מתלבטים אם לעשות הסבה מקצועית להוראה? זה משתלם הרבה יותר ממה שאתם חושבים

598 צפיות

המכללה האקדמית בית ברל מטפחת כבר כמה שנים את אחד המסלולים החשובים והיוקרתיים ביותר שפועלים כיום – מסלול M.Teach המיועד לבעלי תואר ראשון וניסיון בתחומים המבוקשים ביותר כיום בארץ, שרוצים לעשות הסבה מקצועית לקריירה בעלת ביקוש עצום, אבל לא רק. ההסבה מאפשרת לחולל שינוי של ממש בחיי התלמידים שלהם – ואולי אפילו בהישגיה של ישראל בתחום החינוך.המסלול מציע תואר שני שאורכו שנתיים, לצד תעודת הוראה לבתי ספר יסודיים או על-יסודיים ואף הסמכה ללימוד ולהגשה לבגרויות (במסלול המיועד למורים בבתי ספר על-יסודיים). מעבר לכך, הוא מציע קריירה יציבה, משמעותית ומעצבת, המצריכה סט של ערכים ויכולות מצד המועמדים למסלול.

רוצים לזכות בקריירה הזאת? גלו אם אתם מתאימים למסלול הלימודים שיוביל אתכם אליה (ויש גם מלגות ממש שוות – פירוט בסוף הכתבה).

האם אתם מתאימים למסלול M.Teach של המכללה האקדמית בית ברל?

מסלולי הלימודים המבוקשים ביותר של M.Teach המיועדים למעוניינים בהסבת מקצוע לאקדמאים לתחום ההוראה הינם:

 1. M.Teach לביה"ס יסודי – תואר שני ותעודת הוראה לבית הספר היסודי
 2. M.Teach לביה"ס על יסודי בהוראת המקצוע – תואר שני ותעודת הוראה במדעים/מתמטיקה/אנגלית לבית הספר העל-יסודי

הקריטריונים לקבלה לתכנית הם גבוהים, גלו כאן אם אתם עומדים בהם:

  • עבור מסלול לבית הספר העל-יסודי

דרושים אקדמאים בעלי תואר ראשון ורקע מעשי באחד התחומים המבוקשים כיום – מדעים (כימיה או ביולוגיה), או מתמטיקה, או אנגלית – המסוגלים ללמד אותם ברמת 5 יח"ל ואף להגיש לבגרויות. יוצאי הייטק, טכנאים, מהנדסים והנדסאים – אנחנו מדברים אליכם!

מה אנחנו מחפשים? ערכיות, מוכנות לעבודה קשה שתניב שינוי אמיתי וממשי בהישגי התלמידים ותוביל אותם לראש טבלת ההישגים הארצית, ואולי אף הבינלאומית. אתם תהיו אחראים לעורר בהם עניין, סקרנות ומוטיבציה להוביל קדימה את התחומים הנלמדים.

  • עבור מסלול לבית הספר היסודי

דרושים אקדמאים בעלי תואר ראשון באחד מהתחומים הבאים: מדעי החיים, החברה, מדעים מדויקים ומדעי הרוח, או מקצועות נוספים שנלמדים בבתי ספר לשנים הראשונות במערכת החינוך. בוגרי תואר ראשון ובעלי גישה לילדים וזיקה עמוקה לחינוך? אנחנו מדברים אליכם!

מה אנחנו מחפשים? מועמדים בעלי יכולת הוראתית גבוהה ומיומנויות שיסייעו לכם לפתח את ההיבטים הרגשיים, הקוגנטיביים והחברתיים של התלמידים. אתם תדרשו לתפקיד מורכב בו תשמשו גם כסוכן אנושי וככאלה עליכם להפגין איכות אישית ובינאישית גבוהה.מה המסלול יעניק לכם?

לימודים במסלול M.Teach לתואר שני ותעודת הוראה יעניקו לכם, לצד אפשרות לקריירה מבוקשת ויציבה, מגוון תמריצים לימודיים וכספיים, כדי שתוכלו ללמוד בתנאים הטובים ביותר ולסיים את התואר עם יתרון על פני המתחרים:

  1. מלגות מהגבוהות באקדמיה כיום, שיכולות להגיע עד 42,000 ש"ח לתואר בן שנתיים.*
  2. התכניות מציעות ידע מתקדם ומעמיק בתחום הדעת, ידע אינטר-דיסציפלינארי וכן הכשרה פדגוגית דידקטית בתחום החינוך וההוראה.
  3. הכשרה מעשית במודלים מתקדמים, כך שבוגרי התכניות יכולים להשתלב כמורים באופן מידי בתום לימודיהם.
  4. שיתוף פעולה עם ארגונים מובילים בישראל, לדוגמא: רשת אורט ישראל המשתפת פעולה עם המכללה האקדמית בית-ברל ומאפשרת לסטודנטים בתכנית להשתלב במהלך לימודיהם בפרויקטים חינוכיים חדשניים בהוראה ובלמידה.

* בכפוף להחלטת משרד החינוך

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך