משקיעים, תתעוררו – הנדל"ן החם ביותר להשקעה עבור הילדים שלכם נמצא מתחת לאף שלכם, בתל אביב! אתם לא יכולים להרשות לעצמכם שלא לבוא ולראות!!!

761 צפיות

החלום לרכוש דירה בתל-אביב הוא חלום של רבים מאיתנו, שרוצים להחזיק בנכס בעיר המרכזית והחזקה בישראל. המציאות, לעומת זאת, מראה שהחלום הזה הוא כמעט בגדר דמיוני, ורק הולך ומתרחק מאלו שאין להם מיליונים זמינים בעו"ש, בעיקר כשהיום כבר לא נותרו עוד הרבה הזדמנויות להשקעה בדירות 4 ו-5 חדרים בתל-אביב, בפחות מ-3 מיליון ₪, במקרה הטוב.


על אף התמונה העגומה, לא הכול אבוד: בין צפון לדרום יש עוד אזור שהיה חבוי מן העין, והיום הוא כבר מרים את ראשו ותופס את עיניהם של המשקיעים: אזור דרום-מזרח תל-אביב, שהופך לאחת ההזדמנויות הנדירות להחזיק בנכס בטוח בעיר. הבניה החדשה בתל-אביב מתרכזת דווקא באזור זה, לאורכו כבר אפשר למצוא מגוון פרויקטים חדשים המיועדים למגורים ולעסקים. האזור זוכה להתחדשות עירונית מהפכנית, לצד קהילה חדשה, צעירה ותוססת ובלב עורקי תחבורה ראשיים, שהופכים אותו לאחד האזורים מלאי הפוטנציאל בעולם הנדל"ן.

מרכז וצפון ת"א: דירות קטנות וישנות לעשירים בלבד. דרום ת"א: דירות חדשות באזור מפוקפקים דרום מזרח ת"א: שכונות חדשות ליד פארק מדהים ותשתיות חדשותתל-אביב הולכת והופכת עמוסה וצפופה יותר, עם גידול אוכלוסין שרק עולה משנה לשנה. למעשה, מ-2010 ועד 2017 האוכלוסייה צמחה ביותר מ-9%(!), מה שיוצר ביקוש שהולך וגדל לדירות חדשות. הביקוש הזה משפיע ישירות על המחירים, שהופכים מרקיעי שחקים ונושאים תווית "לעשירים בלבד".  בצפון ובמרכז תל-אביב תמצאו דירות קטנות, ישנות ומוזנחות, ללא מעלית וחסרות כל ייחוד, הנמכרות במחירים משוגעים של למעלה מ-3 מיליון ₪ ודורשות הון התחלתי גבוה במיוחד. תוסיפו לזה איכות חיים שהולכת ויורדת בעקבות הצפיפות, הרעש הבלתי נגמר, הזיהום ומצוקת החניה שלא נגמרת, ותקבלו אזורים צפופים, לא ידידותיים למשפחות צעירות וכאלו שכבר מזמן לא משתלם לגור בהם.


אל תפספסו את ההזדמנות האחרונה להשקעה חכמה בעיר תל-אביב, והירשמו כבר היום לבית הפתוח של פרויקט פארק תל-אביב >>

  השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  אין זה מפתיע כי נוצרה נדידה דרומה, לעבר הפרויקטים החדשים של אזורים כמו נווה שאנן, פלורנטין ושפירא. הבעיה? מדובר בשכונות בעייתיות, הממוקמות בסמוך לתחנה המרכזית החדשה והישנה ובצמידות לאזורים המפוקפקים של העיר, היכן שלא נרצה לטייל עם ילדינו בשעות הערב. גם שם נוצר סטנדרט מגוחך, המאפשר מכירה של דירות מיושנות ומתפרקות בשכונות הגרועות ביותר של דרום העיר במחירים של לא פחות ממיליון וחצי ₪! למרות מצב הנדל"ן, המחירים בדרום העיר ממשיכים לטפס, וניתן לראות זאת גם במחירי הדירות והשכירות, שנסקו בעשרות אחוזים בשנים האחרונות.

