איך תגרום לכסף שלך לעשות כסף?

443 צפיות

 רבים מאתנו מתלבטים היכן להשקיע את הכסף שלנו, בכדי שייצר לנו תשואה גבוהה ויכפיל עצמו תוך זמן קצר יחסית. השנים האחרונות הוכיחו כי הדרך המהירה והבטוחה ביותר להרוויח כסף מהכסף שלנו, היא באמצעות קנית נכסי נדל"ן בארה"ב, אשר כבר מניבה פרי עסיסי וטעים לישראלים רבים. אז איך זה עובד וכיצד עושים זאת הכי נכון? 

 

 מדוע השקעה בנדל"ן בארה"ב היא ההשקעה הטובה ביותר?

ישראלים רבים, שאלו את אותה שאלה וכיום רובם הבעלים המאושרים של קרקעות מניבות בארה"ב כשהדגש הוא על פלורידה. הסיבה לכדאיות שברכישת קרקע מופשרת בפלורידה טמונה בעובדה שנכס כזה שבבעלותכם, מאפשר לכם למכור אותו אחרי מספר שנים במחיר גבוה בהרבה מהמחיר בו הוא נקנה, זאת הודות לעליית המחירים המתמדת בפלורידה. והתאוששות שוק הנדל"ן הכלכלי (מהמשבר שפקד אותה ב-2008)

 לכו יד ביד עם המומחים

 רכישת נכס אינו דבר של מה בכך ובחירתו צריכה להתבצע בכובד ראש, לאחר שיקולים וידיעה מוחלטת כי ביצעתם את ההחלטה הנכונה ביותר.

לכן, חשוב מאוד לבחור חברה בעלת מוניטין חיובי, ניסיון עשיר, ממליצים והוכחות בשטח כדי שתעזור לכם לבחור את הקרקע המתאימה ביותר.

מודל ההשקעה וסדר הפעולות צריכים להיות פשוטים וברורים: בחירת קרקע מופשרת וכדאית לקניה, אשר נמצאת במיקום מבוקש בפלורידה, בעל צפי בטוח להמשך הגירה חיובית.

מחירי הנדל"ן  באזורים אלו עולים באופן עקבי כיוון שההגירה לשם מאסיבית (בעקבות איכות האוכלוסיה והאקלים הנח) ומטבע הדברים, בשלב מסוים ייווצר ביקוש גדול שיעלה על ההיצע. זמן זה יהיה הזמן הנכון למשקיע שרכש קרקע למכור את הנכס ולעשות תשואה מכובדת.

בחירה נכונה של קרקע נדל”ן מניבה ללא צורך בדמי אחזקה או טיפול שוטף 

בעזרת המומחים בחברות המתמחות במכירת קרקעות באזורים אטרקטיביים בארה"ב, תוכלו לרכוש קרקע מופשרת שתניב עבורכם תשואה יפה מאוד תוך שנים ספורות. היתרון הגדול של רכישת קרקע מופשרת, על פני קניית בית מוכן הוא ההתעסקות שכלל אינה קיימת! אין צורך בשכירת חברה שתטפל בנכס, אין דיירים שיש לענות על צרכיהם (כגון פתירת בעיות שצצות במהלך השכירות) או לגבות דמי שכירות ואין תחזוקה שוטפת.

אקזיט נדל”ני 

בזכות העובדה שנכסים אלו ממוקמים בשכונות איכותיות ומבוקשות – הרי שניתן לחזות כי בזכות ההגירה החיובית ועליית  המחירים המתמדת בפלורידה, שווי הנכס יזנק מעלה תוך שנים ספורות. מדובר אם כן, בעסקה רווחית הנושאת תשואה גבוהה ובהתחשב בהתעסקות המינורית שהצריך הנכס מבעליו, מדובר בעסקה משתלמת מאין כמוה.  

לאור כל היתרונות הללו, אין ספק כי הבחירה בהשקעה בנכסי קרקע נדלנ”ית מופשרת בשכונות איכותיות בעלות הגירה חיובית בפלורידה, היא בחירה המאפשרת לרוכשים ליהנות מתשואה מצוינת ומינימום מאמץ, ובהחלט מהווה השקעה ששכרה בצדה.

נדל"ן בפלורידה הוא הפתרון המושלם בשבילכם להכנסה פאסיבית אמיתית

    קרקע בפלורידה, הדרך האמיתית להכנסה פאסיבית

    השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך