שפרה וולטמן: קלינאית התקשורת האמריקאית שבאה לתת ערך מוסף לבעיות התקשורת בארץ בקרב נוער

בעידן שבו התקשורת היא מפתח להצלחה בכל תחום, המומחיות של שפרה וולטמן בריפוי השפה ודיבור היא סופר אינטגרלית! בעיקר כשמדובר בנערים ונערות שרק מתחילים את חייהם. השפה היא חלק בלתי נפרד מאיתנו, זוהי הדרך האידיאלית כבני אדם לתקשר אחד עם השני.
979 צפיות
שפרה וולטמן - קלינאית תקשורת
שפרה וולטמן – קלינאית תקשורת

מארה"ב לישראל:

המסע של שפרה החל בארה"ב, מקום בו היא צברה ידע רחב בתחום התקשורת. אך החלום שלה להביא את הידע הזה לישראל היה חזק יותר. במעברה לארץ, היא הבינה את הצורך הגדול במומחיות שלה, ואת ההשפעה המשמעותית שהיא יכולה להביא לילדים ולמשפחות בארץ.

לא רק טיפול, אלא חוויה:

הטיפול של שפרה הוא לא רק טכניקות ותרגולים, אלא חוויה מלאה. היא מאמינה שכל ילד הוא עולם ומלואו, ולכן היא מקדישה זמן להבין את הצרכים הייחודיים של כל מטופל. המשחקים, הפעילויות והתרגולים הם רק האמצעי להגשמת המטרה: לאפשר לכל ילד להתבטא באופן מלא ולהביע את עצמו סוף כל סוף בצורה חופשית.

תמיכה משפחתית בתהליך:

שפרה יודעת שהמשפחה היא הגורם המכריע להצלחה. היא מעודדת הורים להיות חלק מהתהליך, להבין את האתגרים ולתמוך בילדם. היא מספקת כלים והדרכות, ומאמינה שהשותפות בין המשפחה למטפל היא המפתח להצלחה אמיתית.

שיתוף פעולה עם המערכת:

שפרה לא עובדת לבד. היא עובדת עם קופות החולים ומערכת הבריאות, ומבינה את החשיבות של שיתוף הפעולה ביניהם. היא מדגישה את החשיבות של הקשר הצמוד עם הרופאים והמומחים האחרים, כדי להביא לטיפול הטוב ביותר.

מתמחה ומתקדמת:

העולם המקצועי של שפרה הוא לא רק היום, אלא גם המחר. היא מבינה את החשיבות של ההתמקדות בתחומים ספציפיים, ולכן היא ממשיכה להתמקד ולהתמחה. היא משקיעה בהכשרות ובלמידה מתמדת, כדי להביא את הידע החדש והמתקדם ביותר למטופלים שלה.

תחום ההתמחות הראשי (ולא היחיד) של שפרה הינו ילדים בגילאים 2 עד 10, אך כמובן שהיא תומכת בגילאים יותר מבוגרים ומשתדלת לעזור למתחם כמה שיותר גדול בקרב האוכלוסיה.

שפרה וולטמן - קלינאית תקשורת
שפרה וולטמן – קלינאית תקשורת

הפילוסופיה מאחורי הטיפול:

שפרה וולטמן לא רק מטפלת, אלא גם חוקרת את התהליכים הפסיכולוגיים המתרחשים במהלך הטיפול. היא מאמינה שהתקשורת היא הביטוי העליון של הנשמה האנושית, ולכן הטיפול אצלה הוא לא רק טכני, אלא גם רוחני. היא מחפשת את הקשר העמוק שבין הלשון לבין התודעה, ואיך ניתן להשתמש בו לטיפול.

האתגרים של המאה ה-21:

בעידן הדיגיטלי, התקשורת השתנתה. הילדים היום מתמודדים עם אתגרים שלא היו קיימים בעבר. שפרה מבינה את הצורך להתעדכן באופן תדיר ולהביא את הטיפולים המתאימים לעולם המודרני.

האומנות בטיפול:

לצד הגישה המדעית, שפרה רואה בטיפול אומנות אמיתית. היא משתמשת בטכניקות שונות מתחומי האומנות – כמו מוזיקה, ציור ומשחקים – כדי להגיע למקומות שבהם השפה המילולית לא יכולה להגיע. היא מאמינה שהאומנות יכולה לשחרר ולטפל בצורה שאין דומה לה.

הקשר הגלובלי:

הידע ששפרה צברה בארה"ב משמש אותה לא רק בישראל. היא מקיימת שיתופי פעולה עם מומחים מרחבי העולם, משתתפת בכנסים בינלאומיים ומביאה את הידע הגלובלי לטיפולים שלה בארץ.

המשך הדרך:

שפרה רואה את הטיפול לא כתהליך סטטי, אלא כמסע. היא מלווה את המטופלים שלה לא רק במהלך הטיפול, אלא גם לאחריו, ומסייעת להם למצוא את הדרך שלהם בעולם התקשורת הרחב.

בסיום היום, שפרה וולטמן היא לא רק מטפלת, אלא גם מורה, מדריכה ושותפה. היא מציעה לכל מטופל את ההזדמנות להתפתח, להתקדם ולמצוא את דרכו האישית להתבטא ולספר את סיפורו האישי לעולם.

הקליניקה של שפרה נמצאת באזור גדרה/ קריית מלאכי/ אשדוד.
לפרטים נוספים ולקביעת פגישה ניתן ליצור קשר עם שפרה וולטמן בטלפון או וואטסאפ: 054-634-2344.

עוד מידע על שפרה | הפייסבוק של שפרה

הכתבה בוצעה ע"י חברת weshow
עמוד האינסטגרם weshow | עמוד הטיקטוק של weshow