מעוניינים לקנות רכב? שירות שיאתר אותו עבורכם וגם ידאג למימון

581 צפיות

החלטתם לקנות מכונית חדשה, אבל רק המחשבה על התהליך שתצטרכו לעבור – גורמת לכם לכאב ראש? מדובר בתהליך ארוך ומתיש שמתחיל בחיפוש בלוחות יד שנייה ובקבוצות פייסבוק, ונמשך בטלפונים ובכיתות רגליים בין מגרשים • שירות חדש חוסך לכם את כל הסיפור, מאתר עבורכם את הרכב המתאים וגם סוגר את עניין המימוןאתם בוודאי מכירים את הסיפור הזה – החלטתם לקנות מכונית חדשה, אבל רק המחשבה על התהליך שתצטרכו לעבור – גורמת לכם לכאב ראש.

זה מתחיל בחיפוש מקיף בלוחות יד שנייה ובקבוצות פייסבוק, ונמשך בשלב הטלפוני, עם שיחות טלפון למגרשי רכב ולמוכרים פרטיים כדי לברר כמה שיותר פרטים על הרכב לפני שאתה יוצא לבדוק אותו מקרוב.

תהליך איתור הרכב תמיד מלווה בחשש ובספקות שהעסקה אינה הוגנת

אחרי החיפושים, השיחות וההשוואות מרחוק ,תיאלצו לצאת לשטח כדי לבדוק את הרכב מקרוב. תבדקו את הרכב מכל הכיוונים, תבצעו נסיעת מבחן ותבקרו גם במכון בדיקות. סביר להניח, שכמו רוב האנשים, גם אתם לא לגמרי מבינים במכוניות, לכן כל תהליך החיפוש מלווה בחשש מתמיד ובספקות. אתם לא בטוחים שהעסקה הוגנת ומתקשים להשוות מחירים באופן משביע רצון, שמעניק את תחושת הביטחון הרצויה כל כך בתהליך שכזה.

כאילו אין באיתור הרכב מספיק טרחה – רובנו נזדקק גם להלוואה למימונו

כאילו אין באיתור הרכב מספיק טרחה – אחר כך מגיע העניין של הסדרת המימון. רוב האנשים קונים רכב בעזרת מימון חיצוני, מאחר ולרובם אין עשרות אלפי שקלים נזילים בחשבון – שממתינים לקניית רכב. רובנו זקוקים להלוואה, אבל גם כדי לבחור את ההלוואה הנכונה יש לערוך השוואת עמלות ותנאים, וכמובן לחפש את המקום שנותן לך את התנאים הטובים ביותר. אין ספק שמדובר בתהליך ארוך ומפרך, שיגזול זמן רב מאוד.הפתרון המושלם: מאתרים לך את הרכב ודואגים לך למימון

אם כל התהליך הארוך הזה נשמע לכם מאיים, וודאי תשמחו לשמוע על השירות של מימון ישיר – שירות המאצ'ינג. מדובר בשירות שדואג לכל התהליך – מאתר את המכונית המתאימה וגם דואג להסדרת המימון.

איך זה עובד? יוצרים קשר עם החברה ונציג מטעמם למעשה מבצע עבורכם את כל העבודה הקשה, ומאתר רכב שעונה על הדרישות שלכם באופן מדויק.

אבל זה לא הכל: השירות לא מסתכם במציאת המכונית האידיאלית עבורכם, אלא גם מסדיר את ההלוואה שאתם זקוקים לה ובתנאים נוחים, כדי שההגה של הרכב החדש יהיה בידיים שלכם בזמן הקצר ביותר.

למי מתאים השירות הזה?

כדי שהדברים יתנהלו על הצד הטוב ביותר, יש להדגיש כי השירות פונה לקהל יעד מסוים, הכולל אנשים שנמצאים במצב כלכלי המאפשר להם לעמוד בהסדר של הלוואה. אם עברת את גיל 21, יש לך עבודה מסודרת, ואתה מעוניין ברכב אך לא מסוגל לממן אותו לבד תוכל לפנות לשירות.

המימון שמוצע במסגרת השירות הוא עד מאה אחוז מערך הרכב, ועזרה במציאת רכב פונקציונלי שעונה על הצרכים ומותאם ליכולת הכלכלית שלך. למעשה, תוכל לקבל עד 200,000 ש"ח לקניית מכונית יד שנייה, באישור מיידי, בתנאי החזר של עד 60 תשלומים וללא צורך בערבים.איך זה עובד?

מימון ישיר משתפת פעולה עם למעלה מ-600 מגרשי רכב כדי לסייע ללקוח למצוא את הרכב הנכון עבורו. במסגרת התהליך הלקוח מתקשר למוקד ומוסר לנציג השירות פרטים שיסייעו לו לחפש עבורו מכונית. בין השאר יסביר הלקוח באיזה רכב הוא מעוניין וכמה כסף זמין יש לו כדי לשלם מקדמה.

בשלב הבא נציג השירות יוצר קשר עם אנשי השטח ויועצי הרכב שנמצאים במגרשי המכוניות, אלה מתאימים מכונית ללקוח ומתאמים איתו פגישה. הלקוח מגיע למגרש, בוחר את הרכב בו הוא מעוניין ומשלים את הליך הקנייה והסדרת ההלוואה מול אנשי השטח במגרש. אם הכל מתנהל על פי התכנית, עוד באותו היום ייסע הלקוח עם רכב חדש לביתו.

יש מי שיאתר עבורכם את הרכב המתאים וגם ידאג להסדרת המימון!
להלוואה בסכום של עד 200,000 שקלים >>>

 *אי עמידה בפירעון הלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל

    השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך