הפטנט הישראלי ששם סוף להתקרחות ולדלילות השיער!

678 צפיות

הפטנט הישראלי ששם סוף להתקרחות יטפל באובדן השיער שלכם בקלות וביעילות. בלי השתלות שיער ובלי לצאת מהבית!


התקרחות ודלילות שיער נפוצות בעולם, הן לגברים והן לנשים. רובינו נחווה נשירה מוגברת, נסיגת שיער והתקרחות בשלב כזה או אחר של חיינו. זה יקרה באופן מפתיע, בלי שהכנו את עצמנו, בין היתר בגלל גנטיקה, שינויים הורמונאליים לחץ, גיל, שימוש בתרופות, לידות, גיל מעבר ועוד.

הדרך לאבדן שיער, להתקרחות – די חלקלקה: בוקר אחד את מסתרקת ומגלה קצת יותר מדי שיער על המברשת; אתה הולך לספר ומבין שוואלה, כבר אין כל כך מה לספר; ומשם הדרך להתקרחות מלאה ולדלילות מלחיצה עשויה להיות קצרה. קצרה מדי. אז אנחנו הולכים לרופאים, לוקחים כדורים, בולעים תוספים, קובעים תורים לכל מיני טיפולים אלטרנטיביים יקרים – ומתאכזבים פעם אחר פעם אחר פעם.

כמו שאומרת מריאל, מעצבת בת 29 שסבלה מדלילות שיער מוגברת: "ככל שהשיער יורד כבר אין לך Bad hair day, כי כל יום הוא יום שיער רע".

אבל יכול להיות שהגיע הסוף לחיפושים: הכירו את Hairegen Classic – פיתוח טכנולוגי של הסטארט-אפ הישראלי פילוג'יקס, המאפשר טיפול ביתי ועמוק בזקיקי השערה ומבטיח להביא את הסוף להתקרחות ולדלילות – בלי כדורים, בלי קלינקות, ובלי טיפולים רפואיים מפוקפקים. ואם הטיפול לא עבד? קבלו את כספכם בחזרה!


  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך  טיפול ביתי משולב של שלוש פעולות ששם סוף להתקרחות

  הפיתוח הישראלי מבריק בכמה דרכים עיקריות: ראשית, הוא לשימוש ביתי יומיומי, כך שאין צורך בקביעת תורים ובחיפוש אחר רופאים. הוא נוח לשימוש, נייד, וניתן להשתמש בו בכל עת – ובסביבה הביתית שלכם. "השימוש בזה יותר קל ופחות מציק משחשבתי", מודה מריאל, מעצבת בת 29 שסבלה מדלילות בשיער. ומטופלת נוספת, פולי, קוסמטיקאית בת 55, מסכימה: "אני עושה את זה בכל לילה במיטה מול הטלוויזיה".

  יתרון משמעותי נוסף הוא שניתן להשתמש במכשיר באופן ממוקד באזור הבעייתי. השימוש הינו חוץ גופי ונטול תופעות לוואי. זאת בניגוד לכדורים ותוספים שונים הפועלים על כל הגוף ועשויים לגרום לתופעות לוואי לא רצויות.

  האפקטיביות של המכשיר נובעת משילוב של מספר שיטות טיפול בו זמנית:

  1. פעולה חשמלית – המעוררת את זקיקי השערה

  2. פעולה ביוכימית – המזינה את עור הקרקפת ביוני אבץ

  3. פעולה מכאנית – המעסה את הקרקפת

  שלושת הפעולות המשולבות האלו משפרות את תנאי הצמיחה של השיער וגורמות לעיבוי השיער הקיים ולצמיחת שיערות נוספות מזקיקי השיער הקיימים וכל זאת ללא תופעות לואי!  "אני צריכה לעכל את זה, זו הצלחה מטורפת!"

  את התוצאות משימוש יומיומי במכשיר אפשר לראות כבר תוך כמה שבועות. את השינוי ניתן לבדוק באופן מדעי ומוכח, ולא רק באמצעות תחושה, בעריכת בדיקת "טריקוסקאן", שהיא בדיקת מעבדה הסופרת וממפה את כמות ועובי השיער, ונערכת במעמד הרכישה.

  תוך מספר חודשים, אפשר להבחין בשינוי ממשי ומפתיע. במקרה של מריאל, לדוגמה, השיפור המצרפי שנבדק באמצעות בדיקת טריקוסקאן הגיע ל-57 אחוז! "אני צריכה לעכל את זה, זו הצלחה מטורפת" היא אמרה כעבור 5 חודשים. גם במקרה של פולי השינוי היה משמעותי: "אני רואה שיש תוצאות ואני בהחלט הולכת לצעוק את זה בכל העולם".

  צפו במסע המלא של מריאל, טל ופולי לשיקום שיערן באמצעות הריג'ן קלאסיק:  לא היה שינוי? קבלו את כספכם בחזרה

  "דימדיקו טכנולוגיות רפואיות בע"מ", החברה המשווקת של מכשיר ההריג'ן קלאסיק, כל כך בטוחה ביעילות המכשיר, עד שהיא מבטיחה 30% שיפור בתוך 4 חודשים בלבד. לא היה שיפור? תקבלו את כספכם בחזרה – כל עוד ביצעתם שימוש תקין של 80% לפחות בהריג'ן קלאסיק, בהתאם להוראות היצרן. נתוני השימוש נשמרים בזיכרון המכשיר.

  השיפור מתבטא בכמות ועובי השיער, אותו ניתן לבדוק באותה בדיקת טריקוסקאן והשוואה לתוצאות הבדיקה בתחילת הטיפול. "מתוך הגינות ויושרה מקצועית, בחרנו להעניק לאלפי הגברים והנשים שניסו ולעיתים אף נכוו משיטות טיפול בבעיות נשירה והתקרחות, את הזכות לרכוש מוצר בראש שקט", מסביר מנכ"ל החברה, אהוד רפאלי, את הצעד. "האמון שלנו בטכנולוגיה, איכות הטיפול בפועל כפי שאנו צופים באלפי הלקוחות המרוצים והמרוצות ותוצאות מחקר מדעי מעמיק שפורסם ב 2018 שהוכיח שיפור ממוצע של למעלה מ40% בכמות ועובי השיער על מאות מטופלים בתוך כמה חודשי שימוש יומי וקבוע במכשיר מאפשרים לנו למכור מוצר ללא חשש מהחזר כספי מלא".

  מכשיר הריג'ן קלאסיק מעניק לכם הזדמנות להשיב את השיער ואיכות החיים בשימוש יומיומי פשוט ללא תופעות לוואי. לא חוויתם שיפור? כספכם יוחזר במלואו!

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך