מעכשיו באמת כל מה שצריך זה bitcard

לצד האפליקציה והארנק הדיגיטלי, משיקה bit כרטיס אשראי חדש - תוך 3 דקות בלבד תוכלו להנפיק בעצמכם כרטיס אשראי חוץ בנקאי, עם מסגרת אשראי נוספת, הטבות בשווי של עד 500 ש״ח, פטור מדמי כרטיס ועוד מגוון הטבות מפנקות
567 צפיות

מאז ומתמיד חיפש הצרכן רווחה כלכלית ונוחות, והנה מגיע כרטיס האשראי החדש של bit ועושה בדיוק את זה – עם הרבה יותר אפשרויות תשלום, מסגרת אשראי נוספת והנפקה ב-3 דקות בלבד, באמצעות האפליקציה.

אפליקציית bit, שהובילה מהפכה בעולם העברות הכספים בישראל והפכה לפלטפורמה מספר 1 בתחום, מאפשרת לכם עכשיו לשלם גם באשראי, זאת בנוסף להעברות בין אנשים, תשלום באתרי מסחר ואפליקציות, תשלום לעסקים קטנים ותשלום ב-tap עם הארנק הדיגיטלי. bitcard הוא כרטיס חוץ בנקאי של חברת כאל, המתאים ללקוחות כל הבנקים ומגיע עם מסגרת אשראי נוספת (ללקוחות שאין ברשותם כרטיס אשראי נוסף של כאל), בנוסף למסגרות האשראי הקיימות שלכם, מה שמגדיל באופן מיידי את יכולות השופינג שלכם.

ההטבות כוללות שוברים בשתי פעילויות בשווי של עד 250 ש״ח לבזבוזים באפליקציית המתנות הפופולרית Buyme, ובנוסף גם 10% הנחה לשירותים, מותגים ומקומות בילוי מובילים ונחשקים, בשווי של עד 250 ש״ח לשנה. גט, סטורי, גוד פארם, ארומה תל אביב, גולף וסטימצקי, הם רק חלק מהשמות והעסקים שכלולים בדיל, וההטבה הכי אטרקטיבית היא 10 אחוזי ההנחה שמקבלים ב-WOLT

תהליך ההנפקה של כרטיס האשראי הוא פשוט וקל, בלי טפסים ובלי בזבוז זמן. נכנסים לאפליקציית bit, לוחצים על כפתור bitcard בראש המסך, ממלאים את הפרטים אישיים, מצלמים תעודה מזהה (במידה ויש לכם כבר כרטיס אשראי של כאל תוכלו לדלג על השלב הזה) וחותמים. כרטיס האשראי עם המספר שלו מתעדכן תוך דקות באפליקציה ומאותו רגע תוכלו להשתמש בו לקניות באינטרנט או בחנויות פיזיות ב-tap עם האפליקציה (את פרטי הכרטיס תוכלו לראות באפליקציית bit) הכרטיס הפיזי יישלח לביתכם תוך 5 ימי עסקים.
עם כרטיס האשראי החדש, אפליקציית bit הופכת למרכז שליטה ומעקב אחר כל ההוצאות. גם אם העברתם או קיבלתם כסף, שילמתם עם הארנק הדיגיטלי או בכרטיס האשראי, כל החיובים והזיכויים מופיעים באפליקציית bit. כן, גם התשלומים לבייביסטר ולעוזרת.

מרכז שליטה על ההוצאות.

רוצים 10% הנחה ל -WOLT ו -GETT? (עד 250 ₪ בשנה ) 3 דקות ויש לכם bitcard – לחצו כאן

בכפוף לתנאי החברה

קבלו הטבות בשווי של עד 500 ש״ח
לאחר שתנפיקו ותעשו שימוש בכרטיס תוכלו לקבל הטבות בשווי של עד 500 ש״ח (בכפוף לתקנון החברה שדאגנו גם אותו להעלות בפניכם פה למטה, בתחתית בסיום הכתבה). ההטבות כוללות שוברים בשתי פעילויות בשווי של עד 250 ש״ח לבזבוזים באפליקציית המתנות הפופולרית Buyme, ובנוסף גם 10% הנחה לשירותים, מותגים ומקומות בילוי מובילים ונחשקים, בשווי של עד 250 ש״ח לשנה. גט, סטורי, גוד פארם, ארומה תל אביב, גולף וסטימצקי, הם רק חלק מהשמות והעסקים שכלולים בדיל, וההטבה הכי אטרקטיבית היא 10 אחוזי ההנחה שמקבלים ב-WOLT, אז אם בא לכם לקבל הנחה על שמבורכ מאישטבח, המבורגר מטפטף מהמלוכלך של אייל שני, או ארוחת ערב מפנקת מטאיזו, זה ללא ספק הכרטיס עבורכם.

10% הנחה על שליחויות ב-WOLT (עד 250 ₪ בשנה)

לכל הטוב הזה, תוסיפו גם שנתיים ללא תשלום דמי כרטיס
 מה שהופך את העסקה למשתלמת במיוחד. אוהבי השופינג באתרים בחו״ל ייהנו מפריסה אוטומטית ונוחה של כל הקניות לשלושה תשלומים ללא ריבית – אתם גם יכולים להמיר קניות לנקודות במסגרת הנוסע המתמיד של אל על, ובפעם הבאה שתטוסו לחו״ל, לא משנה עם איזו חברה, תקבלו גם 5 ימי ביטוח נסיעות חינם. ולכך תוסיפו גם את חנות החוויות של כאל .
אורח חיים מתקדם שמנוהל מהטלפון הנייד, מחייב גם כרטיס אשראי חדשני תואם. ככזה הוא גם זוכה לעיצוב נקי וחדשני המודפס לאורך ולא לרוחב, ממש כמו סמארטפון. גם חדשני, גם בא עם הטבות שוות וגם מעוצב – והכל ב-3 דקות עבודה.

רוצים 10% הנחה ל -WOLT ו -GETT? (עד 250 ₪ בשנה ) 3 דקות ויש לכם bitcard – לחצו כאן


למנפיקים bitcard: אי עמידה בפרעון ההלוואה או האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.המלווה: כרטיס אשראי לישראל בע"מ (כאל). הנפקה ע"י כאל ע"פ שיקול דעתה ובאחריותה, על הנפקה והשימוש בכרטיס יחולו "תנאי הסכם ההצטרפות לקבלת כרטיס אשראי" של כאל.*שובי חברת buyme עד 250 ש"ח במצטבר ובכפוף להנפקה ו/או שימוש***10% בבתי עסק המשתתפים ועד 250 ש"ח בשנה מצטבר ללקוח. מותנה בשימוש בכרטיס. הזכאות להטבות או חלקן למנפיקים ועושים שימוש בתקופת המבצע ובכפוף לתנאי התקנונים באתר כאל והבנק. השימוש בביט כפוף לתנאי שימוש.