ìäåñéó ùåøä ùì lead áãó úåãä

מי שומר על חייכם בכביש?

168 צפיות

בשנים האחרונות בישראל, חלה עלייה חדה במספר ההרוגים והפצועים בתאונות הדרכים. האם אתם עושים הכל בכדי לשמור על עצמכם בכביש וכיצד תוכלו למנוע את התאונה הבאה?

אתם בוודאי מכירים את הסיטואציה: אתם נכנסים לאוטו, בסוף יום עבודה מתיש והמחשבות מתחילות להתגנב לראש: לא קניתם לבת הזוג מתנה לט"ו באב, צריך להכין עוגה לגן של הילד ומה בדיוק חשבתם לעצמכם כשחתמתם על המשכנתא הגבוהה ההיא?!
נוסיף לכך את העובדה כי לעיתים קרובות אנו נוהגים עצבניים, עייפים, נתונים להסחותיו של הסמארטפון שלנו ונקבל מלכודת מוות לתפארת.
ואכן, הסטטיסטיקה עגומה: בשנה החולפת (2016) חלה עלייה של כ-3% במספר ההרוגים בהשוואה לתקופה המקבילה בשנה הקודמת. נתון מדאיג הדורש התייחסות בחומרה.

אם כך, כיצד נוכל להמנע מלהכנס לסטטיסטיקה?
בשנים האחרונות, הצהירה גוגל כי היא עומלת על פיתוחה של מכונית הנוסעת ללא כל צורך בתפעול אקטיבי של נהג, כך שלא רחוק היום בו נוכל להניח את הראש לאחור במהלך הנסיעה ופשוט… להנות מהנוף.
עד אז, נוכל להנות מההתקדמות הטכנוטלוגית המשמעותית שחלה בשנים האחרונות בכל הנוגע למערכות התרעה וסיוע בנהיגה בטוחה. מערכות אלו זוכות לפופולאריות רבה ברחבי העולם וחברות הרכב רבות כבר אימצו את השינוי והחלו למכור מכוניות בעלות מערכות התרעה מובנות.
מה זה בדיוק?
מדובר בפיתוח ישראלי אשר זוכה להצלחה מסחררת ברחבי העולם.
המוצר הינו קופסא קטנה וחכמה בעלת טכנולוגיה מתקדמת שמטרתה היא למנוע את תאונת הדרכים הבאה שלכם.
על הדרך, היא גם תחסוך לכם לא מעט כסף.
איך זה עובד?
במכשיר רובוטי קטן אשר יותקן ברכבכם, ישנה מערכת משוכללת הכוללת רדאר שחיישניו הרגישים מסוגלים לזהות סכנת תאונה כבר ממרחק של 140 (!) מטרים ולהתריע עליה.
למעשה, הרדאר מקבל בכל זמן הנסיעה נתוני זמן אמת מהכביש ומזהיר אתכם מכל סכנה שעלולה להפריע ולהכנס לנתיב נסיעתכם: מכוניות אחרות ורוכבי אופניים.                                                                                                                                 התרעת המערכת תסיט את תשומת לבכם לסכנה הקריבה ובכך למעשה תמנעו את התאונה שעלולה לקרות.

אילו עוד יתרונות ישנם במערכת? לא מעט:

1. זוכרים שאמרנו שהמערכת תחסוך לכם כסף? מחירי הביטוח לרכב ירדו בעקבות ירידת כמות התאונות של מכוניות בהן מותקנת המערכת. משרד התחבורה אישר את הורדת דמי הביטוח לבעלי מערכות התראה ופועל לסבסודן של מערכות אלו, מתוך הבנה שהכביש הינו מקום בטוח יותר בזכותן.
2. המערכת מותאמת אישית לכל נהג, כך שבין אם אתה אדם מבוגר או נהג חדש- תותאם עבורך מערכת מסויימת שתענה על כל צרכיך.
3. הכביש חשוך וגשם זלעפות בחוץ? אל דאגה! הרובוט הקטן עדיין רואה מצויין. למעשה, גם בערפל, גשמים ודרכים משובשות חושיו ממשיכים להיות חדים.
4. כיוון שלא נולדנו עם עיניים בגב, אין לנו את היכולות הפיסיות לסרוק ולדעת מה קורה מכל צדדינו. המערכת סורקת את כל הכיוונים, כולל השטחים המתים ואינה מפספסת שום סנטימטר.
5. המערכת לא תתריע רק על מכוניות העלולות לגרום לתאונה- היא תתריע גם על הורה עם עגלת תינוק וילד הרוכב על קורקינט , כך שביכולתה להגן על כל גורם מסכן ומסתכן בסביבת המכונית.
6. מחירי המוצר הינם נוחים ולא גבוהים ביחס לשכלול הטכנולוגי אותו הם מציעים.

לבדיקת התאמת המערכת לרכבכם, מלאו את הפרטים ונציג מומחה יחזור אליכם


    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך