איך זה שאנשים בני 25, 40 ובני 70 החלו להצמיח שיער טבעי מחדש?

45,520 צפיות

מסע מתקופת המלכה נפרטיטי שסבלה מדלילות שיער ועד היום. מה המסקנות אליהם הגיעו המומחים והמחקרים אודות דלילות שיער והתקרחות בקרב גברים ונשים. 6 דקות של ראיון עם ד״ר זהבה לבר, מומחית ברפואת עור ומין ומדענית, המסבירה מה גרם לצמיחת שיער בקרב נשים וגברים מכל הגלאים – גם בגיל השלישי. ניסוי מפתיע שהותיר את המשתתפים בו פעורי פה

מאת: מערכת VOOOM

6 דקות צפייה בעקבות הפתרון שגרם לנשים וגברים להצמיח שיער. מומחית ברפואת עור ומין ומדענית, דר זהבה לבר, מסבירה

"סוגיית ההתקרחות מטרידה אותנו המון שנים. נוסחאות ראשונות לטיפול בדלילות והתקרחות נמצאו בחפירות ומשויכות למלכה נפרטיטי כ-1350 לפני הספירה. מתברר שהמלכה סבלה מדלילות שיער ומהתקרחות. לאורך השנים, השיער הוא סמל ליופי וכוח ואנשים שמתקרחים משקיעים ממיטב כספם וקונים תכשירים שמבטיחים פתרונות, אבל לרובם אין יעילות מוכחת.

לאדם בוגר יש 70-120 אלף שערות בקרקפת ואנחנו מחליפים 10-15 אלף מתוכן כל שנה. אורך החיים של השערה הוא סביב ארבע שנים וכל זקיק מייצר לאורך חייו 20-25 שערות. אם נושרות לנו 100-110 שערות ביום, זה תקין לחלוטין ומעיד על שיער מלא, אבל יש לנו בגוף הורמון הדיהידרוטסטוסטרון (DHT), שמתחבר לקולטנים בזקיקי השיער וגורם להפרת האיזון בין הצמיחה לנשירה. השיער מתנוון ועובר למנוחה ואז לנשירה. הספקת הדם מופרת ולא מאוזנת, הזקיקים לא מקבלים ויטמינים ומינרלים ומפסיקים לייצר שיער.

השיער שלנו נושר באופן טבעי. אורך חיי כל שערה כ- 4 שנים. זקיק השערה מייצר לאורך כל חייו כ-25 שערות. נשירה של 10-100 שערות ביום נחשבת טבעית. כשקצב הנשירה עולה על קצב צמיחת השיער מתחילה תופעת הדלילות וההתקרחות. אחד הגורמים לכך הוא הורמון ה- הדיהידרוטסטוסטרון (DHT).

כיוון שכל תעשיית הרפואה, הטכנולוגיה והקוסמטיקה ראו את הפוטנציאל הטמון בניסיון לפתור את הבעיה, הם גייסו את מיטב המדענים, במטרה לנטרל את פעולת הדיהידרוטסטוסטרון (DHT) באזור הזה ולהמריץ את זרימת הדם לזקיקים שמייצרים את השערה".

אילו פתרונות ישנם כיום?

"ישנו טיפול תרופתי, שכולל תרופה בשם מינוקסי, שממריצה את זרימת הדם ומאפשרת את המשך תהליך הצמיחה התקין של השערה. העניין הוא שהזקיקים שבקדמת הקרקפת והקודקוד מאוד רגישים להורמון הזה, ואילו בקרקפת האחורית זה לא המצב. מכאן נוצר הפתרון הנוסף – השתלות משיער שנמצא בקרקפת האחורית. הפתרון התרופתי נותן תוצאות, אבל יש לו תופעות לוואי ולהשתלה יש צלקות ואין הצלחה של 100 אחוז, וזה תהליך פולשני".

ומה גרם להצמחת שיער בקרב נשים וגברים כמעט בכל הגלאים?

"יש מכשיר בשם הריג'ן, שנכנס לשוק לפני כחמש שנים ומשלב טכנולוגיות שהוכח במחקרים שכל אחת מהן יודעת לבצע ריפוי ושיקום של העור וזקיקי השיער – גירוי מכני, גירוי חשמלי, גירוי פוטודינמי (לייזר רך) וגירוי ביומכני. הבשורה הגדולה במכשיר הזה היא שניסו אותו על מגוון גילאים, מ-25 ועד למעלה מ-80 וגם המבוגרים ביותר ראו תוצאות טובות מאוד וזו אכן בשורה משמחת לכל מי שסובל מנשירה, דלילות או התקרחות ".

מכשיר הריג'ן קלאסיק מעניק לכם הזדמנות להשיב את השיער ואיכות החיים בשימוש יומיומי פשוט ללא תופעות לוואי. לא חוויתם שיפור? כספכם יוחזר במלואו!

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  ניסו את המכשיר ועדים לתוצאות. מומלץ לצפות:

  Hairegen Classic שיער נולד מחדש, נתן ליוסי פתרון לבעיית ההתקרחות ודילול שיער:

   

  הדסה מספרת על שיפור בקדמת הראש בתוך 4 חודשים:

   

  שלומי מציג תוצאות מדהימות בתוך 6 חודשים:

   

  רגע לפני השתלת שיער, דותן מציג שיפור של 50% בפחות מ-4 חודשים:

   

  האם כל אחד ואחת יכולים להצמיח שיער מחדש?

  לא תמיד. הצמחת שיער מחייבת זקיקי שיער חיים. זקיקי שיער פעילים או זקיקי שיער במצב רדום. זיהוי של מצב הזקיקים מחייב בדיקה ואבחון. בבדיקה זו, מערכת ממוחשבת מזהה בדיוק את מצב השיער, עובי השיער ופוטנציאל העיבוי והצמיחה המחודשת. האבחון מתבצע ללא עלות ומכשיר ההריג'ן נמכר עם הבטחה לתוצאה. אי הגעה לתוצאה מקנה ללקוחות זכות להחזר כספי מלא בתום תקופה של 4 חודשי שימוש יומי קבוע במכשיר.

  מכשיר הריג'ן קלאסיק מעניק לכם הזדמנות להשיב את השיער ואיכות החיים בשימוש יומיומי פשוט ללא תופעות לוואי. לא חוויתם שיפור? כספכם יוחזר במלואו!

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך