גיליתי את הדרך היחידה להארכת השיער – שאינה פוגעת בו

2,693 צפיות

אחרי החתונה של אחותי הגדולה, התאהבתי ברעיון של תוספות שיער • הבעיה היא שגיליתי ששיטות ההדבקה שיש היום בשוק הורסות את השיער • ואז מצאתי את השיטה הטבעית שהגשימה לי את החלום של שיער ארוך, שופע ובריא


מאת: מערכת VOOOM


לפני כמה חודשים, אחותי הגדולה התחתנה ובין כל ההכנות והקניות – החלטתי לבצע לכבוד החתונה גם תוספות שיער. השיער שלי היה בארוך קארה, ודי דליל, ותמיד חלמתי על שיער ארוך ושופע יותר.
בדקתי במספרה הקבועה שלי והספריות סיפרו לי שהן עוסקות בהוספת תוספות שיער בשיטת החרוזים. לא הכרתי את השיטה, אך סמכתי על המקצועיות של הספריות וביצעתי את התהליך. נהניתי מאד גם מהשיער המקסים שהיה לי בחתונה וגם מהנראות שלו בכמה החודשים שלאחר החתונה, זה היה בשבילי שינוי מאד משמעותי והרגשתי שהגשמתי את חלומי.

הדבקת תוספות השיער באמצעות חרוזים – הרסה לי את השיער

יום אחד גיליתי שהפעולה שבוצעה באמצעות שיטת החרוזים, גרמה לנזק מאד רציני לשיער שלי בנקודות החיבור שבין השיער שלי לתוספות השיער, כל קבוצות השיער הטבעי באותן נקודות נפגמו ונהרסו, הרגשתי שמדובר בנזק בלתי הפיך. אי אפשר לתאר את הזעזוע ואת מפח הנפש שחוויתי.
שיער הוא פרט חשוב מאד בגוף שלי, זה חלק מהותי בהחצנת הנשיות שלי והעובדה שחלק ממנו הושחת בצורה כה משמעותית, גרם לי לצער ולכעס רב.

חיפשתי פתרון להארכת שיער – שלא גורם לו נזק

אהבתי מאד לראות את עצמי עם שיער ארוך ושופע, אך לאור הניסיון הכושל, ערכתי בדיקה מקיפה של האופציות הקיימות בתחום זה. את שיטת החרוזים פסלתי כמובן והבנתי שגם שיטת ההדבקה באמצעות דבק מזיקה לשיער ולכן פסלתי גם אותה.
שתי השיטות הללו גורמות לשיער המקורי שלי להישבר כך שהן לא צומחות שוב, קבוצות שיער נתלשו ממקומן וכך נוצרו קרחות ושבירות בשיער הטבעי במיקומים שונים ובהן יש חשש שלא תהיה צמיחה מחודשת כפי שהייתה בעבר. כך נוצר מצב שהשיער הטבעי שלי, שממילא הוא דליל, הופך לדליל הרבה יותר.
עם כל הרצון שלי לממש את החלום, אין לי כל כוונה להרוס את השיער עבור הנראות שלי, יפה ומושכת ככל שתהיה.

גיליתי שיש הארכה שלא רק נראית טבעית – היא באמת כזו

במסגרת החיפושים מצאתי את טכנולוגיית הריג'ן. מכשיר לטיפול ביתי המפעיל כמה מנגנוני טיפול טבעיים המחזקים את שורשי השיער ומעבים את השיער. אך זה לא הכל. שימוש יומי קבוע בטכנולוגיה מביא זקיקים רדומים להתחדשות. מבחינתי בחירה בתהליך טבעי, ללא התערבות חיצונית, ללא צורך ביציאה מהבית הלוך ושוב היא המענה הטוב ביותר להחזרת המראה הארוך והטבעי אותו הכרתי.

התוצאה עלתה על כל הציפיות – מהפך מושלם במראה.

רכשתי לעצמי את המכשיר, כל שהייתי צריכה לעשות הוא לטפל בעצמי מספר דקות בכל יום. לאחר כמה שבועות החלתי להרגיש בהבדל ניכר. השיער שלי הרגיש בריא יותר, הנשירה שהייתה משאירה אותותיה בכל הבית פחתה. גם מול המראה התחלתי לראות את השינוי. השביל המרכזי שלרוב הסתרתי נראה מלא יותר, צפוף יותר. המשכתי להשתמש במכשיר באדיקות ממש. כל יום, בתחילת היום מול הטלויזיה או בסוף היום. תהליך נעים, שלא מפריע לשגרה. וככל שהזמן עבר – כך השיער התארך. אך שלא כמו קודם הוא הרגיש עבה הרבה יותר. הקצוות שהורגלתי בהתפצלותן המוקדמת הפסיקו להתפצל. הרגשתי שאני בדרך הנכונה. ולשמחתי – כך היה.
חברות שלי, שלא פגשו אותי מזמן שאלו מה עשיתי לשיער. ניסו לבדוק אם יש לי תוספות שיער, אם עשיתי שזירת שיער. ואני? אמרתי להן "חברות…זה השיער שלי. 100% שלי". לא מאמינות? תמשכו ותראו.

הגשמתי את החלום של שיער ארוך ומלא

הגשמתי את החלום וזו ממש לא קלישאה, אני מרוצה עד הגג, הביטחון העצמי שלי עלה, פתאום אני מקבלת מחמאות ופרגונים מכל הסובבים אותי ולא נעים להודות, אבל גם התחילו לחזר אחרי – הרבה יותר מקודם… שמתי לב שאני מסמיקה פה ושם וזו תחושה נהדרת לקבל כל כך הרבה אהבה אמתית.
הדבר היחיד שעליו אני מצטערת היא העובדה שלא שמעתי קודם על המכשיר הזה ושבמשך שנים הסתפקתי בשיער קצר ודק.

הזדמנות להאריך שיער וגם לעשות מעשה טוב

אחרי שראיתי עד כמה משמעותית התוצאה של שימוש בטכנולוגיה הזו, סיפרתי לחברה טובה על המכשיר והיא החליטה שגם היא בעניין. היא לא הייתה מרוצה מהתוספות שהרכיב לה הספר השכונתי שלה, אז הגענו יחד לדמדיקו טכנולוגיות רפואיות. שם בתהליך של שעה וחצי לערך נבדקה קרקפת ראשה והשיער שלה בטכנולוגיות מתקדמות. לאחר מכן נחשפנו לבעיות ולסיכויים להחזיר לה מראה שיער טבעי ושופע ממש משלה. אך זה לא הכל, רכישת המכשיר מלווה בהבטחה לתוצאה – או החזר כספי מלא. ברור שהיא רכשה. היום? היא מודה לי כל בוקר בתמונות מהממות שלה בתספורת החדשה ובשיער המלא והבריא שלה.

גם את יכולה להחזיר לשיער את השפע והאורך שאהבת. בעצמך ובאמצעות טכנולוגיה טבעית ובטוחה!

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

    לרכישה התקשרו עכשיו