מתגעגעות לבלאק פריידיי? מותג הביוטי הצרפתי המוביל בעולם מפנק במבצע היסטרי של 40% הנחה לכבוד 2019

1,072 צפיות

החבילות שהזמנו בנובמבר עוד לא הספיקו להגיע, וכבר נחת אצלנו מבצע נוטף שיק צרפתי שמציע לא פחות מ-40% הנחה על מוצרי הביוטי והקוסמטיקה שיעשו פלאים לעור שלכן

לא נשאיר אתכן במתח – בסוף הכתבה מחכה לכן קישור שיוביל אתכן לממלכה של איב רושה ולמוצרי קוסמטיקה וטיפוח מדהימים שיהפכו את העור שלכן לרך, זוהר וריחני, ב-40% הנחה. העור שלכן יודה לכן, הארנק שלכן יודה לכן ואפילו הטבע יעריך אתכן (תיכף נסביר). אין לכן הרבה זמן, ב-2.1.19 הם כבר נעלמים!

יודעות מה? קבלו את הקישור כבר עכשיו 😊

מותג ביוטי שיק צרפתי שבא לעשות טוב לעולם.

איב רושה הוא מותג קוסמטיקה צרפתי שבא לשנות את העולם לטובה. מוצרי הטיפוח והקוסמטיקה של המותג מבוססים על רכיבים בוטניים ונדירים שנועדו להעצים את היופי הנשי על-ידי החדרת חומרים פעילים ואפקטיביים לשכבות העור העמוקות, מטהרות אותו מנזקי היומיום ומתקנות את נזקי הגיל והסביבה.

כל קרם, סרום וסבון מכילים עשרות צמחים ופרחים שמעשירים את העור שלך בתמציות טבעיות וברכיבים פעילים ייחודיים, שמתמזגות עם שכבות העור העמוקות ופועלות עליהם בצורה הטובה ביותר. כך את יכולה לראות ולהרגיש את השינוי כבר מהשימוש הראשון.

תהיתן איך זה שמותג כל כך יוקרתי יכול לפרגן ללקוחות שלו במחירים כל כך נוחים ובהנחות מפנקות? זו גם חלק מהאג'נדה של איב רושה. כדי שיהיה ניתן לייצר את המוצרים הטובים ביותר פעם אחר פעם מחדש, לאיב רושה גנים בוטניים בשטח של אלפי דונמים ברחבי העולם כדי לגדל בעצמם את הצמחים הנדירים שמרכיבים את מוצרי האיפור, הרחצה, טיפוח העור והבשמים.

איך זה קשור למחירים הנגישים של המוצרים? ברגע שאיב רושה הפכו לבעלים של השטחים הבוטניים והחלו להעסיק בעצמם חוקרים שמתמחים בתורת הצמחים העשירה, הם צמצמו משמעותית את העלויות שלהם. באיב רושה מאמינים שלכל אישה מגיע ליהנות מהמוצרים שלהם ומהרכיבים המעולים, ולכן צמצום העלויות שלהם מתבטא ישירות במחיר המוצרים, שנותן את ה-Value for money הכי גבוה בעולם הטיפוח כיום. ככה פשוט, ככה הוגן.

לשמור על הסביבה מבלי לצאת מהמקלחת

איב רושה היא חברה שפועלת ללא הרף לשמירה על הטבע ועל העולם שלנו. אריזות המוצרים שלהם עשויים מזכוכית ופלסטיק ממוחזרים עם כל האינפורמציה בהדפסה על גבי המוצרים לשם חיסכון בנייר. הכול מתוך עקרון ה-No waste שפועל לצמצם את כמות מוצרי הצריכה שאנחנו משליכים לפח.

כדי להתחיל ליהנות מהמוצרים הנפלאים של איב רושה את לא צריכה לצאת מהבית. כל מה שצריך זה קליק אחד כדי לעבור לחנות והופ! תוכלי לבחור מבין מגוון ענק של מוצרים בהתאם לסוג העור שלך, הגיל שלך, מצב השיער שלך והניחוחות שאת אוהבת. המשלוח יסופק תוך 48 שעות בלבד עד הבית.

בכל רכישה באתר או בחנויות את מקבלת דוגמיות במתנה כדי שתוכלי להתנסות גם במוצרים לא מוכרים (לגלות לכן סוד? בגלל שהמוצרים כל כך עשירים, הדוגמיות האלה הרבה יותר מפנקות).

כדאי למהר יפות שלנו, המבצע עוד רגע מסתיים! 🎋🍀🌳🌴🌱🌿