הצעד הראשון שלכם בדרך אל האושר

842 צפיות

אתם לא מסופקים מהחיים, קשה לכם להבין מה אתם רוצים מעצמכם ומה אתם מסוגלים להשיג. מעל הכל שגרת היומיום סוגרת עליכם. בדיוק זה הזמן להצטרף לאלפי האנשים המאושרים, המתאמנים בשיטת ״הקוד המנצח״. אלו הם עקרונות השיטה והיא מתאימה לכולםסטיב ג'ובס, ביל קלינטון, ונוס וויליאמס ומייסד גוגל לארי פייג', הם רק חלק מרשימה ארוכה של מצליחנים, שעברו בחייהם תהליך קואצ׳ינג להשגת המטרות בחיים, לביסוס חיי יומיום מלאי משמעות ולחיזוק הבסיס המנטלי שלהם.

הקואצי׳נג נולד לפני כ–30 שנים, והוא כיום אחת הדרכים המעשיות המפותחות ביותר, שמביאות לשיפור החיים במגוון רבדים. האימון האישי הוא אינו טיפול נפשי או פסיכולוגי וייחודו כתפיסה הוא בשילוב מספר כלים מעולמות תוכן שונים, ובאפשרות יישומם בתהליך מובנה, שיטתי, ממוקד תוצאות ושלם. במקביל נלמדת האפשרות ליישם את כל אחד מכלי האימון בנפרד.

גם אנשים בעלי נפש יציבה, שאינם סובלים מבעיות בריאותיות מוגדרות, עלולים להתערער בתקופות שונות במהלך חייהם ובוודאי בתקופה משונה כזו כמו שאנחנו חווים כעת, המוגדרת על ידי וירוס הקורונה. חוסר ודאות כלכלי, מקצועי ובריאותי, מטלטל את שגרת היומיום ועלול להוות אתגר עבור כל אדם. התמודדות טובה ומוצלחת עם החיים בזמן קורונה, כמו גם בזמני ״שלום״, דורשת אימון.

אפשר לראות בתהליך האימון האישי מעין חדר כושר לנפש, בו מוביל המאמן האישי את המתאמן למימוש המטרות שהציב לעצמו ולהגשמת שאיפותיו, בתחומי החיים השונים, כלכלה, זוגיות, משפחה, קריירה, גוף ונפש וכד׳. אימון אישי מתאים לכל אדם המביט במראה ושואל את עצמו: האם אני מספיק מאושר? מהי בעצם תכלית חיי? האם אני ממצה את כל יכולותי, כישוריי ומשאביי הטבעיים כדי להשיג את המטרות אותן אני מציב לעצמי? מדוע חיי תקועים ואיך אני יכול להגשים את החלום שלי?, וגם למי שמרגיש מצוין אבל רוצה עוד, ושואף להתמיד באותה הדרך מבלי לאבד אותה.

המאמן האישי עוזר למתאמן להגדיר את המטרות בצורה ברורה, כשבידו ארגז כלים עשיר המסייע לו להסיר מחסומים, פחדים ואמונות מגבילות, שעשויים לנהל את חייו של המתאמן. הוא יוצר עבור המתאמן פוקוס המבטיח תנועתיות, מסייע לו לשקף בצורה נאמנה את המציאות, להסיק מסקנות ולהביא אותו לפעולה. לשנות הרגלים שיוצרים תקיעות בחיים.

גם אתם יכולים להיות מאושרים, גם בתקופה כזאת, קחו את הצעד הראשון >>
149 ש"ח למפגש, מינימום 10 מפגשים

מהו אימון אישי בשיטת ״הקוד המנצח״?

בית הספר להכשרת מאמנים winnerscodecoach, מניע את מתאמניו באמצעות שיטה ייחודית, הנקראת ״שיטת הקוד המנצח״, שפותחה על ידי אלון אולמן, מאמן מוסמך, סופר רב המכר "פריצת גבולות" ומבכירי המנטורים בישראל. השיטה החווייתית שמה דגש על פעולות מעצימות, מעוררות השראה ובונות מוטיבציה פנימית, המובילות את המתאמן לגדילה וצמיחה. ״אימון הוא תהליך תחום בזמן, בו המאמן עובד עם המתאמן להגשמת המטרות האישיות בחיי המתאמן, בדרך מוכוונת עתיד ממוקדת תוצאות״, מסביר אולמן. עיקרו של האימון בשיטת ה״קוד המנצח״, מבוסס על "מערכת ההפעלה" הייחודית שלו – המניעה עשייה מכוונת תוצאות. תשאול במהלך האימון מצד המאמן מעלה אמונות מגבילות ומזהה פרספקטיבות שאינן משרתות אותו. במקומן הוא מעניק לו כלים שתורמים להתקדמות בנתיב הקריטי להצלחה. הוא מעורר בו השראה ובונה מוטיבציה פנימית שיוצרת זרימה.

באמצעות הקשבה פעילה, מייצר הקאוצ׳ר סביבה בטוחה בה יכול המתאמן להעלות חששות, להבין טוב יותר את מציאות חייו וכיצד לשפרה. מאפייניו השיטתיים של המיקוד, יחד עם החיבור הרגשי לתהליך, מביאים לתוצאות מפתיעות והישגים אישיים וארגוניים, בטווחי זמן קצרים. לכן השיטה מתאימה גם לראשי ארגונים, מנהלי משאבי אנוש המתקשים בגיוס עובדים איכותיים ומתמודדים עם חברי ארגון חסרי מוטיבציה, וכן למנהלים המתקשים להנהיג עובדים שלא ממצים את הפוטנציאל העסקי והאישי שלהם, ובסופו של דבר גם לא משיגים את המטרות שהציבה בפניהם החברה.
השיטה קיימת כבר 10 שנים, במהלכן וכיום מתאמנים בה אלפי אנשים, אשר מגיעים להישגי-על במהירות ובעוצמה, ומקבלים כלים להתמודדות עם החיים תוך כדי ובמיוחד לאחר סיומו של התהליך.
""מהות החיים היא המסע מה׳אני הנוכחי׳ ל׳אני הגדול׳ האפשרי שלי״, מסכם אולמן, ״ביום שאדם נולד הוא נכנס לאצטדיון החיים, ביום שהוא מבין למה נולד , מה הייעוד שלו – הוא עולה על המגרש".
גם אתם יכולים להיות מאושרים, גם בתקופה כזאת, קחו את הצעד הראשון >>
149 ש"ח למפגש, מינימום 10 מפגשים

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך