האם אפשר לאזן את הסוכר בדרך טבעית? מחקר קליני בדק

489 צפיות

ד"ר דב פוגל הוא רופא ישראלי שלאחר 14 שנות מחקר פיתח את האסכרקס – פטנט ישראלי 100% טבעי להורדת רמת סוכר בדם. הכל התחיל באבחון סוכרת בגיל 15 אצל בנו של ד"ר פוגל. אלפי ישראלים כבר מטופלים בהצלחה.


מאת: מערכת VOOOM


נדב פוגל היה בן 15 כשניגש לאביו ושיתף אותו בבעיה שמציקה לו: דחף ללכת לשירותים לפחות פעם בלילה. לאביו, ד"ר דב פוגל, רופא ילדים וחוקר מחלות מטבוליות, לא לקח הרבה זמן לאבחן: מדובר בסוכרת.

מנקודה זאת חייו של ד"ר פוגל שינו מסלול והוקדשו למטרה אחת: מציאת פתרון טבעי למלחמה בסוכרת. המשימה: פיתוח תוסף תזונה צמחי שיאזן את רמות הסוכר בדם וישמש תחליף לתרופות הקונבנציונליות, שהשימוש בהם מלווה בתופעות לוואי שליליות.

״מאחר שסוכרת הגיעה לעולם מהרגע שאדם נגס בתפוח, ניגשתי לחפש כיצד טיפלו בסוכרת לאורך ההיסטוריה בתרבויות ובעמים שונים. גיליתי למשל שהמצרים הקדמונים השתמשו בצמחי לענה, תות עץ ואחרים כבר לפני כ-5,000 שנה כדי לטפל במחלה. אנשים שמעו מפה לאוזן שאני מנסה 'תרכובת צמחים' והגיעו אליי כי לא הצליחו כל כך עם הרפואה הקונבנציונלית", מספר ד"ר פוגל.

את המוצר הראשוני שפיתח בדק במרפאתו הפרטית. הראשון להשתתף בניסוי היה בנו נדב, שממשיך להשתמש  בתוסף עד היום בהצלחה מרובה. מכאן המשיך ד"ר פוגל עם האפשרויות שמעמידה לרשותנו הביוטכנולוגיה. מחקר ופיתוח שנמשכו 14 שנה הסתיימו  בניסוי קליני, שהעלה ממצאים מדהימים.

 

הניסוי הקליני אישר: שילוב הצמחים עובד!

בניסוי הקליני בחנו מומחים בתחום הסוכרת את תרכובת האסכרקס ב-119 חולי סוכרת מסוג 2. המטרה היתה לבחון את יעילות התרכובת באיזון ערכי הגלוקוז בדם, ההמוגלובין המסוכרר ושומני הדם (כולסטרול וטריגליצרידים). 103 חולי סוכרת מסוג 2 סיימו 12 שבועות של טיפול ומעקב שהוביל לממצאים הבאים: 

  • ירידה בממוצע של ערכי הגלוקוז בדם מ- 211 מ"ג ל- 133 מ"ג (37%)
  • ההמוגלובין המסוכרר ירד מ- 9.0% ל- 7.1% (22%)
  •  ממוצע הירידה של כלל הכולסטרול  ל- 185 מ"ג (13%)
  • הטריגליצרידים ירדו ל -160 מ"ג (40%)

מתוך 13 חולים שטופלו בתחילת הניסוי באינסולין, 5 חדלו להזריק וטופלו בכדורים. 8 נותרים הפחיתו עד כדי 30% את מינון האינסולין המוזרק. בממצאים הקליניים נמצאה גם הטבה במבנה כלי הדם הפגומים בעיניים, ריפוי מוחלט בשני חולים שטופלו זה מכבר בפוטותרפיה (לייזר) וב-6 הנותרים נעצרה הפגיעה בעיניים. ב-3 חולים עם פגיעה משמעותית בתפקודי הכליה חלה הטבה ניכרת בתפקודי הכליה. 5 גברים שסבלו מאימפוטנציה שבו לקיים יחסי מין. רק 12 מהמטופלים לא הגיבו לטיפול באסכרקס.

תוצאות הניסוי
ערכי הגלוקוז הפוחתים
ההמוגלובין המסוכרר ירד אף הוא

פטנט רשום בישראל ובאירופה

בדצמבר 2019 הוזמן ד"ר פוגל לתוכנית הטלוויזיה של פרופ' קרסו, סיפר על המוצר והסביר את אופן פעילותו ואת השפעתו על הגוף.

"פעילות האסכרקס היא תוצר סינרגטי של רכיביו הטבעיים. האסכרקס מאזן את רמות הגלוקוז בדם על ידי הפחתת יכולת הפחמימות להיספג במעי, יצירת רגישות גבוהה יותר לאינסולין, דיכוי הגלוקגון שמעודד את תאי הכבד לייצר גלוקוז וצמצום ספיגת הגלוקוז במערכת הסינון הכלייתית", מסביר ד"ר פוגל.

כל טבלית אסכרקס מכילה שילוב ייחודי של 6 צמחים, שמרכיביה הפעילים נבדקו קלינית בקרב חולי סוכרת ונמצאו יעילים בהפחתת רמות הסוכר בדם ובסיוע בהתאוששות של מערכות שנפגעו עקב מחלת הסוכרת: תפקודי הכליה, ראיה, אימפוטנציה, מחלות זיהומיות ועוד.