  דירות למכירה בדרום תל-אביב


   


  בסוף 2018 נרשמה ירידה של 0.7% במחירי הדירות בפריפריה (הודות לתכנית "מחיר למשתכן"), ובתל-אביב לא נרשמה תזוזה במחירים, על אף ניסיונות גוברים להקים בה פרויקטים רבים של המחיר למשתכן. כשמוסיפים לזה את עתודות הקרקע שהולכות ואוזלות בעיר עקב העידוד של הרשויות להמיר נדל"ן למגורים בנדל"ן למלונאות בשל מצוקת ענף המלונאות, מקבלים מן כדור שלג מתגלגל שמפוצץ את החלום שלנו להחזיק נכס בתל-אביב והופך אותו לחלום כמעט לא בר-הגשמה למעמד הביניים

  הפצצה הנדל"נית שמחכה לכם באזור הכי מפתיע בת"א

  בלב כל הטירוף הזה, יש אזור שקורם עור וגידים והופך לאחת הפנינות של העיר – אזור דרום-מזרח תל-אביב, שבתחומיו אזורים כמו יד אליהו, שכונת הארגזים והתקווה. פארק תל-אביב, השכונה החדשה באזור, מתמודדת בקלות עם שתי הבעיות של צפון-מרכז תל-אביב ושל דרום תל-אביב: מצד אחד מחירים הוגנים ומשתלמים לדירה מודרנית ומעוצבת מהניילונים, מצד שני אזור ירוק, מוקף בפארקים, באגמים ובמרחבים פתוחים השונים עשרות מונים מאזור דרום תל-אביב הלא אטרקטיבי.

  שכונת פארק תל-אביב היא מעמודי התווך של ההתחדשות בדרום מזרח תל-אביב, המשנה לגמרי את תמונת המצב ואת שוק הנדל"ן בתל-אביב. מדובר על פרויקט אדיר, החובק, בשלב הראשון והשני שבעה בניינים חדשים בעלי שמונה-עשרה קומות ולמעלה מחמש-מאות דירות, מתוכם ארבעה שנמצאים כעת בבנייה. הפרויקט צמוד לפארק מנחם בגין שיחד עם פארק אריאל שרון, משתרע על פני 9,000 דונם של אזורים ירוקים, המאפשרים את הרצף הירוק העירוני – כנראה הגדול ביותר בארץ אם לא במזרח התיכון כולו וכל זאת בתל אביב – העיר המרכזית והסואנת בישראל ובטווח המחירים להשקעת הון עצמי בסביבות -500 אלף ₪.

  הפרויקט שחייבים לבקר בו כדי למצוא השקעה בטוחה ורווחית בתל אביב

  אין ספק שמדובר על אחת ההזדמנויות האחרונות לרכוש נכס בתל-אביב, לזכות בהשקעה בטוחה וחד פעמית בעיר שהיא מלכת הנדל"ן. כך גם תוכלו להבטיח בנוסף את עתיד ילדיכם בעיר מרכזית, מפותחת ותוססת שמשלבת את הלב של תל-אביב עם אוכלוסייה חדשה וצעירה.

  רגע לפני שהבשורה מופצת והמחירים יטפסו גם באזור דרום-מזרח תל אביב, כדאי כבר היום להתחיל לרחרח בכיוון הנכון. רכישה של דירה בשכונה החדשה תאפשר לכם לזכות בהכנסה פאסיבית יפה בשנים הקרובות, שתלך ותגדל מדי שנה, עד שילדיכם יגדלו ויזכו לנכס יוקרתי משל עצמם, שיספק ביטחון ויציבות בשכונה שכבר תהפוך מפותחת, ירוקה ומשפחתית.

  החלטה כזו אסור להחליט בפזיזות, ולכן אתם מוזמנים לבוא לראות, לחוות ולהרגיש בעצמכם את האזור החם הבא, ולהכיר לעומק את פרויקט פארק תל אביב. מדי שישי מתקיים "בית פתוח" (Open House) המאפשר לכם לחוות ולהתרשם מהשכונה, האזור והמגדלים. ישנה הגבלה של כמות המבקרים ולכן כדאי להירשם כבר עכשיו ולהיות בין המבקרים המתעניינים בדירות האחרונות בשכונה החדשה.


  [pojo-gallery id="9470"]


  אל תפספסו את ההזדמנות האחרונה להשקעה חכמה בעיר תל-אביב, והירשמו כבר היום לבית הפתוח של פרויקט פארק תל-אביב >>

   השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך