יותר ויותר ישראלים מטפלים בהצלחה בבעיית ההתקרחות שלהם

7,681 צפיות

עבור מקריחים רבים שהולכים ומאבדים את שיערם מדי יום, לא מדובר בגזרת גורל. מכשיר ההריג'ן הישראלי שעושה מהפכה בעולם, מעורר את התחדשות השיער באמצעות פעולה משולשת. זה הזמן לבדוק האם טיפול במכשיר ההריג׳ן לטיפול ביתי בשיער דליל מתאים גם לכם


מבלי ליטול תרופות או למרוח משחות המבוססות על חומרים כימיים  – מכשיר ההריג׳ן המהפכני לטיפול בשיער דליל והתקרחות, עושה מהפכה בתחום ומחזיר את מצב השיער לכיוון הצמיחה, בקרב רבים שראו במצב הבלורית שלהם מקרה אבוד.

הריג'ן הוא מכשיר רפואי לשימוש ביתי, פרי פיתוח ישראלי ובאישור משרד הבריאות. הוא פועל על הקרקפת בצורה חיצונית בלבד, וללא תופעות לוואי, באמצעות שילוב של 3 פעולות: פעולה חשמלית המעוררת את הזקיקים והעור להתחדשות טבעית, פעולה ביוכימית המזינה את העור באבץ ונחושת, שמשחקים תפקיד חשוב בניטרול הורמון ה DHT הגורם להתקרחות, ופעולה מכאנית המעסה את הקרקפת וממריצה את זרימת הדם לאזור הקרקפת ומזינה את הזקיקים. המכשיר, רשום כפטנט עולמי וזכה להצלחה מחקרית, שהוכיחה עשרות אחוזי שיפור בכמות ועובי השיער, בקרב מאות גברים ונשים:

״כל הסיפור הזה של הקרחה, זה מחלחל לי מבפנים. נמאס לך להיות קירח, נמאס לך להקריח״, מתאר אסף, מורה למתמטיקה בן 29, ״אני רואה איך הייתי לפני, ואיך אני עכשיו. ההפרשים בין התמונות הם לא נורמלים״.

״כשמתחילים כבר לצלם אותך מלמעלה, ואתה רואה את החור הזה של הדילול של שיער, אז אתה באמת לוקח את זה ברצינות״, מתאר דני, עובד ציבור בן 65, את התסכול האישי שלו ממצב השיער, ״ותראו את השיער שלי. הוא לא היה נראה ככה לפני הטיפול״.

מכשיר הריג'ן קלאסיק מעניק לכם הזדמנות להשיב את השיער ואיכות החיים בשימוש יומיומי פשוט ללא תופעות לוואי. לא חוויתם שיפור? כספכם יוחזר במלואו!

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  לפני רכישת המכשיר, תזכו לעבור אבחון של מצב השיער והקרקפת על ידי מאבחן מקצועי, שהוסמך על ידי יצרן המכשיר, ותוכלו לרכוש אותו במידה ונמצאתם מתאימים לטיפול. מהרגע שהמכשיר בידיכם, ולאחר שהתמדתם בשימוש בו במשך מספר דקות מדי יום (בהתאם לאורך השיער וממצאי האבחון), על פי רוב, בתוך מספר חודשים מועט, הטיפול הביתי יבלום את התנוונות השיער, יעורר זקיקי שיער רדומים בעלי פוטנציאל שיקומי, יגביר את אספקת חומרי ההזנה והחמצן אל הזקיקים, ינקה רעלים באמצעות המרצת זרימת הדם וישפר את "תנאי המחייה" של השיער על ידי שיקום ועיבוי עור הקרקפת ושיפור פעילותם של כלי הדם.

  יתרון משמעותי נוסף הוא שניתן חשוב לדעת שלא כל אחד יכול להשתמש בהריג'ן. יש מספר בעיות עור ומחלות שהיצרן ממליץ לחולים בהן לא להשתמש במכשיר, והוא אינו מומלץ לאנשים שההתקרחות שלהם היא בשלב מתקדם (כלומר, קירחים לחלוטין או כמעט לחלוטין). בנוסף, לאלו הסובלים מבעיה בריאותית אקוטית, מומלץ להתייעץ עם הרופא המטפל בטרם ההגעה לפגישת ההתאמה. במכשיר באופן ממוקד באזור הבעייתי. השימוש הינו חוץ גופי ונטול תופעות לוואי. זאת בניגוד לכדורים ותוספים שונים הפועלים על כל הגוף ועשויים לגרום לתופעות לוואי לא רצויות.

  יעיל גם בקרב נשים בעלות שיער דליל

  למרות המקובל לחשוב, נשים רבות בכל הגילאים סובלות גם הן מבעיה של שיער דליל. בני זוג יכולים לחלוק את המכשיר (באמצעות עם ראשי טיפולי נפרדים), כשלכל אחד מהם מותאמת תכנית טיפול ייחודית. ״זה הפריע לי מאוד, סבלתי מזה נורא״, מתארת חווה בת 68 פנסיונרית מקיבוץ בצפון, ״ופה מדובר במכשיר ביתי, אני לא צריכה לנסוע לשום מקום ואני יכולה להשתמש בו לבדי, מתי שאני רוצה, איך אני רוצה, לקחת אותו איתי ואני לא תלויה באף אחד״.

  שיר, סטודנטית צעירה לכלכלה, בת 25 הגיעה לטיפול בהריג'ן אחרי שלא שמה לב לשערה שהלך והדלדל בהדרגה, עד שבוקר אחד התעוררה ופשוט שמה לב שאין שיער, ״הופתעתי לגלות שב-10-15 דק׳ ביום אני פשוט יכולה לקבל את השיער שלי בחזרה״, היא אומרת. גם אסתי, נשואה +3, מספרת על תסכול אישי הולך וגובר בעקבות שיער שהלך ונעלם: ״התרגשתי לראות איך בעקבות הטיפול חזיתי בשיער שלי נולד מחדש״.

  במעמד רכישת מכשיר ההריג׳ן, תעברו בדיקת מעבדה ראשונה, שתשמש כנקודת השוואה למצב השיער לאחר 4 חודשי שימוש, וכן הדרכה על השימוש במכשיר בהתאם למצב השיער והקרקפת שלכם. תוך 4 חודשים מתרחש אצל רוב המטופלים שיפור במצב השיער. היה ולא הגעתם ל-30% שיפור מצרפי בכמות ובעובי השיער לאחר שימוש תקין של 80% מתוכנית הטיפול המומלצת, תהיו זכאים להחזיר את המכשיר ולקבל את כל כספכם בחזרה.

  ״ברגע שאתה מגיע לבדיקה התקופתית אחרי חודשיים-שלושה, ואתה רואה את התמונות של לפני ואחרי, אתה פשוט לא מאמין. זה פשוט בן אדם אחר לגמרי״, מעיד יאיר סטודנט לראיית חשבון בן 28. ״אני ממש רגיש עם השיער שלי. יש לי בלורית זה סימן ההיכר שלי. ביום שזה יעלם אז משהו בי ייעלם גם. כל מי שסקפטי, הייתי ממליץ לו להפסיק להיות סקפטי, כי יש פה פתרון שעובד״, מסכם אלי, יזם בן 27, שהצליח גם הוא לעצור את תהליך ההתקרחות בזכות הטיפול בהריג׳ן.

  מכשיר הריג'ן קלאסיק מעניק לכם הזדמנות להשיב את השיער ואיכות החיים בשימוש יומיומי פשוט ללא תופעות לוואי. לא חוויתם שיפור? כספכם יוחזר במלואו!

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך