שיטת הכוכבים: ללמד את ילדכם לשחות תוך חודש בלבד- קורס אונליין

קורס אינטרנטי מהפכני וחדש, מעניק להורים את כל הכלים הדרושים כדי ללמד בעצמם את ילדיהם שחיה, לא מאמינים? צפו בשיעור חינם. מעולם לא היה לכם קל יותר לקפוץ לעמוקי
64,464 צפיות

היום ניתן למצוא באינטרנט הרבה מאוד קורסים והדרכות בתחומים שונים, אבל יש תחום אחד שצובר אהדה בקרב ההורים ולא הייתם חושבים עליו: לימוד שחיה לילדים. כן, שחיה. קורס אינטרנטי ללימוד שחיה לילדים, ידריך אתכם ההורים צעד אחר צעד, כיצד ללמד את ילדכם לשחות תוך 30 יום, בתרגולים חווייתיים ומהנים עבור שניכם, והוא אפילו חסכוני.

תכנית הלימוד הייחודית, הנקראת שיטת הכוכבים, פותחה על ידי הדר פריש, בעלת בית ספר לשחיה וניסיון רב שנים בספורט ובתחום הטיפול הרגשי, לילדים ומבוגרים. הדר פריש לימדה עד היום אלפי תלמידים לשחות באופן מושלם. 

שיטת הכוכבים מבוססת על עקרון הלימוד החוויתי, הגורם לכל ילד להרגיש כוכב, ומשתמשת במטאפורות ובדמיון של הילדים, על מנת ללמד אותם את סגנונות השחיה השונים בקלות ובהנאה גדולה, ולהקנות להם יכולות שחיה מעולות.

הקורס מתאים לילדים בגילאי 4 ומעלה גם לאלה שלא יודעים לשחות, וגם למי שרוצים לשפר את השחיה שלהם ו/או ללמוד סגנון שחיה נוסף. הילד מקבל בקורס את כל הכלים הדרושים לשחיה טובה, מהרגלי מים בסיסיים, דרך יכולת צלילה נכונה, ועד לימוד סגנונות שחיה כמו חזה וחתירה באופן קל וחווייתי.

השיעורים מיועדים להורים, שלא חייבים להיות שחיינים מצטיינים. השיעורים קלים להבנה ומעניקים להורים את הכלים הנדרשים לתרגולים עם הילד, שיהפכו אותו לשחיין מעולה. שיטת הכוכבים משלבת בתוכה תוכנית תגמולים, אשר מניעה את הילדים להיות הכי טובים שהם יכולים בסביבת המים. מעבר להקניית כישורי שחיה, התרגולים המשותפים הם זמן איכות להורה ולילד ותורמים רבות לחיבור מיוחד ביניהם.

חינם!!! – צפו בסרטון: בועות במים דרך האף והפה, התחילו ללמד את ילדכם כבר היום ותהנו מהטבות נוספות.

קופצים למים: מתחילים ללמד וללמוד

קורס שיטת הכוכבים מורכב מארבעה שלבים. בכל אחד מהם מספר שיעורים שהם בעצם סרטונים קצרים בני 2 – 5 דקות. השיעורים הקצרים יאפשרו לכם ההורים גם לצפות בשיעורים מראש וגם להתכונן בעזרתם זמן קצר לפני כל תרגול עם הילד, להבין בקלות ולזכור כל שלב ושלב, ואם צריך, גם לצפות שוב בזריזות.

השלב הראשון בקורס חשוב לכל ילד בתחילת לימוד שחייה ומתאים גם לילדים חששנים או חסרי ניסיון, והוא מפתח אצלם הרגלי מים נכונים, כולל צלילה ונשימה מתחת למים. כך למשל בסרטונים הראשון והשני ילמד הילד נשימה מתחלפת – כיצד לעצור את הנשימה בתוך המים ולשחרר בועות.

ילדים שלמדו שחיה בעבר ואנו רוצים לחזק את הידע הקיים אצלם או ללמד אותם סגנון נוסף, יכולים להתחיל את הקורס מהשלב השני והשלישי (כוכב שני: שחיית חזה; כוכב שלישי: שחיית חתירה).

״אני ממליצה לאמן את הילד שלב אחרי שלב, ובכל פעם להתמקד בשלב אחד״, מסבירה הדר פריש, ״בכל ביקור בבריכה מומלץ לחזור תחילה על שיעורים קודמים ורק אחר כך ללמד משהו חדש. חשוב לזכור כי כל ילד הוא אחר, וכל אחד זקוק לזמן משלו לצורך לימוד והבנת טכניקת השחיה. התחשבו בקצב הדרוש לילד, מבלי להילחץ, וגם אם הוא מתקדם ממש מהר, לפעמים מומלץ דווקא להאט מעט את הקצב, על מנת לוודא כי כל שלב הוטמע באופן מלא. קצב ההתקדמות תלוי כמובן גם ביכולת הריכוז של הילד בכל שיעור. היו ערים לזמן בו הוא מתעייף מהלימוד ומעדיף לעבור לשחק קצת בבריכה״.

צפו בסרטון מתנה: בועות במים דרך האף והפה, התחילו ללמד את ילדכם כבר היום ותהנו מהטבות בלעדיות.

הילדים מקבלים הרבה מעבר לכישורי שחיה

פעולת השחייה הוכחה כיעילה גם בקרב ילדים בעלי קושי רגשי, הסובלים מהפרעות קשב וריכוז חרדות. מחקרים מראים שילד הבטוח בעצמו ומאמין ביכולות שלו, הוא מצליח להתקדם בחיים בכל תחום. בהתאם לכך, השפה עליה מתבססים שיעורי השחייה הינה שפה מעצימה, המאפשרת לכל ילד לראות ולהכיר ביכולות שלו, להאמין בעצמו ולרצות להתקדם ולהיות טוב יותר, באמונה אמיתית ושלמה שהשמים הם הגבול בשבילו.

בניגוד לקורס שחיה בבריכה ציבורית עם מדריך, הבילוי המשותף תורם רבות לחיבור בין ההורים לילדיהם, נתון חשוב בעידן בו ההורים עסוקים כל הזמן, ואילו הילדים רגילים לבלות זמן רב מול מסכים. כמו כן, ההתמצאות במים ורכישת מיומנות שחיה, מעלה את תחושת הביטחון בקרב הילדים וההורים, במים ומחוצה להם, ומבטיח חוויה חיובית יותר בחופשת הקיץ, כשכל המשפחה יושבת רגועה יותר מסביב לבריכה ובים (אך עדיין תוך שימת לב לילדים שנמצאים במים).

קורס השחייה של הדר פריש בשיטת הכוכבים, הוא גם זול יותר בהשוואה לשיעורי שחיה אחרים, במיוחד אם יש לכם יותר מילד אחד. ניתן להירשם ולקבל החזר מלא של הכסף תוך 30 יום בהתחייבות, במידה ולא תהיו מרוצים.

חינם!!! – צפו בסרטון: בועות במים דרך האף והפה, החלו ללמד את ילדיכם כבר היום ותהנו מהטבות נוספות.