האם מגיעה לכם הטבה בגובה 1,500 ₪ ממשרד התחבורה? אם עדיין לא התקנתם מובילאיי ברכב, כנראה שכן!

8,028 צפיות

עוד אין לכם מובילאיי ברכב? עצרו הכול! תכנית חדשה של משרד התחבורה תספק הטבה משמעותית לכל נהג שיתקין מערכת בטיחות מצילת חיים ברכבו

40 מיליון בעלי רכבים משתמשים בטכנולוגיה של מובילאיי ברחבי העולם!  (גם לא אינטל ו-BMW)

טרם התקנתם מערכת בטיחות מצילת חיים ברכבכם והחלטתם להתקין אחת סוף-סוף ?הרשו לנו לשתף אתכם במספר פרטים חשובים על חברת מובילאיי הישראלית שמובילה את התחום בעולם.

הטכנולוגיה של מובילאיי מאגדת בתוכה 5 מצבים שונים שבהם תתריע המערכת, תסייע למנוע את התאונה ולשמור על חייכם. מובילאיי הינה חברה ישראלית בעלת 18 שנות ניסיון, המפתחת ומייצאת לעולם טכנולוגיות מתקדמות כחול- לבן. מערכת הבטיחות מיוצרת בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כך שלמעלה מ-27 יצרניות רכב עולמיות דוגמת BMW, פולקסווגן ועוד, בחרו להטמיע את טכנולוגיית מובילאיי בכלי הרכב המיוצרים על ידם. בנוסף, טכנולוגיית מובילאיי מותקנות ביותר מ-25 מיליון רכבים ברחבי העולם, ביניהם בציי הרכב של צה"ל, משטרת ישראל ועוד.

איך משיגים הטבה שיכולה להגיע ל-1,500 ₪ ולמה כדאי להזדרז? 

משרד התחבורה הגביר הילוך בכל הנוגע לבטיחות בדרכים, והעביר בימים אלו תכנית חדשה המעודדת התקנת מערכת בטיחות מצילת חיים ברכב. ההוראה החדשה מאפשרת לנהגים שיתקינו ברכבם מערכת בטיחות, לקבל הנחה באגרת הרישוי בשווי של עד 1,500 ₪, בפריסה על פני 3 שנים; במהלך השנתיים הראשונות תקבלו הנחה של 700 ₪ (בשנה) בתשלום אגרת הרישוי, ובשנה השלישית 100 ₪ נוספים.

מהם התנאים לקבלת ההטבה? 

לפני התכנית החדשה, אתם זכאים להטבה רק אם יש בבעלותכם כלי רכב פרטי או ליסינג פרטי או כלי רכב מסחרי עד 3.5 טון, שנרשם לתנועה בין התאריכים 1.1.2000 – 1.5.2017 ובכלי הרכב הותקנה מערכת הבטיחות של מובילאיי לאחר התאריך 19.9.2017. לצערנו, לא ניתן לקבל את ההטבה אם המערכת הותקנה ברכב לפני תאריך זה.

עוד לא התקנתם מובילאיי ורוצים לקבל הנחה של 1,500 ש״ח באגרת הרישוי? השאירו פרטים ונציג מובילאיי יחזור אליכם בהקדם:

    ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!

    השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך