הפטנט הישראלי שיחזיר לכם שיער אבוד

2,455 צפיות

זה רק הגיוני שהראש היהודי, זה שסובל מהתקרחות מוקדמת ושיער דליל, ימציא פטנט מוצלח שנלחם בהם. מכשיר ההריג'ן קלאסיק החזיר לאלפי גברים את השיער לקדמת הראש, והוא עושה זאת תוך שמירה על איכות החיים שלהם, ללא צורך בהתערבות כירורגית ומבלי שהם אפילו צריכים לצאת מהבית (חוץ מהפגישה לאבחון המקצועי, על זה לא מתפשרים)


הריג'ן קלאסיק לטיפול בהתקרחות


הריג'ן קלאסיק, מכשיר לטיפול בהתקרחות ובשיער דליל, הוא גאווה ישראלית שהסבה נחת ללא מעט גברים ונשים. המכשיר הוא פיתוח טכנולוגי של הסטארט-אפ הישראלי פילוג'יקס ומשווק בישראל על-ידי חברת דימדיקו.

הריג'ן קלאסיק הוא מכשיר לשימוש ביתי שאינו גורם לתופעות לוואי. המכשיר פועל על הקרקפת בצורה חיצונית בלבד, באמצעות שילוב של 3 פעולות: פעולה חשמלית המעוררת את הזקיקים והעור להתחדשות טבעית, פעולה ביוכימית המזינה את העור ביוני אבץ ונחושת שמשחקים תפקיד חשוב בטיפול נגד התקרחות, ופעולה מכאנית המעסה את הקרקפת וממריצה את זרימת הדם לאזור הטיפול. כפועל יוצא מכך, המכשיר אינו נדרש לאישור ממשרד הבריאות, מכיוון שהוא פועל חיצונית ואינו מכיל תרופה, חומרים כימיים או קרינה מייננת.

מטרת הפעולות:

● לבלום את ניוון זקיקי השיער

● לעורר זקיקי שיער רדומים בעלי פוטנציאל שיקומי

● להגביר את אספקת חומרי ההזנה והחמצן  אל הזקיקים וניקוי רעלים באמצעות המרצת זרימת הדם

● לשפר את "תנאי המחייה" של השיער על ידי שיקום ועיבוי עור הקרקפת ושיפור פעילותם של כלי הדםאל תחכו עד שיהיה מאוחר מדי. לקביעת פגישת אבחון מקצועית פנו אלינו עוד היום >>

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך


  מי יכול להשתמש בהריג'ן קלאסיק?

  נבהיר כבר עכשיו שלא כל אחד יכול להשתמש בהריג'ן קלאסיק. יש מספר בעיות עור ומחלות שהיצרן ממליץ לחולים בהן לא להשתמש במכשיר. כמו כן, השימוש אינו מומלץ לאנשים שההתקרחות שלהם היא בשלב מתקדם (כלומר, קירחים לחלוטין או כמעט לחלוטין). בנוסף, לאלו הסובלים מבעיה בריאותית אקוטית, מומלץ להתייעץ עם הרופא המטפל בטרם ההגעה לפגישת ההתאמה.

  אולי תופתעו, אבל מושתלי שיער בהחלט יכולים להשתמש בהריג'ן קלאסיק! רבים מהמטופלים במכשיר כבר ביצעו השתלה באזור מסוים, וכעת הם רוצים לטפל בשאר האזורים על מנת למנוע את המשך התנוונות השיער. מומלץ גם להשתמש בהריג'ן קלאסיק לפני ההשתלה כדי "להכין את הקרקע" (הקרקפת) ולהגדיל את סיכויי הצלחת ההשתלה. בעניין זה חשוב לציין כי השימוש בהריג'ן בסמוך להשתלה יכול לסכן את קליטת הזקיקים ולכן יש להיוועץ במשתיל במידה ומעוניינים להשתמש בטווח זמן של עד שנה ממועד ההשתלה.

  תהליך הרכישה והשימוש הייחודי בהריג'ן קלאסיק

  לפני רכישת המכשיר, תזכו לעבור אבחון של מצב השיער והקרקפת על ידי מאבחן מקצועי שהוסמך על ידי יצרן המכשיר. במידה ואכן נמצאתם מתאימים לשימוש במכשיר, ניתן לרכוש את המכשיר. במעמד הרכישה תעברו בדיקת מעבדה ראשונה שבאה לשמש כנקודת השוואה לבדיקה לאחר 4 חודשי שימוש, וכן הדרכה על השימוש במכשיר בהתאם למצב השיער והקרקפת שלכם.

  מהרגע שהמכשיר בידיכם, תתבקשו לבצע את הטיפול במשך מספר דקות מדי יום (בהתאם לאורך השיער וממצאי האבחון) ולהגיע למינימום של 80% של שימוש תקין במכשיר. השימוש מתועד במכשיר עצמו וחשוב להקפיד על הטיפול שהומלץ.

  תוך 4 חודשים מתרחש אצל רוב המטופלים שיפור במצב השיער. היה ולא הגעתם ל-30% שיפור מצרפי בכמות ובעובי השיער לאחר שימוש תקין של 80%, תהיו זכאים להחזיר את המכשיר ולקבל את כל כספכם בחזרה.

  בני זוג יכולים לחלוק את המכשיר – כל עוד כל אחד מהם יעשה את הטיפול עם ראש טיפולי (מחסנית) נפרד, מטעמים בריאותיים וטכניים – מכיוון שלכל משתמש מותאמת תכנית טיפול ייחודית. בנוסף, תוכלו גם לשאת עמכם את המכשיר לנסיעות מחוץ לבית, כל עוד דאגתם להטעין אותו – להריג'ן קלאסיק יש סוללה המספיקה לתקופה של עד 14 ימים (בשימוש סביר).


  אל תחכו עד שיהיה מאוחר מדי. לקביעת פגישת אבחון מקצועית פנו אלינו עוד היום >>

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך