דווקא עכשיו להשקיע בנדל״ן בצד הדרום מזרחי של תל אביב

312 צפיות

משבר הקורונה תפס את כולנו בהפתעה גמורה, הכל נעצר בבת אחת, למעט החיים עצמם. אבל משברים מייצרים גם הזדמנויות, ואלה שמזהים אותן בזמן, יכולים לצאת מהמשבר חזקים עוד יותר.


מאת: מערכת VOOOM


אחד התחומים שהמשבר פגע בו הוא תחום ההשקעות. כשהריבית בבנקים שואפת לאפס ושוק ההון לא יציב בלשון המעטה, כשכל דיווח שלילי מכיוון הנגיף מוריד את המדדים וצובע אותם באדום, נשאר תחום אחד עיקרי, שלרוב לא נפגע גם בעתות משבר, וזהו תחום הנדל״ן. בהשקעה לטווח רחוק, הנדל״ן מוכיח שוב ושוב כי הוא האופציה הטובה והבטוחה ביותר.

לאתר את המקומות שעוד רגע הופכים ללהיט

כדי להבטיח תשואה בתחום הנדל״ן, בדרך כלל רצוי לקנות נכס בערים פופולריות, בהן הביקוש לדיור גבוה. הבעיה שהערים האלה מאוכלסות עד אפס מקום, מלאי הדירות המשומשות למכירה נמוך מאוד באזורים המבוקשים, המחיר שלהן גבוה מאוד (עוד לפני שנכנסנו לעלויות השיפוץ), פרוייקטים חדשים כמעט ואין באזורים אלה, וגם כשיש המחירים לא מציאותיים.

הבעיה הנוספת היא שגם רזרבות הנדל״ן בערים האלה מועטות עד לא קיימות, מה שאילץ את הערים הללו להיות יצירתיות במציאת פתרונות להגדלת מלאי הדירות, כמו למשל פרוייקטים של ״פינוי בינוי״, שהופכים שכונות ישנות, צפופות ודלות בדירות למגורים, לשכונות חדישות, עם מגדלי מגורים חדשים וחדישים.

החכמה היא לאתר את הפרוייקטים החדשים, שנבנים באזורים שרק התחילו להתפתח ועתידים לפרוץ קדימה בקרוב. כמו שפלורנטין הפכה מ״דרום ת״א״ לאזור הכי חם לדיור עבור צעירים, כמו שיפו ה״מוזנחת״, השמורה למעוטי יכולת, הפכה למוקד שוקק חיים, תיירות ומסחר, כולל אזורי מגורים יוקרתיים.

בפארק תל אביב יש באמת פארק

תל אביב נחשבת לעיר הנחשקת ביותר בכל מה שקשור לנדל״ן, הן מצד משקיעים והן מצד אלה שרוצים לגור בה. אחרי שהעיר הגיע די למיצוי נדל״ני באזור הצפוני שלה וגם במרכז, ההשקעות והפיתוח עברו לדרום מזרח העיר: יד אליהו, כפר שלם, שכונות עזרא, לבנה, הארגזים והתקווה מסתמנות כדבר שקורה ממש ממש עכשיו.

השכונה המובילה את מגמת הפיתוח הזו היא, ללא ספק, שכונת "פארק תל אביב" הצמודה ממש לפארק מנחם בגין (הידוע כפארק דרום), שיחד עם פארק אריאל שרון יוצר רצף ירוק אורבני של כ-8,000 דונם, כנראה הגדול ביותר בישראל. פארק תל אביב נמצא בתחילת הדרך, מעל 400 משפחות כבר גרות מעל הפארק הגדול בתל אביב, דיירים של בניין חדש נוסף מקבלים את דירותיהם בימים אלה ועוד מתחם עם כ-1,800 דירות נמצא בשלבי תכנון מתקדמים, והכל בצמידות למרחבים ירוקים מדהימים, רשת שבילי האופניים, התחבורה הציבורית של תל אביב וגישה מהירה עם רכב לכל הדרכים הראשיות של מרכז הארץ.

בפרויקטים מסוג זה יש הרבה מאוד יתרונות, לרוכשים למטרות השקעה או מגורים:
– דירה חדשה בסטנדרטים גבוהים
– מלאי גדול של דירות 3,4 ו-5 חדרים, פנטהואזים ודירות גן
– מחירים אטרקטיביים מאד ביחס למחירי תל אביב, מחירי הדירות החל מ-  2,300,000 ש"ח
– אפשרויות מימון נוחות
– פוטנציאל עלייה מהירה בשווי הנכס
– השקעה מצוינת לטווח הרחוק

כשבמרכז ובצפון תל אביב נמכרות דירות לפי מפתח של 50-60 אלף ש״ח למ״ר, כשרובן ככולן ישנות, קטנות ומצריכות שיפוץ נרחב, בפארק תל אביב העלות הממוצעת למ״ר היא כ 25,000 ש״ח – 28,000 ש״ח בלבד, כשהתמורה כאמור היא דירה חדשה ומרווחת.

