טיפוח יוצא דופן: הסוד במספרת FRESH-DOG לכלבים וחתולים

כלב שמטופל נכון יותר יכול להתרגל לסיטואציות כמו מגע באזורים שונים, גובה ורעש - דברים שעלולים להיות פחות נעימים. בנוסף, טיפוח תדיר ומקצועי מאיר את חייו ומעניק לו תחושת נוחות וביטחון, גם במרפאה ובסיטואציות נוספות.
137 צפיות
פרשדוג מספרה לכלבים ביהוד
פרשדוג מספרה לכלבים ביהוד – צולם על ידי Fresh-Dog

מחפשים מקום חם ואוהב לטפח בו את הכלבים והחתולים שלכם? מקום שדואג לבריאות חיית המחמד שלכם? הכירו את FRESH DOG, מספרת הכלבים המעניקה אמבטיה חמה ומפנקת. כאן, אתם תהיו בטוחים שהכלבים והחתולים שלכם יטופלו על ידי צוות מקצועי.

למה חשוב לבחור ספר טוב עבור חיות המחמד שלכם? כי בחירת ספר איכותי היא הצעד הראשון לטיפוח מוצלח. כלב שמטופל נכון יותר יכול להתרגל לסיטואציות כמו מגע באזורים שונים, גובה ורעש – דברים שעלולים להיות פחות נעימים. בנוסף, טיפוח תדיר ומקצועי מאיר את חייו ומעניק לו תחושת נוחות וביטחון, גם במרפאה ובסיטואציות נוספות.

הכירו את יניב – בעל מספרה מובילה לכלבים וחתולים ביהוד. יניב מספר את סיפורו המרתק של הגעתו לעולם הטיפוח הזה. המסע שהוביל אותו לפתיחת המספרה, והקשר האמיץ שהוא מפתח עם חיות המחמד, מספרים סיפור של התמדה, אהבה ורצון לתמוך.

יניב: "כל חיי היו סביבי המון בעלי חיים וכלבים. בנוסף למספרה אני גם מטפל בכלבים שעברו התעללות ועוזר להם במטרה למצוא להם בית חם ואוהב. בעבר היו בבעלותי רשת של בתי קפה ופיצריות, אך האהבה שלי לכלבים גרמה לי לשנות מסלול מחדש ולעסוק במה שמחייה אותי יותר."

איך מכינים את הכלב?

יניב מספר שספרים רבים קושרים את הכלבים שלהם בתהליך, אך הוא מסביר שהוא מכוון לא לעשות את זה. במקום זאת, הוא בוחר לעבוד בצורה חופשית יותר, מאפשרת להם להכיר את הסביבה. התספורת נעשית על שולחן יציב, והתהליך הוא נוח גם עבורו וגם עבור הכלב. יניב מאמין שקשירה מעניקה סטרס ואי נוחות, משפיעה על הספר ועל הכלב, ויכולה להפריע לשיתוף הפעולה ביניהם ולתוצאה הסופית.

"הגישה שלי לטיפוח של כלבים מתבצעת בצורה טיפולית, מקנה להם חוויה איכותית ומשתלמת. המשוב מהלקוחות הוא הכל בשבילי. כאשר כלבים נכנסים למרחב בטוח, הם חווים תחושת חופש וביטחון, המקנים להם בדיוק את מה שהם צריכים. תהליך הטיפול מתחיל בתהליך הכולל התחשבות בצרכיהם." יניב אומר.

מה הכלב/חתול מקבלים בטיפול? יניב מציין:

הטיפול כולל גזירת ציפורניים ,ניקוי פנים ,ריקון בלוטה אנאלית ,ניקוי אוזניים ,כפות רגליים ,מקלחת חמה ומפנקת עם תכשירים המותאמים אישית לכל כלב, תספורת גזע ותספורת לפי בקשת הלקוח.

מה היתרונות שטיפול כזה מעניק? יניב:

הכלב יוצא שמח וחופשי! כשאתם שומרים על שגרת טיפוח קבועה לכלב, אתם מקנים לו יתרון. למה? שמירה על השגרה הזו מונעת את הנשירה הבלתי רצויה בבית, מסייעת למנוע קשרים וראסטות שיכולות לגרום לסבל ולאי נוחות עבורו. בנוסף, השמירה על שגרת טיפוח מסייעת למנוע דלקות ואינפקציות ויכולה לחסוך בצורך בטיפולים רפואיים נוספים." 

אתה מספר גם חתולים? יניב:

כן, אני מעניק טיפול ותספורת גם לחתולים.

מה ההבדלים בין כלבים וחתולים כשהם מגיעים לטיפול? יניב:

כלבים הם מאוד אנרגטיים, הרבה יותר מחתולים. הם צריכים לפרוק אנרגיה לפני הטיפול. בנוסף, "ש מי שחושב שחתולים יותר נקיים מכלבים, כי הם יכולים לנקות את עצמם. אבל אני כמטפל אומר שזה לא נכון בכלל, גם חתולים צריכים טיפוח וגם מקלחת כמו כלבים.

מחירי טיפול ב FRESHDOG מתבצעים לפי גזע הכלב/ה ושגרת הטיפוח

הטיפולים המוצעים:

 • מקלחת חמה ומפנקת
 • שמפו מותאם אישית לכל כלב
 • קרמים מיוחדים להזנת הפרווה
 • טיפוח הפרווה
 • גזירת ציפורניים
 • ניקוי אוזניים, עיניים וכפות רגליים
 • ניקוי בלוטה אנאלית
 • הברשה, רחצה ופתיחת קשרים
 • דילול פרווה והפחתת נשירה
 • תספורת גזע
 • תספורת לפי בקשת הלקוח

ליצירת קשר: 053-355-5570

האינסטגרם של פרשדוג

הפייסבוק של פרשדוג

הכתבה בוצעה ע"י חברת weshow
עמוד האינסטגרם weshow | עמוד הטיקטוק של weshow