אסכרקס רשום כפטנט בישראל ובאירופה, ואושר להפצה ע"י מנהל המזון והתרופות האמריקאי.

 למשלוח חינם לחץ כאן>> לרכישה

"האסכרקס גרם לשיפור משמעותי באיכות החיים שלי"  

מאז קבלת אישורי ההפצה ממשרד הבריאות יש לאסכרקס אלפי מטופלים בישראל, והם מבחינים בתוצאות חיוביות בתוך 3 חודשים מתחילת הטיפול – נטילת הטבלית שלוש פעמים ביום, 15 – 30 דקות לפני הארוחה. המטופלים זוכים לליווי וייעוץ רפואי על־ידי ד”ר פוגל וצוותו.

אדית אבוד מכרמיאל היתה בת 66 כשהתחילה את הטיפול באסכרקס, לאחר 25 שנים של התמודדות עם סוכרת. "ב-25 השנים מאז חליתי בסוכרת כל הזמן הוסיפו לי תרופות (גלוקומין, גלוקופאז), עד שהגעתי לאינסולין. במשך 10 שנים הזרקתי אינסולין והגעתי כבר למצב שאני מזריקה 40 יחידות.

באותה תקופה כבר יצאתי לפנסיה והתחלתי לצפות בתוכניות בוקר. יום אחד הופיע ד”ר פוגל בערוץ 10 וסיפר שם על תוסף התזונה שהוא פיתח שנקרא אסכרקס. החלטתי לנסות את זה, אולי זה יעזור. תוך שבועיים היו לי נפילות סוכר. בהמלצת נציג אסכרית שמטפל בי יצרתי קשר עם הרופאה שלי. היא עשתה לי בדיקות והתחילה להוריד לי במינון של אינסולין. אחרי 8 חודשים הפסקתי להזריק אינסולין בכלל!

הרופאה שלי אמרה שאם אשמור על מגמת הירידה נתחיל להוריד גם במינון של התרופות הקונבנציונליות. לפני 8 שנים הייתי אצל רופא מומחה לסוכרת שאמר לי שעם המצב שלי בסוכרת ועם הרקע המשפחתי שלי לא יצליחו להוריד לי את רמות הסוכר מתחת ל-150. היום אני נמצאת על ממוצע של 110-120 כל בוקר.

אני מרגישה מצוין. היה לי שיפור גם ברמות הכולסטרול. תמיד שמרתי על תזונה נכונה ושנים שאני עושה פעילות גופנית פעמיים בשבוע. זה לא עזר לשפר את רמות הסוכר שלי. רק כשהתחלתי לקחת אסכרקס התחלתי לראות שינוי. בעבר ה – A1C  שלי היה על 8.9 ובבדיקות האחרונות על 6.5. האסכרקס גרם לשיפור משמעותי באיכות החיים שלי".

דני אובסאינו, בן 61, חולה סוכרת מגיל 47: גילו לי את הסוכרת אחרי שעברתי 6 אירועים מוחיים, המצב שלי היה ממש לא טוב, הייתי ספורטאי ועסקתי בפעילות גופנית והגוף שלי חווה טראומה.

כאשר גילו לי את הסוכרת ה A1C שלי היה 11! ישר התחילו לי טיפול באינסולין, הייתי מזריק 80 יחידות ביום. כשהתחלתי לקחת את האסכרקס לא היו לי ציפיות והופתעתי לטובה. ה A1C ירד ל-6.5. 

מ-60 יחידות אינסולין ירדתי ל 26 יחידות תוך חודש, אני מרגיש יותר טוב ועכשיו אני גם חוזר לפעילות גופנית, משהו שלא עשיתי כבר שנים. אני באופן אישי מאד ממליץ על התוסף. זה פשוט עובד. 

אפילו הצעתי למספר רופאים להמליץ למטופלים, אך רופאים הם סקפטיים ביחס לרפואה טבעית. אני ממליץ על האסכרקס בחום וגם על ד”ר פוגל, שבאמת מלווה את המטופלים שלו וחשוב לו לעזור להם".

 

ייעוץ אישי ללא עלות

 

התוסף מיועד בעיקר לחולים בסוכרת סוג 2 ולטרום סוכרתיים וניתן לרכוש אותו ישירות באתר האינטרנט של החברה או לאחר קבלת פרטים נוספים ובדיקת התאמה בשיחה עם צוות המרפאה.  "המוצר אמנם אינו מהווה תחליף מלא לאינסולין, אך הוא מייעל את חדירתו לתאים ובלא מעט מקרים אף מצליח להפחית את הצורך בכדורים כימיים ואת כמויות האינסולין שהמטופלים נאלצים להזריק. לטרום סוכרתיים התוסף מצליח לעכב ואף למנוע את הצורך בנטילת תרופות/הזרקת אינסולין. בשבילי זה מפעל חיים, בשביל חולי הסוכרת, אסכרקס זה החיים עצמם״, מסכם ד"ר פוגל.

הצוות הרפואי של ד״ר פוגל מעניק לסוכרתיים המעוניינים לקבל מידע נוסף יעוץ אישי ללא עלות וללא צורך להגיע למרפאה.

 למשלוח חינם לחץ כאן>> לרכישה

 

מדיניות פרטיות  *2493