ידוע שהביקוש לדירות להשכרה בתל אביב הוא מהגבוהים בארץ וכך גם מחירי השכירות. רכישת דירת מגורים במחירי פארק תל אביב מאפשרת לבעלי הדירה להשכיר אותה במחיר סביר ולקבל תשואה נאה על ההשקעה. רוב שוכרי הדירות הם בעלי משפחות, השוכרים לטווח ארוך יחסית, המשוועים לדירות איכותיות במחיר סביר. בפארק תל אביב נוצרו ביקושים אדירים לדירות להשכרה, ובעלי הדירות נהנים מנכס נדל"ני איכותי המניב תשואה טובה עם "ראש שקט" לטווח ארוך. וכך, שילוב בין צפי לעלייה בערך הנכס (מה שקשה להגיד על שכונות יוקרה) יחד עם ביקוש אדיר לשכירות, יוצרים את אחת מהזדמנויות הנדל"ן הטובות בישראל.

זה בדיוק הזמן המתאים מבחינתך שיהיה לך נכס משלך.

התקשרו לתיאום פגישה

תל אביב יא חביבי תל אביב

פארק תל אביב כשמו כן הוא, במלוא מובן המילה. מלבד העובדה שהוא צמוד לפארק מנחם בגין, הוא גם חלק בלתי נפרד מהעיר תל אביב, ונהנה מכל היתרונות שלה: מערכת חינוך מתקדמת, מרכזים קהילתיים עשירים בתוכן, מרכזי בריאות מהטובים בארץ, מסחר, מקומות עבודה ועוד.

תוסיפו לכל הנ״ל את הקרבה לשוק הכי טוב בסביבה, שוק התקווה. שוק הכרמל אמנם נחשב למרכזי בעיר, אבל מביני עניין יודעים כי שוק הכרמל הפך לתיירותי ויקר, שוק התקווה שומר על האותנטיות, הצבעוניות, סחורה נהדרת ורמת מחירים שווה לכל כיס.

רכישת דירה בפרוייקט הזה נפלאה עבור משפחות צעירות, שמחפשות את כל הטוב שבעיר וגם קצת שקט, וגם בתור השקעה עתידית עבור הילדים. אלה בדיוק מסוג הפרויקטים שנמכרים מהר, והביקוש הגדול מעלה את שווי הנכס עוד הרבה לפני שהוא מאוכלס.

השקעה בטוחה. נקודה.

כאמור, בעידן הקורונה, האופציות להשקעה הצטמצמו משמעותית, ואם אתם לא ניחנים בתכונות המאפיינות מהמרים, הרי שרובן ככולן אינן רלוונטיות. בשוק ההון רמת הסיכון גבוהה, וכדי להצליח בו צריך כיס עמוק ולב חזק. ואם עד לא מזמן רכישת נדל״ן בחו״ל נחשבה לאופציה קסומה, הרי שהיא התפיידה עם הגעת הקורונה וסגירת השמיים.

ויחד עם זאת, עם כל ההגבלות על המשק, ענף הבניה ממשיך לעבוד, פרוייקטים חדשים ממשיכים להיבנות, ובעידן שבו כולם מחפשים לחזור הביתה, אל המוכר והמשפחתי, הביקוש לדירות רק יילך ויגדל. אנשים תמיד ישאפו לרכוש דירה, ומי שלא יכול ישכור אחת, ובעלי הנכסים יהיו אלה שירוויחו.

משקיעים עם עיניים טובות שמצליחים לראות קדימה, יוכלו להבחין שאזור דרום תל-אביב – ושכונת פארק תל אביב המתפתחת בקצב מסחרר הוא העתיד הנדל"ני, האיכותי, הצעיר והמשפחתי של תל-אביב, ושם מסתתרת פנינת הנדל"ן הבאה. זה בדיוק הזמן לרכוש דירה באחד האזורים המתפתחים הנחשבים ביותר בישראל, ולהבטיח נכס מניב ומבוקש לשנים רבות קדימה.

    השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

    התקשרו לתיאום פגישה