נוהג ברכב יד שנייה – האם כדאי לך להתקין מערכת בטיחות?

1,055 צפיות

בעידן הנוכחי, כל נהג צריך מערכת בטיחות חכמה ברכב • המערכות האלו מסייעות במניעת תאונות דרכים באופן יומיומי בעזרת טכנולוגיה מתקדמת • ובשורה מפתיעה: משרד התחבורה מממן מערכת בטיחות באמצעות הנחה באגרת הרכב

 אנחנו כבר בשנת 2018, הטכנולוגיה שוברת שיאים, ואם יש משהו שכולנו חייבים ברכב שלנו בלי יוצא מן הכלל – זו מערכת בטיחות חכמה. למעשה, מערכות בטיחות הן כבר סטנדרט בכל הרכבים החדשים. המערכות האלו מסייעות במניעת תאונות דרכים באופן יומיומי בעזרת טכנולוגיה חכמה, ומשלבות בתוכן שבב חכם, מצלמה המורכבת על השמשה הקדמית של הרכב וצג המורכב על לוח המחוונים, כאשר רכיבי המערכת נועדו לספק לנהג הרכב התרעות בזמן אמת מפני מגוון סכנות אפשריות במהלך הנסיעה.

למה לבחור דווקא במערכת הבטיחות של מובילאיי?

אם כבר החלטתם לרכוש מערכת בטיחות – כדאי לבחור בחברה שתוכלו למצוא את הטכנולוגיה שלה אצל 27 יצרניות הרכב המובילות. המערכת מאגדת בתוכה מספר מערכות התרעה, המתריעות מפני סכנה פוטנציאלית. אם החלטתם להשקיע בבטיחות משפחתכם, עשו את הבחירה הנכונה ובחרו מוצר ישראלי-כחול לבן עם ניסיון מוכח.

מהרו לרכוש מערכת בטיחות לרכב – ותזכו להטבה ממשרד התחבורה

אם אתם עדיין מתלבטים, תשמחו לשמוע שמשרד התחבורה החליט לעודד אותנו לרכוש מערכת התרעה מצילת חיים לרכב. משרד התחבורה מציע הטבה לרוכשים מערכת בטיחות בצורת הנחה באגרת הרישוי השנתית. ההנחה הזו תתפרס על פני שלוש שנים, ותהווה החזר כמעט מלא על המערכת. בשנתיים הראשונות תקבלו החזר של עד 700 שקלים הנחה בתשלום אגרת הרישוי, ובשנה השלישית עד 100 שקלים. כלומר, תהיו זכאים עד  ל-1,500 ₪ רק כי התקנתם מערכת בטיחות ברכבכם.

בדקו האם אתם עומדים בתנאים וזכאים להנחה על מערכת הבטיחות

ההטבה של משרד התחבורה לא ניתנת לכל רכב, ויש לעמוד בכמה תנאים על פי תקנות משרד התחבורה. ההטבה מתייחסת לנוהל 151 שנכנסה לתוקף ב-19 בספטמבר 2017 שמעמידה, בין היתר, את התנאים הבאים:

V ההטבה מיועדת לרכבים משומשים בבעלות פרטית שמשקלם הוא עד 3.5 טון.

V רכבים בהם לא הייתה מותקנת בעבר מערכת בטיחות.

V רכבים ששנת הייצור שלהם החל משנת 2000.רכבים שנרשמו בישראל לפני ה-1.5.17.

 עומדים בתנאים? מצוין! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

*לא בטוחים שאתם עומדים בתנאים? השאירו פרטים ונשמח לבדוק עבורכם

    ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!

    השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך