שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

אל תזניחי את רצפת האגן שלך

624 צפיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב print

בריחת שתן, קשיים בתפקוד המיני, אי שליטה בצרכים, נשמע מוכר? אז כנראה שאת סובלת מבעיות ברצפת האגן. ישנן לא מעט שיטות טיפול בבעיות, אבל רק מכשיר טכנולוגי גאוני אחד מרכז את כולן יחד


מאת: מערכת VOOOMאחת מכל ארבע נשים תסבול במהלך חייה מבעיות ברצפת האגן. בין אם עקב הריונות ולידות, או בשל הגיל המתקדם. בריחת שתן, בעיות בתפקוד המיני, קושי בשליטה בצרכים, הן רק חלק מהבעיות.

רצפת האגן הינה מערכת המורכבת משרירים, עצבים ורקמות, היא בנויה כ"קן" המוגן ע"י עצמות האגן. בתחתית עצמות האגן ממוקמים שלפוחית השתן, פי הטבעת ופתח הנרתיק. מעליהן הרחם ואיברי חלל הבטן.

הבטן הכבדה במהלך ההריון, דחיפת האיברים הפנימיים על ידי העובר הגדל, שינויים הורמונליים והשינוי ברקמות, מחלישים מאוד את שרירי רצפת האגן, השולטים על הסוגרים, שמאפשרים שליטה בצרכים שלנו.

התוצאה: צניחת אברי האגן שעלולה לגרום לבריחת שתן ברמות שונות, בליטה בנרתיק (prolapse), קושי בשליטה על גזים וצואה, קושי בתפקוד המיני וכאבים באזור איבר המין או פי הטבעת ועוד. גם נשים בגילאי 50 פלוס חוות היחלשות ברצפת האגן וסובלות מבריחת שתן, כתוצאה משינויים הנגרמים בגוף בשל הגיל, לכן חשוב מאוד להקדיש את מירב תשומת הלב לתמיכה אקטיבית ברצפת האגן ולאמן אותה, במיוחד לאחר הלידה.

גם רצפת האגן זקוקה לאימון

כשמדברים על אימון רצפת האגן לא מתכוונים לחדר כושר, שכן אימון הכרוך בהרמה של משקלים כבדים או פעילות אירובית, מאמצים את רצפת האגן, מעמיסים עליה ועלולים דווקא להחמיר את המצב. ישנן מספר שיטות אימון המסייעות לחיזוק את רצפת האגן, ביניהן שיטת קגל ושיטת פאולה לחיזוק שרירי הסוגרים, פיזיותרפיה וטיפול חשמלי. כל שיטה מביאה עמה יתרונות משלה ובעבר נשים התלבטו באיזו מהן לבחור.

אבל היום כבר לא צריך לבחור. טכנולוגיית ״אגן בריא״ כוללת בתוכה את היתרונות של כל 4 השיטות הנ״ל, והכל במכשיר מהפכני אחד, המאפשר תרגול ביתי, יומי ורציף בלבוש מלא, טיפול שחוסך זמן וכסף ומאפשר טיפול עצמאי ללא תלות בגורמים חיצוניים.

הטכנולוגיה החדשנית הוטמעה במכשיר דמוי מושב אותו ניתן להניח על כל משטח, כמו כיסא, ספסל, ספה וכו׳, ולהתיישב עליו בנוחות. המושב מחובר לסמארטפון או לטאבלט, ובאמצעות המסך מעביר הנחיות לתרגול רצפת האגן. המושב מעביר למסך גם משוב בזמן אמת (ביו-פידבק), הכולל מידע ויזואלי על איכות התרגול, תדירות התרגול, מגמות השיפור ורמת התפקוד של שרירי רצפת האגן. ממש כמו מאמן אישי.ההנחיות מועברות למסך הסמארטפון או הטאבלט באמצעות משחקים אפליקטיביים, שפותחו במיוחד. המשחקים בנויים לפי דרגות קושי שונות של תרגול, כאשר תגובת שרירי רצפת האגן היא שתקבע אם הצלחת ״לנצח״ במשחק, וכך תלמדי להפעיל את שרירי רצפת האגן בדרך נכונה ולחזק אותם במטרה לחזור לתפקוד רגיל.

רצפת אגן בעייתית פוגעת משמעותית באיכות החיים, קושי בפעולות יומיומיות, ירידה בחשק המיני, צמצום היציאות מהבית, דימוי עצמי נמוך, אלה רק חלק מהבעיות. אסור להזניח את הטיפול בבעיות אלה. אגן בריא מציע שיטת טיפול פשוטה, נוחה, קלה וידידותית, שחוסכת אפילו את הצורך במציאת מטפל או מטפלת מתאימים, והכי חשוב – זו טכנולוגיה שעובדת ומראה תוצאות תוך זמן קצר, וכל זה בזכות אימון יומי של 10 דקות בלבד.

התחילי לטפל ברצפת האגן שלך למען איכות חיים טובה הרבה יותר >>

  למידע מלא אודות טכנולוגיית "אגן בריא" מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם:

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  שיתוף ב facebook
  שיתוף ב twitter
  שיתוף ב linkedin
  שיתוף ב whatsapp
  שיתוף ב email
  שיתוף ב telegram
  שיתוף ב print