למה לא הולך לך בדיאטה? הסוד טמון בגנים שלך

999 צפיות

לא נולדנו זהים – אך השוני בינינו לא ניכר רק במבנה גופנו, אלא גם במבנה הגנטי שלנו, אשר משפיע גם על התזונה המתאימה לנו, על סוג הפעילות הגופנית המומלצת עבורנו ועוד. בדיקה חדשנית עומדת לפרוץ את כל הגבולות שהכרנו עד כה.

בשיעור הספורט בבית הספר היסודי, זכור לי ששנאתי לרוץ. כולן היו יוצאות לריצת הספרינט המהירה, רובן שעטו קדימה כאיילות ורק לי כאב מאוד בצד. אחרי שני עשורים, גיליתי שאני דווקא די טובה בריצה איטית למרחקים ארוכים. וריצה קצרה ומהירה? נו, פחות.

בוודאי גם לכם יש חברים שיכולים לאכול מה שהם רוצים מבלי להשמין, או כאלה שמעשנים רק סיגריה אחת ביום, אך לא הופכים למעשנים כבדים. תוהים מה הגורם לכך? כיום כבר ידוע כי מקורם של הבדלים כאלו הינו לרוב, גנטי.  

האם ניתן לרתום את המדע לשיפור הנתונים הפיסיים שלנו?

נטייה לחלות במחלות מסוימות, רגישות למזון, ואף מבנה הגוף, הריאות והשרירים שלנו, הם כולם חלק ממה שהורישו לנו הורינו, סבינו ועוד אבות קדמונים. האם גישה למידע זה עשויה לעזור לנו להבין איך בנוי גופנו, במה הוא מצטיין ובמה הוא דווקא חלש? ואם היינו מקבלים גישה למידע כזה, מה היינו יכולים לעשות בו? מסתבר, שלא מעט.

את מה שהעניק לנו הטבע אין ביכולתנו לשנות. עם זאת, הידע וההיכרות עם הגוף שלנו יכולים לעזור לנו לשפר את מה שיש ולמקסם את תוצאות הדיאטה והפעילות הגופנית בהם אנו משקיעים עמל רב. הרי אם נדע איזו דיאטה תפורה עלינו כמו כפפה, נדע להשקיע בה את המאמצים ולא נבזבז זמן יקר ונתאכזב מדיאטות שלא עובדות עבורנו. גם בגזרת הספורט, אולי אנחנו משקיעים במקומות שלא מתאימים ואולי אפילו מזיקים לנו? 

נוטריגנומיקה – התחום המדעי שמסביר מה כדאי לכם לאכול

מחקרים שנעשו במהלך השנים גילו כי אנשים בעלי עיכול איטי של קפאין, אשר שותים מעל 3 כוסות קפה ביום, היו בעלי סיכון גבוה יותר ללקות בהתקף לב וביתר לחץ דם, לעומת אנשים בעלי מטבוליזם מהיר של קפאין. אם הייתם יודעים כי קיימת בגופכם רגישות לקפאין, וכי רגישות זו עשויה לפגוע בבריאותכם, לא הייתם עושים משהו בנדון? הגיוני שכן.

כל אדם הינו יחיד ומיוחד ולכן, לא יתכן כי תזונה זהה ואותו אימון כושר, יביאו אנשים שונים לקבל אותן תוצאות. בדיקה גנטית חדשה תשפוך אור על מה שמתאים לגופכם לצרוך, ולעתים אף חשוב יותר – ממה כדאי לכם להתרחק בכל מחיר. בדומה לרגישויות שונות כמו לגלוטן או ללקטוז, חומרים שונים עשויים להשפיע באופן דרמטי על חילוף החומרים בגוף ועל פירוק מזונות שונים בתוכו.

בדיקת ה-DANOVAFit מאפשרת כיום לכל אדם המעוניין בכך, לגלות מידע חיוני רב על גופו. מידע שלא יקבל מאף רופא או מטפל. כמו כן, הבדיקה עצמה אינה פולשנית ונעשית באמצעות לקיחת דגימת רוק מחלל הפה. זה למעשה כל מה שצריך כדי לקחת את ה-DNA שלכם למעבדה ולבחון את הפרופיל הגנטי הייחודי שלכם. תוצאות בדיקה זו עשויים לסייע גם בשמירה על משקל תקין לטווח ארוך וגם להישמרות מפני מחלות.   

בנוסף, כדי לא להסתפק בהמלצות סטנדרטיות לכושר ולדיאטה, קיימת אפשרות חדשנית להתאמת תפריט ותוכנית אימונים אישית המותאמים ל-DNA הייחודי שלכם. אין ספק שהעתיד כבר כאן, ומרגש לדעת אילו דברים נוספים הוא יביא אלינו.

עלות הבדיקה אינה זולה, אבל אם תקחו בחשבון את העובדה שהיא חד פעמית ותגלה לכם ממצאים שיוכלו לחסוך לכם בעתיד הון על דיאטות שאינן מתאימות לגופכם וסוגי ספורט שעלולים להזיק לכם, תגלו שהיא יותר ממשתלמת.

אז בפעם הבאה שמישהו מציע לכם לרכב על הגל של דיאטה אופנתית כלשהי, להימנע מגלוטן או להיכנס לתחום ספורטיבי חדש, תדעו שהסוד להצלחת הדיאטה שלכם בכלל טמון בגנים שלכם.

עלות בדיקת תזונה ובריאות: 1,200 ש"ח .

עלות בדיקה משולבת של תזונה, בריאות וספורט: 1,950 ש"ח.

עלות משלוח הבדיקה לבית הלקוח: 150 ש"ח (ניתן לאסוף את הבדיקה עצמאית ולחסוך את דמי המשלוח).

הוספת ייעוץ ע"י איש מקצוע בעל הכשרה מטעם חברת דנובה די.אן.איי: 300 ש"ח

    איזו דיאטה הכי מתאימה לכם?

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך