הזדמנות השקעה חד פעמית: דטרויט מציגה – הקאמבק הגדול

772 צפיות

שש שנים בלבד לאחר פשיטת הרגל של העיר קורים עוד ועוד דברים טובים בדטרויט, שנהנית מהשקעות עתק ונהירה של אוכלוסייה צעירה ואיכותית • החל מ-49 אלף דולר, עם 25 אלף דולר בלבד בהון עצמי – ויש לכם בית פרטי למטרת תשואה באזור הדאון טאון של דטרויט • השאירו פרטים והדקו חגורותקחו רף כניסה נמוך יחסית, עיר בעיצומו של קאמבק מרשים ומחירי דירות במגמת עלייה – מה קיבלתם? כידוע אסור להבטיח תשואה, אבל על פוטנציאל וצפי אפשר בהחלט לדבר. והצפי, במקרה שלנו, עומד על תשואה דו ספרתית של עד 14% בשנה. כל זאת בהכנסה פסיבית, תחת חברת ניהול מקצועית שמאפשרת לכם להשקיע ולהרוויח כמו באמריקה, עם מקצועיות, אמינות, ביטחון, שירות ותשואה.

על מה מדובר? 

על הצעות ההשקעה המעולות למטרת תשואה של חברת ריאלטי אקזקיוטיבס (Realty Executives) בבתים פרטיים (Single Family) בדטרויט, העיר הגדולה ביותר במישיגן ארה"ב. מדובר בנכסים משופצים מושכרים, המשתרעים כל אחד על כחצי דונם.


בתים בדטרויט. התמונה להמחשה בלבד.

מהם היתרונות בהשקעה כזו? 

רשימת היתרונות בהצעת ההשקעה שלפניכם ארוכה ומרשימה. בואו נמנה אותם אחד-אחד:  

 • רף כניסה נמוך: בניגוד להשקעות נדל"ן אחרות בחו"ל ובארץ, שם המינימום עשוי לעמוד על מיליון שקל ואף יותר, כאן תוכלו לרכוש נכס החל מ-49 אלף דולר, עם הון עצמי של לפחות 25 אלף דולר והשאר במימון חיצוני. במילים אחרות: בפחות מ-90 אלף שקל אתם בפנים. ולא פחות חשוב: המימון ברכישת הנכסים, בכל הרמות, עשוי להגיע עד 50% מסך ההשקעה שלכם. 
 • הכנסה פסיבית: רוב המשקיעים, ואולי גם אתם, מחפשים נכסים שההשקעה הראשונית בהם, הקנייה, היא גם ההשקעה העיקרית בהם. כלומר, נכסים שלא מצריכים המשך השקעה של זמן, תשומת לב ועיסוק בפרטים קטנים כדי להמשיך ולראות את הכסף. 

זה בדיוק המצב בנכסים של ריאלטי אקזקיוטיבס בדטרויט. הנכסים מנוהלים על ידי חברת הניהול האמריקנית סנטוריון (Centureon), שמעניקה מעבר לניהול הנכסים השוטף גם שירותי פיתוח, בנייה ושיפוץ לכל הבתים שתחת ניהולה. סנטוריון, חברת ניהול מקצועית ומנוסה, מעניקה לדיירי הנכסים יציבות, ביטחון וכתובת במקרה של בעיות. התוצאה: יציבות באחוזי התפוסה ואחוזי נטישה נמוכים – חדשות מעולות גם מבחינתכם, המשקיעים.  • מיקום מצוין: הנכסים המוצעים להשקעה למטרת תשואה ממוקמים עד 10 קילומטרים מהדאון טאון של דטרויט, מה שמבטיח אכלוס ועליית ערך מהירים
 • רישום מלא בטאבו: אין צורך להכביר במילים. הרישום נועד כמובן להבטיח שהכול במקומו, כראוי וכחוק. 
 • דטרויט – ההזדמנות: דטרויט היא עיר של גאות ושפל – ומשקיעים חכמים יודעים בדיוק מה זה אומר. אחרי שהייתה העיר העשירה והמשפיעה ביותר בארה"ב בכל המחצית הראשונה של המאה הקודמת, עקב הצמיחה המהירה בתעשיית הרכב, עברה דטרויט דעיכה הדרגתית כואבת, שהסתיימה בפשיטת רגל מוניציפלית היסטורית ב-2013. והנה, שש שנים בלבד אחר כך העיר נמצאת כיום בעיצומה של התאוששות מדהימה, עם זרימה מרשימה של משקיעים ויזמים מכל התחומים, מתעשיית האוכל עד ההיי-טק וכמובן משקיעי הנדל"ן. כל שיטוט בדאון-טאון של דטרויט לא מותיר מקום לספקות בנוגע להתאוששות המהירה של העיר, עם עוד ועוד מבנים חדשים או משופצים.

מה גרם להתאוששות המהירה? ראשית, הממשל האמריקני החליט להשקיע יותר מ-100 מיליארד דולר בפיתוח דטרויט ולהוריד את מס החברות בעיר ל-0%. צעדים אלה, בנוסף לתנועת מטוטלת שהחלה לנוע בחזרה לכיוון החיובי לאחר שיא המשבר ב-2013, הביאו לשיפור מואץ בכלכלת דטרויט, מעבר למדדי הגירה חיוביים ועלייה מהירה במחירי הדיור.  • דטרויט – מחירי הדירות: בשנתיים האחרונות מחירי הנדל"ן בדטרויט שומרים על מגמה חיובית, אך הם עדיין נמוכים בכ-40% מהמחירים שהיו בעיר טרום המשבר הכלכלי הגדול בארה"ב ב-2008. מאחר שהעיר נמצאת כיום בבום מרשים צמיחה, הפער הזה מעיד על פוטנציאל הצמיחה הקיים עדיין במחירי הדירות בדטרויט.
 • ומה חושבים המשקיעים המובילים בעולם? המגמה וההזדמנויות בנכסים בדטרויט ברורות, אם תשאלו אנשים שיודעים דבר או שניים על נדל"ן ועיתוי השקעה. וורן באפט, כרגע האיש השלישי בעושרו בעולם ואחד המשקיעים הנערצים בעולם, נחרץ בדעתו כי "זה הזמן לקנות בדטרויט". באפט קיבל לאחרונה תמיכה לדבריו מנשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, מיליארדר ומשקיע בפני עצמו. טראמפ אמר כי "לדטרויט יש פוטנציאל גדול מבחינת המשקיעים". 

גם המיליארדר והמשקיע דן גילברט, יו״ר ומייסד רוק ונצ'רס והבעלים של קבוצת הכדורסל קליבלנד קאוולירס, ממשיך להשקיע בדטרויט בהתמדה ובנחישות. בדרוק שלו כבר השקיעה יותר מ-5.6 מיליארד דולר ברכישת נכסי נדל"ן בדאון טאון דטרויט, בעוד שאשכול החברות של גילברט מעסיק בעיר לא פחות מ-17 אלף עובדים.

 

מעוניינים בפרטים נוספים?

  השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך