צברתם מעל $70,000? זכיתם! השקעה בנדל"ן בקליבלנד היא הדרך שלכם לרווח

1,802 צפיות

כסף אולי מסובב את העולם, אבל הזדמנויות רווחיות מניעות אותו קדימה. אם צברתם סכום נמוך יחסית של $70,000 ואתם מחפשים אחר נכס מניב להשקיע בו, זו התשובה: השקעה בנדל"ן בקליבלנד

השקעה בנדל"ן בקליבלנד - דאון טאון קליבלנד

משקיעים רבים כבר מבינים שהשקעה בנדל”ן היא הדרך הטובה ביותר להבטיח רווחים מתמשכים ומשתלמים, אבל מעטים מהם יודעים לזהות הזדמנויות רווחיות באמת. ישנה חשיבות אדירה לסוג הנכס הנדל”ני בו בוחרים להשקיע ובמקרה הזה – לנכס וגם לסביבה בה הוא ממוקם יש חשיבות שווה, ואחד משולב בשני.

איזה סוג נכס יחזיר לכם את ההשקעה בצורה המשתלמת ביותר?

שוק המגורים מיצה את עצמו. זו השקעת הנדל"ן שתהפוך אתכם ליזמים מצליחים

חשוב שתדעו: קניית בית לצרכי מגורים אינה השקעה שמייצרת הכנסה, אלא השקעה שמייצרת הוצאה מדי חודש. להשקעה כזו צריך להתייחס כהתחייבות ולא כנכס. לדברי גרנט קורדון, יזם אמריקאי וסופר רבי מכר שצבר את הונו בהשקעות באלפי נכסי נדל"ן: “מי שחושב שרכישת בית למגורים תפתח לו את הדלת לחיי עושר הוא למעשה התמים ביותר מבין המשקיעים בשוק הנדל”ן. לא רק שקניית בית מצמצמת את המוביליות שלך, היא גם מרתקת אליו את כספך, כך שאינך יכול להשתמש בו להשקעה בנדל”ן”

שלא לדבר על שוק הנדל"ן הקשה עד בלתי אפשרי במדינת ישראל, בה מחירי הבתים נוסקים מדי שנה ומייצרים ביקוש עצום לנכסים וקרקעות, שמייקר אותם עוד יותר. בנוסף, ההון ההתחלתי הנדרש לרכישת נכס להשקעה עומד על מאות אלפי שקלים, ונדרשות שנים עד שניתן להתחיל לראות רווח. הפתרון נמצא אם כן, בסוג נדל"ן שאינו מיועד למגורים, אלא למטרות מסחר – נדל"ן מניב.

נדל"ן מניב הינו נכס בעל יכולת לייצר תזרים של רווח בזמן החזקתו ולהניב תשואה. אמנם גם דירה להשקעה נכללת בהגדרה הטכנית, אך נהוג יותר להתייחס במושג לנכסי נדל"ן שאינם למגורים, דוגמת מבני מסחר, משרדים, מלונות וחניונים, או נכסים בשימושים מעורבים. השקעה בנדל"ן מניב מתאימה לכל סוגי המשקיעים, אך בעיקר למשקיעים עצמאיים שזקוקים לרווח מההשקעה כדי להבטיח לעצמם איכות חיים טובה יותר וקיימות כלכלית לאורך שנים רבות.

מצאנו עבורכם את אפיק ההשקעה המניב ביותר, עכשיו נגלה מדוע השקעה בנדל"ן בקליבלנד כל כך משתלמת:

נכס מניב בדאון טאון קליבלנד – המסלול שלכם לרווח

ברוכים הבאים לעיר קליבלנד שבמדינת אוהיו. אתם אולי מכירים אותה כבית של הקליבלנד קבאלירס, אבל קליבלנד היא גם עיר בצמיחה מהירה, שבקרוב מאוד תתבטא גם במחירי הנדל"ן בה.

וזה למעשה כרטיס הכניסה שלכם בשביל השקעה בנדל"ן בקליבלנד. בעלות מינימלית של $70,000 בלבד, יש לכם הזדמנות להיכנס כמשקיעים בנכס מסחרי מניב הממוקם בלב הדאון טאון בעיר – אזור העסקים של קליבלנד, המהווה אטרקציה גם לשוכרים חדשים שמחפשים דירות בקרבת מקום עבודתם. יזמים רבים מנסים לאתר נכסים באזור על מנת לשפץ, להשביח ולהעלות את ערכם בעשרות אחוזים – המיתרגמים לרווח שלכם.

החל מ-70,000 $ ויש לכם כרטיס כניסה להשקעת הנדל"ן החכמה ביותר כיום. אנחנו נדאג שהיא גם תהיה הרווחית ביותר עבורכם >>

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך