הישראלים גילו – השקעות נד״לן באטלנטה משתלמות ביותר!

322 צפיות

אולי כדאי שתשקלו השקעה בנדל"ן במדינות אחרות, קצת פחות מוכרות אך לא פחות רווחיות ומשתלמות -כמו בעיר הבירה של מדינת ג'ורג'יה- אטלנטה…

ישראלים כבר מזמן הבינו את הכדאיות שבהשקעה בנדל"ן בארצות הברית, אבל כידוע, בארצות הברית ישנם 50 מדינות קטנות או בשמן התקני ,States וכל מדינה כזו היא למעשה עולם בפני עצמו עם אוכלוסייה, כלכלה מקומית ושוק נדל"ן ייחודי לאותה המדינה. אם כך, באיזו מדינה בארצות הברית הכי כדאי להשקיע בשוק הנדל"ן המקומי?

ובכן האופציה הראשונה והברורה היא בניו יורק, אחת המדינות המפורסמות ביותר בארצות הברית, אם לא הכי מפורסמת, בעיקר בזכות סדרות טלוויזיה פופולריות כמו "סיינפלד" ו"חברים", אבל בשוק הנדל"ן בניו יורק, מחירי הנכסים יקרים מאוד, וישנם שחקנים גדולים ומשקיעים מנוסים יותר מכם. אם אתם רוצים להשקיע בנדל"ן בארצות הברית, ליהנות מתשואות יפות ולא להיות במלחמה מתמדת עם אנשים אחרים על אותם הקרקעות ובתים, אולי כדאי שתשקלו השקעה בנדל"ן במדינות אחרות, קצת פחות מוכרות אך לא פחות רווחיות ומשתלמות -כמו בעיר הבירה של מדינת ג'ורג'יה- אטלנטה!

shutterstock_403687450

כבר ב-2013 מגזין פורבס קבע שאטלנטה היא העיר הטובה ביותר להשקיע בה בשוק הנדל"ן, ולא סתם! אטלנטה במקום הראשון ב 2015 ברשימת השווקים הצפויים לצמיחה ושומרת על מקומה בעשירייה הראשונה בתור אחת הערים החמות והאטרקטיביות להשקעה. גם ב -2016 היא נבחרה בתור אחת הערים החמות והאטרקטיביות להשקעה! למה, אתם שואלים?

קודם כל אטלנטה היא המטרופולין ה-9 הגדולה ביותר בארצות הברית ומכילה בתוכה יותר מ-5.5 מיליון אנשים. מבחינה מיקום גאוגרפי היא מהווה מקום מעבר חשוב בכל דרום מזרח ארצות, ויש בה את שדה התעופה הבינלאומי – Jackson Atlanta International Airport – הנחשב לעמוס ביותר בעולם מ-1998. חוץ מזה, באטלנטה ל-43% מהמבוגרים המתגוררים בעיר יש תואר אקדמי, וזה יחסית ל-27% בכל ארצות הברית ורק 41% בבוסטון.

מעבר לכך, באטלנטה יש את הכלכלה השמינית הגדולה בארצות הברית וה-17 בעולם, והיא מהווה מטה מרכזי עבור מספר רב של תאגידים אמריקאים גדולים כמו "קוקה קולה", "AT&T" , "הום דיפוט" ועוד רבים. התאגידים הגדולים הללו מביאים איתם עובדים והעובדים האלו צריכים כמובן מקום מגורים, כך ששוק השכירות בהחלט משתלם בימים אלו וכנראה שגם ימשיך להיות משתלם לאורך השנים הבאות. בדיוק בגלל זה מדובר כרגע בזמן האופטימלי להשקיע בנדל"ן באטלנטה.

אטלנטה מהווה בית עבור יותר מ-30 אוניברסיטאות ומכללות, והיא נחשבת לאחת מערי הבירה של החינוך האקדמאי בארצות הברית. זה אומר שגרים בעיר וסביבה כמות מאוד גדולה של סטודנטים שכולם צריכים מקום מגורים למשך תקופת הלימודים שלהם.

shutterstock_132585707

מבחינה גאוגרפית, אטלנטה מושלמת לבנייה נדל"נית; אין בה הרים, נהרות, אוקיינוס או עמקים כלומר אין בה גבולות טבעיים ולכן שטח הבנייה הינו כמעט בלתי מוגבל = יש די ויותר מקום לבנות עוד בתים, במיוחד באזור שסביב העיר. בנוסף, אטלנטה הינה "עיר שטוחה" ואין בה באמת מרכז עיר צפוף ועמוס. במקום, ישנם הרבה מוקדים עירוניים בהם מתמקדים החברות השונות כמו Buckhead, Cumberland. היכולת ליצור בעיר אחת מוקדי עבודה שונים מחוץ למרכז העיר מסמנת שניתן יהיה להקים עוד מוקדים עירוניים כאלה בעתיד ועל ידי כך להגדיל את האוכלוסייה בעיר מבלי להעמיס על מרכז העיר.

על פי מגזין ajc.com, מחירי הדיור עלו רק בשנה האחרונה ב-5.8 אחוז, קצת יותר מהממוצע של כל ארצות הברית, וזה צפוי להמשיך להעלות עוד. למרות צמיחה איטית במחירי הדיור ב-3-4 שנים האחרונות מאז מהתפוצצות בועת הנדל"ן הדרמטית בארצות הברית, מחירי הבתים באטלנטה עדיין יחסית נמוכים, לכן זוהי הזדמנות מצוינת כרגע להשקיע באטלנטה בפרויקטים יזמיים בסדרי גודל קטנים ובינוניים – אם אתם מחפשים השקעה בעלות יחסית נמוכה אבל גם מצפים לתשואות גבוהות, מאוד יכול להיות שאטלנטה הוא מקום ההשקעה המושלם עבורך.

תוכלו למצוא באטלנטה מגוון פרויקטים קצרי טווח של בין 8-12 חודשים, עם תשואות של 20-30% למשקיע. חברה אחת למשל שעוסקת בהשקעות נדל״ן באטלנטה היא Projects Funding, העוסקת בניהול וייזום פרויקטים. היא פועלת לאיתור נכסים והזדמנויות מבנקים ומפרטיים כדי לחשוף אותם בפני משקיעים פוטנציאלים ופועלת בליווי מומחים מכל התחומים.

השקעה בנדל"ן באטלנטה. הזדמנות בשבילכם להרוויח תשואות יפות


    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך