מתחתנים בקרוב? הכירו – מערכת אירועים מהפכנית שתהפוך כל חתונה להצלחה

246 צפיות

בישראל נערכות מדי שנה כ- 50 אלף חתונות. הישראלים ידועים בחיבתם לטקס המרגש ולא מהססים להשקיע באירוע את מיטב כספם. כדי שתוכלו בסוף החתונה להתרווח אחורה, לחייך ולהגיד "איזו חתונה מדהימה הייתה לנו!", אתם חייבים להכיר את האפליקצייה של UCHOOSE – מערכת אירועים חכמה שעוזרת לכם לארגן את החתונה

תכנון והפקת חתונה, כידוע, הם עסק המצריך זמן רב ואנרגיה ויש במשוואה נתון נוסף שאינו מקל על ההכנות: לפי מחקרים, 29% ממשפחותיהם של הזוגות המאורסים יתערבו להם בשלב ההכנות לחתונה וינסו להשפיע על אופי האירוע. תוסיפו לכך את ההתרגשות והמתחים הטבעיים שפוקדים כל זוג לפני יומם הגדול ותקבלו תקופה מורטת עצבים והרבה כאב ראש…

בדיוק מסיבה זו, חברת UCHOOSE השיקה לאחרונה מערכת אירועים מהפכנית וחכמה שמטרתה להקל עליכם עם ההכנות לחגיגה ותאפשר לכם לערב את בני המשפחה והחברים בצורה אידיאלית.

מדובר באפליקציה לסמארטפון, המאפשרת למוזמני האירוע לקבל הזמנות דיגיטליות לאירוע ולאשר הגעה, לנווט את דרכם לאירוע ואפילו… לבחור את המוסיקה שתתנגן במהלך האירוע! כמובן שהשליטה הסופית על אופי האירוע איננה חומקת מידיכם, אבל בצורה זו ניתן לשלב את כל מי שמעוניין בצורה נעימה ומכבדת.

בלי ריבים. בלי מתחים. בלי כאב ראש.

איך זה עובד?

בתום תהליך קצרצר של רישום ותשלום תוכלו לפתוח אירוע במערכת האירועים ולשלוח לאורחים שלכם הזמנה להורדת אפליקצית UCHOOSE  לסמארטפון שלהם. מספר שניות לאחר שילחץ האורח שלכם על הלינק שבהזמנה, הוא יוכל להתחבר לאירוע שלכם ומיד לעשות שימוש בכל הפיצ'רים בדרך כיפית וקלילה.

הזמנות ואישורי הגעה: ההזמנה הדיגיטלית שלכם עם פרטי האירוע כגון מועד ומיקום האירוע לצד טקסט חופשי ותמונות לבחירתכם, ניתנת לצפייה ע"י כל המוזמנים שלכם, שיכולים לעדכן בזמן אמת ובצורה פשוטה, סטטוס הגעה.

בחירת מוסיקה: כאמור, המערכת מאפשרת למוזמנים שלכם לבחור את השירים וסגנון המוסיקה לאירוע בצורה נוחה, באמצעות כלים רבים הנמצאים לרשותם: רשימת שירים אינסופית, המלצות מערכת ואפילו רשימת השירים שאתם הרכבתם מבעוד מועד.

UCHOOSE מציגה לכם ולאורחים שלכם את מצב הבחירות המוסיקליות של כלל הבוחרים בזמן אמת באמצעות גרפיקה מרשימה. תוכלו לקבל באתר הבית את כל נתוני הבחירות של האורחים ובמידה ותרצו, תוכלו גם להעביר אותם או חלק מהם, ישירות ל DJ האירוע שלכם. האפליקציה הינה ללא תשלום עבור המוזמנים.

מדובר אם כן בכלי מדהים שנותן לכם ול DJ שלכם ביטחון וידע אמתי לגבי ההעדפות המוסיקליות של המוזמנים ושלכם.

המערכת המדהימה של UCHOOSE  תעזור לכם בתכנון האירוע שלכם ותחסוך לכם לא מעט זמן ואנרגיה. העזרה בהכנות לאירוע וחסכון הזמן בשילוב עם ההרגשה שתעניקו למוזמנים שלכם- הרגשה שהם "חשובים" ודעתם לגבי האירוע נחשבת- תיצור  לכם בדיוק את האירוע המתוקתק והמושלם עליו חלמתם.

הדרך הקלה והנוחה ביותר לתכנון החתונה. להרשמה למערכת, הקליקו >>>

מזל טוב!