טובה יותר במהלך היום**
   • בפעילות אנטי חימצונית כולל פעילות אנטי חימצונית של LDL כולסטרול.

   Vaisman, et al2015 Int J Food Sci Nutr*
   מדד FMD עלה ב-148% בממוצע בקבוצה שצרכה ויניה (400 מ"ג) במשך 3 חודשים. בקבוצה זו ערך הבסיס של FMD עלה מ-1.45% ל-3.59% לאחר צריכת VINIA.
   Julio Wainstein et al, American Diabetes Association2016 (abstract)**

    

   VINIA נבדקה במחקרי אין-ויטרו, בניסויים פרה-קליניים ובמחקרים קליניים ונמצא כי הטענות לפי המבנה שלה ופעולותיה מבוססות מדעית. VINIA מאושרת לשימוש בישראל ובארה"ב ומיוצרת בתנאי ייצור נאותים (GMP). בנוסף, המוצר נבדק על ידי חברת ביו – הרווסט ולא נמצאו ממצאים של תופעות לוואי.

   רוצים ליהנות מסיוע לשיפור רמת האנרגיה והחדות? תקשיבו למוטל׳ה ותתחילו לקחת VINIA   גם אתם יכולים! שפרו את איכות החיים שלכם עם VINIA. מלאו את פרטיכם לקבלת מידע נוסף על VINIA:

    עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים למדיניות הפרטיות של ויניה

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

    .Vaisman, et al, 2015 Int J Food Sci Nutr*
    מדד FMD עלה ב-148% בממוצע בקבוצה שצרכה ויניה (400 מ"ג) במשך 3 חודשים. בקבוצה זו ערך הבסיס של FMD עלה מ-1.45% ל-3.59% לאחר צריכת VINIA.

    .Julio Wainstein et al, American Diabetes Association2016 (abstract)**