סגר, קורונה, חוסר וודאות? דבר אחד ברור – בעוד 4 חודשים השיער שלך יהיה מלא יותר ועבה יותר – בהתחייבות להצלחה או החזר כספי. הפטנט הזה עושה את העבודה ומבטיח תוצאה!

772 צפיות

החדשות הטובות הן שכשיסתיים הסגר, כשתחזור לעבודה, הקרקפת שלך תתמלא בעוד ועוד שיער חדש ובריא, עבה יותר ומלא יותר. ועכשיו – כשיש לך זמן לטפל בעצמך בבית, כל מה שצריך הוא כמה דקות ביום של טיפול – והשיער פשוט נולד מחדש.


עכשיו בכנות – הסגר, הסטראס, הקורונה – הינם גורמים ידועים לנשירה מוגברת של שיער, לדלילות מואצת ולהתקרחות. דווקא עכשיו זו ההזדמנות שלך לטפל בהתקרחות ולהנות משיער בריא מלא ועבה יותר ומהבטחת תוצאה.

התקרחות ודלילות שיער נפוצות בעולם אצל גברים. רובינו נחווה נשירה מוגברת, נסיגת שיער והתקרחות בשלב כזה או אחר של חיינו. זה יקרה באופן מפתיע, בלי שהכנו את עצמנו, בין היתר בגלל גנטיקה, לחץ, גיל, שימוש בתרופות ועוד.

הדרך לאבדן שיער, להתקרחות – די חלקלקה: בוקר אחד אתה מסתרק ומגלה קצת יותר מדי שיער על המברשת; אתה הולך לספר ומבין שוואלה, כבר אין כל כך מה לספר; ומשם הדרך להתקרחות מלאה ולדלילות מלחיצה עשויה להיות קצרה. קצרה מדי. אז אנחנו הולכים לרופאים, לוקחים כדורים, בולעים תוספים, קובעים תורים לכל מיני טיפולים אלטרנטיביים יקרים – ומתאכזבים פעם אחר פעם אחר פעם.

אבל יכול להיות שהגיע הסוף לחיפושים: הכירו את Hairegen Classic – פיתוח טכנולוגי של הסטארט-אפ הישראלי פילוג'יקס, המאפשר טיפול ביתי ועמוק בזקיקי השערה ומבטיח להביא את הסוף להתקרחות ולדלילות – בלי כדורים, בלי קלינקות, בלי טיסות לחו"ל ובלי טיפולים רפואיים מפוקפקים. ואם הטיפול לא עבד? קבלו את כספכם בחזרה!מכשיר הריג'ן קלאסיק מעניק לכם הזדמנות להשיב את השיער ואיכות החיים בשימוש יומיומי פשוט ללא תופעות לוואי. לא חוויתם שיפור? כספכם יוחזר במלואו! כיוון שמדובר במוצר רפואי, מותר להגיע אלינו לאבחון גם בזמן הסגר. השאירו פרטים, בואו לאבחון ללא עלות ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך


  המכשיר הישראלי ששם סוף להתקרחות

  ההריג'ן קלאסיק הוא מכשיר לטיפול ביתי, פרי פיתוח ישראלי, המשלב שלוש פעולות ששמות סוף להתקרחות. הפיתוח הישראלי מבריק בכמה דרכים עיקריות: ראשית, הוא לשימוש ביתי יומיומי, כך שאין צורך ביציאה מהבית לטיפולים, בקביעת תורים ובחיפוש אחר רופאים. הוא נוח לשימוש, נייד, וניתן להשתמש בו בכל עת – ובסביבה הביתית שלכם.

  יתרון משמעותי נוסף הוא שניתן להשתמש במכשיר באופן ממוקד באזור הבעייתי. השימוש הינו חוץ גופי ונטול תופעות לוואי. זאת בניגוד לכדורים ותוספים שונים הפועלים על כל הגוף ועשויים לגרום לתופעות לוואי לא רצויות.

  האפקטיביות של המכשיר נובעת משילוב של מספר שיטות טיפול בו זמנית:

  1. פעולה חשמלית – המעוררת את זקיקי השערה

  2. פעולה ביוכימית – המזינה את עור הקרקפת ביוני אבץ

  3. פעולה מכאנית – המעסה את הקרקפת

  שלושת הפעולות המשולבות האלו משפרות את תנאי הצמיחה של השיער וגורמות לעיבוי השיער הקיים ולצמיחת שיערות נוספות מזקיקי השיער הקיימים וכל זאת ללא תופעות לוואי!  שיפור שניתן לראות ולהרגיש כבר תוך כמה שבועות

  את התוצאות משימוש יומיומי במכשיר אפשר לראות כבר תוך כמה שבועות. את השינוי ניתן לבדוק באופן מדעי ומוכח, ולא רק באמצעות תחושה, בעריכת בדיקת "טריקוסקאן", שהיא בדיקת מעבדה הסופרת וממפה את כמות ועובי השיער, ונערכת במעמד הרכישה. תוך מספר חודשים מרגע תחילת השימוש (בהתאם להוראות היצרן), אפשר להבחין בשינוי ממשי ומפתיע.

  "דימדיקו טכנולוגיות רפואיות בע"מ", החברה המשווקת של מכשיר ההריג'ן קלאסיק, כל כך בטוחה ביעילות המכשיר, עד שהיא מבטיחה 30% שיפור בתוך 4 חודשים בלבד. לא היה שיפור? תקבלו את כספכם בחזרה – כל עוד ביצעתם שימוש תקין של 80% לפחות בהריג'ן קלאסיק, בהתאם להוראות היצרן. נתוני השימוש נשמרים בזיכרון המכשיר.

  השיפור מתבטא בכמות ועובי השיער, אותו ניתן לבדוק באותה בדיקת טריקוסקאן והשוואה לתוצאות הבדיקה בתחילת הטיפול. "מתוך הגינות ויושרה מקצועית, בחרנו להעניק לאלפי הגברים והנשים שניסו ולעיתים אף נכוו משיטות טיפול בבעיות נשירה והתקרחות, את הזכות לרכוש מוצר בראש שקט", מסביר מנכ"ל החברה, אהוד רפאלי, את הצעד.
  "האמון שלנו בטכנולוגיה, איכות הטיפול בפועל כפי שאנו צופים באלפי הלקוחות המרוצים והמרוצות ותוצאות מחקר מדעי מעמיק שפורסם ב 2018 שהוכיח שיפור ממוצע של למעלה מ40% בכמות ועובי השיער על מאות מטופלים בתוך כמה חודשי שימוש יומי וקבוע במכשיר מאפשרים לנו למכור מוצר ללא חשש מהחזר כספי מלא".

  מכשיר הריג'ן קלאסיק מעניק לכם הזדמנות להשיב את השיער ואיכות החיים בשימוש יומיומי פשוט ללא תופעות לוואי. לא חוויתם שיפור? כספכם יוחזר במלואו!השאירו פרטים,  בואו לאבחון ללא עלות המותר גם בתקופה זו ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

   לרכישה התקשרו עכשיו