לראשונה בישראל – טכנולוגיה של נאס״א תהפוך את פנייך לחלקים ונטולי קמטים רק ב 10 דקות ביום

מכשיר קוסמטיקה ביתי, שמטפל במגוון בעיות אסתטיות בעור הפנים כמו העלמת קמטים, טשטוש צלקות אקנה, הרמה, מתיחה ועוד. 10 דקות ביום של טיפול יעיל, ללא כאבים, ללא תופעות לוואי ועם תוצאות מהירות
27,185 צפיות
המכשיר לטיפולי פנים "נומייר פלוס"

פרי פיתוח מחקר של נאס״א, מביא את העתיד אל טיפולי פנים ביתיים, עם המכשיר המתקדם Numiere Plus, המציע את הטכנולוגיות המתקדמות של מכשירים במכוני הקוסמטיקה בתוך מכשיר ביתי וקומפקטי. המכשיר משווק על ידי חברת Numiere, שקצרה הצלחה רבה עם מכשיר ה-Fat Iron, שמטפל בהעלמת צלוליט, סימני מתיחה ומיצוק העור.

Numiere Plus מעודד את ייצור הקולגן, מחליק קמטים וקימטוטים ומשפר את מראה העור, באמצעות טכנולוגיית הלד, ובו זמנית גם ממריץ את שרירי הפנים באמצעות גירוי חשמלי קצר טווח בזרמי מיקרו (EMS – Micro Current). 
פיתוחו מבוסס על תוצאות מחקר של נאס"א, שנערך במטרה לזרז תהליכי גדילה של צמחי מאכל עבור האסטרונאוטים בחלל. לאחר שהתברר כי השימוש באור לד שיפר משמעותית את גידול הצמחים, נחקר השימוש בטכנולוגיה זו לטיפול בריפוי רקמות. התוצאות המרשימות הובילו לפיתוח של לדים עוצמתיים וחדשניים, המשמשים במגוון טיפולים אסתטיים במכוני הקוסמטיקה.

המכשיר מחטב את שרירי הפנים ומשפר את מראה העור בזמן קצר. הטיפולים מפחיתים באופן משמעותי קמטוטים וקמטים, ממצקים את העור,מטשטשים קמטים וכתמים על העור.

המכשיר הביתי מביא איתו את כל היתרונות המקצועיים והטכנולוגיה המתקדמת, בשילוב שימוש קל וזמין. מגוון הטיפולים שאפשר לבצע איתו, הופכים אותו למכשיר חובה שכל אחת יכולה לשלב בשגרת הטיפוח שלה: ניקוי עמוק של העור, חידוש קולגן וסיבי אלסטין, טשטוש צלקות אקנה, שיפור מרקם העור, שיפור זרימת הדם בפנים למראה עור זוהר וצעיר יותר, חיזוק שרירי הפנים להרמה ומתיחה, החדרת חומרים מזינים לעומק העורו מניעת והעלמת קמטים וקמטוטים

10 דקות ביום של טיפול ביתי ותהני מעור פנים חלק, צעיר וקורן. עכשיו במחיר השקה: 1,590 ש"ח במקום 1,900. הזמיני עכשיו!

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  תרפיה בחשמל ואור: איך זה פועל?
  Numiere Plus משלב שלושה סוגים שונים של אורות לד, המקנים טיפול ממוקד למגוון בעיות אסתטיות:
  לד אדום – חודר לעומק העור ומעורר ייצור קולגן ואלסטין. העור מתחמם בעדינות, וכך חל שיפור בזרימת הדם, פעולה אשר הוכחה קלינית כמפחיתת קמטוטים וקמטים. זהו טיפול מוכח, לא פולשני, מרגיע ומחדש.
  לד ירוק – מטפל בנימים מורחבים, בעור נפול סביב העיניים ומתחתן. השילוב בינו לבין שאר סוגי הלד, מצעיר את העור ומביא רגיעה לעור פגוע.
  לד כחול – מטפל בחיידקים הגורמים לאקנה. הוא חודר לשכבה העליונה מתחת לפני העור, משפר את מראה האקנה ומונע התפרצויות, מפחית דלקות בעור, ויוצר מראה עור ברור ויפה יותר.
  טכנולוגיה נוספת במכשיר היא  EMS Micro Current – גירוי חשמלי קצר טווח בזרמי מיקרו, המשקם את המוליכות החשמלית של העור, מעוררת את טונוס השריר ותורמת לחידוש רקמת שרירי הפנים ולמראה כללי חטוב וחלק יותר של עור הפנים.

  הטיפול הביתי ב-Numiere Plus אינו פולשני, ללא כאב ותופעות לוואי, הוא מחטב את שרירי הפנים ומשפר את מראה העור בזמן קצר. הטיפולים מפחיתים באופן משמעותי קמטוטים וקמטים, ממצקים את העור ומטשטשים כתמים, צלקות אקנה ופגמים נוספים בעור.

   המכשיר מוכח קלינית ואושר על ידי ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי). ניתן לרכוש אותו במחיר השקה של 1,590 ש״ח בלבד, במקום 1,900 ש״ח. למכשיר אחריות לשנתיים, ואם לא תהיי מרוצה ממנו במהלך 90 הימים הראשונים שלאחר הרכישה, תוכלי לקבל החזר כספי.

  גם לך מגיע עור פנים חלק וזוהר

  כבר בתום השימוש הראשון אפשר לראות את התוצאות וליהנות ממראה עור בריא וקורן, ולאחר סדרת טיפולים קצרה ניתן להבחין בשיפור ניכר במראה העור, שהופך לחיוני, מתוח וצעיר יותר. המכשיר יעשה בשבילך את העבודה. כל מה שנשאר לך זה להתחיל עכשיו ולהתמיד כדי ליהנות מהתוצאות. את המכשיר הקומפקטי אפשר פשוט להכניס לתיק, לקחת לאן שרק תרצו, ולהמשיך להשתמש בו בקלות בבית, בדרך למשרד או בחופשה.

   

  10 דקות ביום של טיפול ביתי ותהני מעור פנים חלק, צעיר וקורן. עכשיו במחיר השקה: 1,590 ש"ח במקום 1,900. הזמיני עכשיו!

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך