פיתוח חדשני של פרופ׳ דב אינגמן הביא למהפכה בעולם הטיפולים בהתקרחות

2,315 צפיות

מכשיר ההריג׳ן, המטפל בהתקרחות וגורם להצמחת שיער, עושה שימוש בטכנולוגיה חדשנית, הרשומה כפטנט, המחדירה יוני אבץ ונחושת לקרקפת. המכשיר מיועד לטיפול ביתי לא פולשני ונטול כאב. משתמשי הטכנולוגיה החדשנית צפויים ליהנות מהצלחה תוך ארבעה חודשים בלבד – או החזר כספי מלא.

בשנים האחרונות תעשיית האסתטיקה והביוטי משלבת כוחות עם עולמות המדע והאקדמיה, ויחד מוצאים שני התחומים פתרונות חדשניים לבעיות ישנות וכואבות. אחד משיתופי הפעולה המרשימים האלה הצליח לשאת פרי בתחום הרגיש של התקרחות, בקרב גברים ונשים.

הריג'ן, טכנולוגיה ישראלית הרשומה כפטנט עולמי לטיפול בנשירת שיער, פותח דווקא על ידי מומחה לפיזיקה גרעינית מהטכניון – פרופ׳ דב אינגמן. יחד עם מומחים נוספים הוא הקים את חברת פיילוג'יקס, שפיתחה טכנולוגיה פורצת דרך להצמחת שיער, הפועלת בכמה מישורים, מסביר אהוד רפאלי, מנכ"ל דימדיקו טכנולוגיות רפואיות, המשווקת את המוצר בישראל: ״המכשיר מפעיל באופן מכני את עור הקרקפת, מעסה ומעורר אותו. במקביל נשלחים פולסים חשמליים המעוררים את זקיקי השיער, ויונים של אבץ ונחושת מוחדרים לקרקפת (האבץ ידוע כמי שמשפר את התמודדות מערכת החיסון עם הורמון ה-DHT, הגורם להתנוונות השיער). בדגם החדש, הריג'ן פרימיום, נוסף גם מנגנון של לייזר רך, שמשפר את קצב החלוקה התאית״.


הפטנט שהושק על ידי חברת פיילוג׳קס, הינו טיפול ביתי פשוט ביותר, לא פולשני, נטול כאב ואורך מספר דקות בלבד ביום, כשהתמדה יום יומית בטיפול מאפשרת לכל אחד ואחת ליהנות מתוצאות חיוביות בתוך ארבעה חודשים בלבד – או להחזר כספי מלא.

אין צורך לעבור טיפולים יקרים בחו״ל

הצלחתה של פעולת המכשיר מעניקה פתרון ודאי לכל אלה שלא מאמינים כי קיים פתרון לבעיית ההתקרחות, לאלה שמוציאים כסף רב על נסיעות לחו״ל כדי לעבור הליכים יקרים, ארוכים ומייגעים, ואלה שפשוט השלימו עם המראה הקירח.

כדי לרכוש את המכשיר, ראשית יש להגיע לבדיקת מעבדה בסניף החברה ברמת השרון. במהלך הבדיקה מודדים את עובי וכמות השיער של הלקוח באזור מסוים לצרכי מעקב. לאחר ארבעה חודשי שימוש, הלקוח חוזר למעבדה ונבדק שוב באותו אזור.

״מי שפעל לפי פרוטוקול השימוש שלנו, השתמש במכשיר מדי יום לכמה דקות ולא זכה לשיפור בעובי ובכמות השיער של 30% לפחות, יוכל להחזיר את המכשיר ולקבל את מלוא כספו בחזרה. גם האבחון מתבצע ללא עלות, ולמעשה אנו מבטיחים תוצאה או החזר כספי", מתחייב רפאלי מתוך אמונה מלאה בטכנולוגיה לה הוא אחראי. ״בניגוד לשיטות אחרות, זוהי שיטה בטוחה שאינה דורשת זמן החלמה, בלי תופעות לוואי, צלקות או טיסות יקרות״, מסכם רפאלי.

קבעו תור לבדיקת מעבדה – הצעד הראשון שלכם להימנע מהתקרחות, לא חוויתם שיפור? כספכם יוחזר במלואו!

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך