פיתוח אמריקאי שיגרום לכם לנשום לרווחה בחללים סגורים

1,106 צפיות

ישראל, המובילה העולמית במירוץ חיסוני הקורונה, היא גם בין הראשונות שבה משווקת מערכת טיהור האוויר החכמה של GPS, שמפרקת וירוסים וחיידקים והופכת מקומות סגורים ומלאים באנשים לבטוחים יותר. אחרי הבית הלבן, המשרדים של גוגל ואלפי מוסדות רפואה וחינוך, הטכנולוגיה מגיעה כעת גם לחללים פרטיים וציבוריים בארץ.מאת: מערכת VOOOM


כולנו השארנו מאחורינו את שנת 2020 ואנו מתחילים לחזור לעצמנו לאט לאט, אבל לא בדיוק לאותה מציאות. פתאום כולנו שמים לב לאוויר שמסביבנו, בעיקר במקומות סגורים, חשוב לנו לדעת ממה מורכב האוויר שאנו נושמים ועד כמה הוא מסוכן לנו.

עוד לפני שהגיעה הקורונה וגרמה לכולנו להבין עד כמה אוויר נקי הוא קריטי, הפכה חברת Global Plasma Solutions למובילה בעולם בתחום טיהור אוויר. מערכת GPS נחשבת היום לטובה והחכמה ביותר בעולם, עם יעילות מוכחת בנטרול COVID-19 בחללים סגורים. עד היום היא הותקנה בלמעלה מ-300,000 בתי עסק ומוסדות בארה"ב, ביניהם הבית הלבן, מלונות הייאט ומשרדי גוגל, והיא פועלת ביעילות כבר למעלה מ-10 שנים.

המערכת המיוצרת בארה״ב ומאושרת על פי התקנים המחמירים בתחום (בדיקה במעבדה מאושרת של FDA הוכיחה את היעילות כנגד COVID19, לתוצאות מעבדה), פועלת באמצעות פיתוח טכנולוגי המוגן בפטנט. היא משחררת לחלל כמות אדירה של יונים טבעיים חיוביים ושליליים, ממש כמו אלה הנמצאים בטבע (בחוף הים, נחלים, מפלי מים טבעיים וכד׳). היונים מפרקים את מולקולת המימן שעל מעטפת החיידק, הווירוס או הפטריה וממיתה אותם.

החשיבות בהתקנת מערכת GPS בבתי עסק, מקומות עבודה ומוסדות חינוך בימים אלה היא קריטית. מערכת טיהור האוויר החכמה מאפשרת חזרה בטוחה יותר לשגרה, כשעובדים יכולים להגיע למקום העבודה, ילדים יכולים לחזור לכיתות הלימוד, לקוחות יכולים להיכנס לחנויות ובתי עסק ולשהות בחללים סגורים, כמו קניונים, חדרי כושר, תיאטראות ומסעדות בצורה בטוחה יותר וללא חשש. התקנת מערכת GPS גם תורמת לדימוי החיובי של העסקים והמוסדות, שדואגים לבריאות העובדים והלקוחות.

 

מניעת התפשטות קורונה באוויר ועל גבי משטחים

יעילות המערכת החכמה, נבדקה מעבדתית וניסויי שטח הוכיחו שהיא מצליחה למנוע התפשטות מחלות, מגנה מפני וירוסים וחיידקים הנישאים באוויר, כמו גם מפני אלו הנמצאים על גבי משטחים, ומהווה הגנה מפני וירוסים ומחלות נוספות. המערכת האקטיבית תוקפת את הנגיף מהרגע הראשון שנפלט לאוויר והדשבורדים של חברת RadGreen שהותקנו במערכת לבדיקת איכות האוויר, מצאו כי היא מנקה את האוויר מחלקיקים מרחפים וחומרים נדיפים ומונעת התפתחות עובש במרחב הנשימתי. היא מפחיתה תגובות אלרגיות מנקה את האוויר מאבק וגזים נדיפים, וכך משפרת את איכות הנשימה. חשוב לציין כי המערכת מותקנת על גבי מערכת האוורור או המיזוג הקיימת, וכך מגנה באופן אקטיבי ורציף על החלל. היא אינה פולטת גז אוזון ואופן הפעולה שלה אינו פוגע בבריאות השוהים בחלל.

כך למעשה מעסיקים יוכלו לאפשר נוכחות של עובדים רבים בחלל סגור, ולהשיב אותם למשרדים כשהם מבטיחים להם סביבת עבודה בטוחה. גם ההגעה לחדרי כושר, מסעדות, קניונים ומוסדות חינוך הופכת לבטוחה יותר ומורידה את אחוז הדאגה בקרב כל שכבות הגיל.

ל-GPS יתרון כלכלי ברור, משום שמדובר במערכת טיהור אוויר בעלת מנגנון ניקוי עצמי, ללא צורך בתחזוקה שוטפת או הוצאות נלוות, בעלות חד פעמית וללא החלפת רכיבים. כאמור, המערכת הותקנה בהצלחה במאות אלפי חללים סגורים ברחבי העולם ובארה״ב, בין היתר במתקני ממשל, אלפי בתי חולים ומוסדות רפואיים, מתקנים צבאיים, מוסדות חינוך, מלונות, מרכזים מסחריים ואפילו מטוסים ורכבות.

  למידע נוסף על טיהור האוויר במקום העבודה שלכם תמלאו פרטים בטופס למטה
  או תחייגו ל: 077-8053591

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  גם בישראל מתקינים את מערכות טיהור האוויר GPS

  במקביל להיותה מובילה בעולם במירוץ החיסונים, ישראל היא גם בין המדינות הראשונות שבה משווקת מערכת GPS. המערכת החכמה הותקנה כבר במקומות עבודה כמו משרדי ממשלה, באוניברסיטה העברית בירושלים, במשרדי אפריקה ישראל, בסניפי בנק דיסקונט ועוד, וכן במקומות נותני שירות כמו חדרי כושר (ביניהם כל מועדוני הולמס פלייס), מרפאות, מספרות ועוד.
  מערכת GPS חיונית במיוחד בתקופה זו בה המשק חוזר אט אט לשגרה, ומתאפשרים מפגשים והתקהלויות במקומות סגורים וחזרה למקומות העבודה, כמו אירועי תרבות וספורט בחללים סגורים, קניונים, חנויות, משרדים ובקרוב גם אירועים משפחתיים עם פתיחת אולמות האירועים. קיום אירועים ומפגשים במקומות בהם מותקנת מערכת טיהור אוויר חכמה, היעילה גם בנטרול וירוס COVID19, מאפשרת מציאות בטוחה יותר ומהנה יותר.

   למידע נוסף על טיהור האוויר במקום העבודה שלכם תמלאו פרטים בטופס למטה
   או תחייגו ל: 077-8053591

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך