7 מיתוסים על אובדן שיער שצריכים להיעלם – בניגוד לשיער שלכם

809 צפיות

כולנו מאבדים שיער ברמה זו או אחרת, כולנו מודאגים מלאבד את השיער שלנו ברמה זו או אחרת, ואז כולנו מודאגים שהדאגות שלנו מלאבד שיער מזרזות את איבוד השיער. אבל בתוך כל הסטרס הזה יש גם חדשות טובות – רוב הסיבות שבגללן אתם חושבים שהשיער שלכם נעלם, בכלל לא נכונות!

מה שבאמת מדאיג בדאגות לגבי אובדן השיער, הוא שהן גורמות לכם לחשוב שאין פתרון יעיל לאובדן השיער, ויש כזה! אז מאילו דאגות אתם צריכים להשתחרר כמה שיותר מהר ומהו הפתרון?

1. חפיפות תכופות גורמות לנשירת שיער

מיתוס – חפיפה על ידי שמפו איכותי אינה גורמת לנשירת שיער אלא גורמת המרצת זרימת הדם באזור הראש ומשפרת את היגיינת הקרקפת. המיתוס נובע מכך שאנשים רואים שיערות מיותמות על רצפת המקלחת בסוף החפיפה, אך מדובר בשיערות שהיו אמורות לנשור בכל מקרה.

2. מתח הוא הגורם העיקרי לנשירת שיער

זה אולי המיתוס הגדול ביותר, ואחד המורכבים בהם, כי התמודדות עם טראומות, משברים אישיים, מחלה ועליה/ירידה קיצונית במשקל כן יכולים להוביל לנשירת שיער מוגברת או לצמיחה דלילה שלו, אבל הם ממש לא הגורמים היחידים. יש לנו כאן עניין עם גנטיקה, אל תשכחו. החדשות הטובות הן שניתן לטפל במתח במגוון דרכים שיטיבו עם הגוף שלכם, וגם עם השיער.

3. כובעי מצחיה וכיפות "חונקים" את הקרקפת ולכן גורמים גם לאובדן שיער

מה בא קודם, הכובע או המפרצים? אם אתם מתייעצים עם דוקטור גוגל, יתכן וקבלתם חוות דעת (מוטעית) שכובעים הדוקים כמו כובעי מצחיה וכיסויי ראש אחרים מונעים מהקרקפת לקבל חמצן ולכן מגבירים את אובדן השיער. אבל האמת היא שכדי לאבד את השיער כתוצאה מחבישת כובע מצחיה, תצטרכו להדק אותו כל כך עד שלא תוכלו לחבוש אותו מלכתחילה.

4. אם נגלח את השיער, השיער החדש שיצמח יהיה חזק יותר

נופ. חוזק השיער תלוי בזקיק השערה שנמצא בתוך הקרקפת, ולא אכפת לו אם השיער שלנו מגולח, קצר או ארוך. סיפרו לכם ששיער ארוך מחליש את זקיקי השיער כי הוא מושך אותם? הטעו אתכם.

5. זו אשמתה של אמא

חצי מיתוס – פעם חשבו שאם אתה רוצה לנבא את עתיד השיער שלך, אתה צריך לבדוק מה מצב השיער של סבא שלך מצד אמא. אם השיער שלו היה שופע – סבבה לך, אם לא – באסה לך. אבל מסתבר שזה פשוט לא נכון ותפסיקו כבר להאשים את אמא שלכם בכל דבר.

ג'ושוע זייכנר, מנהל מח' מחקר קוסמטי וקליני בדרמטולוגיה בבית-החולים "הר סיני" בניו-יורק מסביר: "צפיפות שיער היא תכונה פוליגנית. כלומר – הגנים של שני הצדדים של המשפחה שלך אחראים עליה. אז מומלץ להסתכל על מצב השיער של ההורים, הסבים והאחים שלכם מכל הצדדים. אם מישהו מהם החל לאבד שיער בגיל צעיר, יתכן וזה יגיע גם אליכם בשלב כלשהו".

