פרגולות מבית "עץ הברזל"- כשאיכות שירות ומקצוענות נפגשים

"עץ הברזל", הינה חברה המומחית בעבודות עץ וברזל שילוב בניהם, אלומיניום ובניה קלה. ב"עץ הברזל" מובטח שירות אדיב, אמין ומקצועי. אחריות על כל עבודה ,ליווי וייעוץ בתהליך ככל שניתן עד הגשמת חלומכם.
51,398 צפיות
עץ הברזל - פרגולות בהתאמה אישית
צולם ע"י עץ הברזל

האיש מאחורי החזון הוא תובל שלום, איש רב פעלים, פרפקציוניסט הידוע באהבתו הרבה לעץ וברזל הפועל כ17 שנה בתחום.

ההתחלה והתאהבות במקצוע

תמיד אהבתי את המקצוע הזה, אהבתי כלים חשמליים זה סיקרן אותי בגיל 9 בניתי את המלונה הראשונה, נפצעתי ביד, אבל לא פחדתי, האתגר רק דרבן אותי להמשיך ולנסות.

ככל שהתקדמו השנים עשיתי עבודות לבית הפרטי ולמשפחה, כל מיני מדפים כוורות שולחנות וכד', במקביל התמקצעתי בריתוך ומסגרות את הכל למדתי לבד עם עזרה מדוד שלי שהוא רב אומן בתחומו. תחילה, התחילו להגיע אליי משטחי עץ ענקיים הייתי יושב שעות לפרק אותם ובונה מהם כל מיני פרגולות גדרות ודקים. התחלתי להתמקצע בתחום, מבנייה באופן מקצועי של גדרות ופרגולות ללקוחות.

איך התהליך מתבצע?

 תובל: תחילה מראה ללקוח את הקטלוג הדיגיטלי שלנו. לאחר מכן מתבצעת סקירה וכוונת רצונות בהתאם לפן העיצובי והכלכלי של הלקוח. לפי זה קובעים פגישה במקום הבנייה, לוקחים את המידות ומתרחשת ההתקנה לאחר מכן עד 21 יום מרגע אישור הלקוח. החברה עובדת באזורי נתניה-צפונה.

עד היום בניתי אלפי פרגולות!

לפי מה אורך העבודה נמדד?

תובל: אורך עבודה נמדד לפי סוג העבודה וגודל העבודה יומיים שלושה זה זמן העבודה הממוצע  לפרגולה  רגילה, תלוי בגודל.

סוגי הפרגולות

 תובל: ישנם פרגולות מאלומיניום ופרגולות מעץ. הדעה הרווחת שפרגולות מעץ מצריכות יותר טיפול אולם בגלל שיטות הצביעה החדשות כיום בשוק אין כמעט כל צורך בטיפול. גם פרגולות מאלומיניום כמעט ולא מצריכה טיפול כלל. הייתרון בפרגולות העץ הוא החוזק העמידות והיציבות יש אפשרות לתלות ערסלים ואבזור כושר, שהעץ יתמוך בו. גם המחיר של פרגולות עץ זול משמעותי מפרגולות אלומיניום.

אחראיות לפרגולות עץ 8 שנים

ופרגולות אלומיניום 5 שנים אחריות.

תובל דוגל בשיטה של התחדשות והתפתחות. עץ הברזל מתכתבת עם הטרנדים החדשניים והבטיחותיים ביותר עבורכם, עם הכשרות וסדנאות מהמובילות בתחום, אותן תובל מוסיף לניסיון ארוך הטווח שלו, למען לקוחותיו וביצוע גמר עבודה על הצד הטוב והמקצועי ביותר.

מה מייחד אתכם?

 תובל: מה שמייחד אותנו בפרגולות עץ, זה איכות הצביעה המיוחדת שלנו. שבעצם מתבטאת בזה שאנחנו עושים 3 שכבות צבע שבין השכבות מתבצע ליטוש, מריחת שפכטל מיוחד לאיטום חורים וסדקים וצביעה. דבר זה מקנה עמידות לאורך המון שנים ומבטל את הצורך בטיפול בפרגולות עץ כמעט לחלוטין

השירות האישי

המחירים ב"עץ הברזל" בהחלט נוחים לכל כיס!

עם 17 שנים בתחום, הניסיון, האמינות והכישרון לא משקרים. כל לקוח מקבל את היחס החם והאישי ביותר, לכל בעיה או תיקון תובל מציג שרירותיות גבוהה וחיוך לאורך כל הדרך.

  • כמה טיפים מתובל לשמירה על הפרגולה והדק שלכם!
  • שמירת הגג נקייה מעלים וקן של ציפורים
  • לשים דגש על הצבע ואחד לחמש שנים לשמור על הצבע.
  • יש לבצע שימור לדק באופן שוטף למניעת נזק בלתי הפיך, לשמירה על הנראות הכללית שלו ולהארכת חייו.
  • כחלק מהליך השימור מתבצעים: ניקוי הדק, מריחה או התזה של חומרים דוחי נוזלים וחרקים, איטום של חורים וסדקים בדק ושימון הדק בשמן מתאים.

צרו קשר: טלפון: 054-5627730

הפייסבוק של עץ הברזל | האתר של עץ הברזל

הכתבה בוצעה ע"י חברת weshow

עמוד האינסטגרם weshow | עמוד הטיקטוק של weshow