6. אובדן שיער מתרחש רק אחרי גיל 30

מיתוס – אובדן שיער מתחיל בגיל ההתבגרות כשהגוף מתחיל לייצר טוסטסטרון. עם השנים שחולפות אנחנו רואים שגיל תחילת ההתקרחות הולך ונעשה צעיר יותר. מחקרים מראים כי אתם אף פעם לא צעירים מדי כדי להתחיל לאבד את השיער שלכם. אם אתם נושאים את הנטייה הגנטית הזאת, אתם יכולים לחוש באובדן עוד לפני שהגעתם לגיל 20. אם לא תהיו מספיק עירניים, הדלילות תמשיך ותהפוך לכרונית ומתקדמת.

7. השתלת שיער היא הפתרון האולטימטיבי לנשירת שיער

זה אולי המיתוס הגדול ביותר לגבי הטיפול באובדן שיער – השתלת שיער יכולה להשלים שיער במקום בו אבד לחלוטין אך אינה יכולה לטפל בהמשך תהליך ההתקרחות. ישנן הרבה מגבלות ואילוצים בהשתלות שיער והיא אינה מומלצת לאנשים שנמצאים במהלך התקרחות פעילה וחזקה. על אף שהשתלת שיער היא פרוצדורה מאוד מוצלחת למי שמתאים לה, מדובר בטיפול כירורגי פולשני, על כל המשתמע מכך.

נרגעתם? עכשיו הגיע הזמן לפתרון לאובדן השיער

אז כן, נפלתם קורבן לגנטיקה לא מוצלחת, השיער שלכם נושר והדבר היחיד שעוצר אותו הוא הרצפה. תתעודדו! יש דרך לבלום את השעון וגם להחזיר אותו במדיה מסוימת. הפתרון החדשני בתחום הצמחת השיער הוא לא פתרון קסם, אז אם אתם יודעים שזה תהליך שמצריך זמן והשקעה ומוכנים לתוצאות האיכותיות שלו – המשיכו לקרוא, זה ישתלם לכם.

הפתרון הטכנולוגי החדש של חברת דימדיקו – Hairegen classicשהוכח לאחרונה ופורסם בכתב העת המדעי MADRIDGE מצביע על שיפור מצרפי של למעלה מ40% בכמות ועובי השיער במאות מטופלים (נשים וגברים) שהשתמשו במכשיר יום יום, במשך כמה חודשים. המחקר הוכיח ממוצעת די דומה בין נשים וגברים. שיפור גבוה מזה נצפה דווקא באנשים מבוגרים יותר.

המכשיר משלב 3 מנגנוני טיפול הבולמים ביעילות את אובדן השיער, מנטרלים את הגורמים שהביאו למזעור זקיקי השיער ומעודדים את צמיחתו מחדש. הוא מעורר זקיקי שיער רדומים, מעבה את השיער הקיים ובולם את תהליך ההתנוונות.

כיצד המכשיר עובד על זקיקי השיער באמצעות 3 פעולות משולבות? ממש כך:

מכשיר ה-Hairegen classic הוא פטנט עולמי רשום שמאפשר לכם להשתמש בו בבית שלכם, ללא תופעות לוואי וכמה דקות ביום – בהתאם לסוג השיער שלכם. במידה והשתמשתם בו על פי ההוראות ולא ראיתם שיפור מצרפי של 30% בעובי השיער ובכמותו תוך 4 חודשים, תקבלו את הכסף שלכם בחזרה בהתחייבות חוזית*.

רוצים לעצור את אובדן השיער בדרך היעילה, ההוגנת והמשתלמת ביותר כיום? השאירו את פרטיכם ואנחנו נסייע לכם להחזיר את השעון לאחור >>

* שיפור מצרפי בכמות השיער הכוללת ובכמות השיער הטרמינלי (השיערות העבות), בהתחייבות לשימוש תקין של 80% לפחות בתכנית האישית שנקבעה.

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך